Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma razumem ja da neki misle da su pametniji od doktora, zbog toga podižem lestvicu na viši nivo.

    Da se prisetimo i reči nobelovca inače molekularnog biologa i virusologa.

    Francuski nobelovac: Korona virus nastao veštačkim putem - Svet - Dnevni list Danas

    https://www.danas.rs/svet/francuski-...stackim-putem/

    Kontroverzni francuski naučnik Lik Montanje, koji je 2008. dobio Nobelovu nagradu za istraživanje virusa HIV, rekao je kako je siguran da je korona virus nastao veštačkim putem.



    A ovo je izjavio pre neki dan..

    Francuski nobelovac Lik Montanjije: U koronavirus ubačene kratke sekvence virusa side - B92.net

    https://www.b92.net/zdravlje/vesti.p...nav_id=1678904

    Koronavirus će uništiti samog sebe, tvrdi francuski nobelovac Lik Montanjije, koji je nedavno šokirao svet izjavom da je taj virus nastao u laboratoriji i da su mu dodate čestice HIV.

    Comment


    • A nemoj sad tako, naša "sps-sns struka" juče nedvosmisleno rekla da to nije moguće. Kakav Nobel.
      sigpic

      Comment


      • Još i Aca Lukas da to potvrdi na pinku i da lupi pečat hrvatskog kralja Tomislava i to bi bilo to.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Iskreno da ti kazem vise sam sokiran i tuzan sa par strasnih slucajeva u mojoj neposrednoj blizini u zadnje vrijeme nego sa cijelom tom kuronom farsom. Djecak 14 godina umro u snu od srca i cura 24 godine od leukemije. Nigdje nije objavljeno a mnogo veca tuga nego bilo koji slucaj od kurone.

          I na kraju krajeva, zaboli me koliko su veci postoci u Italiji
          Haha

          Italija nije bitna, a pozivas se na italijanskog politicara.

          Comment


          • Chiwwi mozda je slepi mis dobio sidu,nemoj mi tako lako odustajati od teorije o zarazenom slepom misu koga je pojeo Kinez,Italijan Kineza itd.

            Comment


            • Napredujete, od virusa koji ne postoji, do toga da je vestacki.

              Nestorovic i ova doktorka su idealna kombinacija sa sve Brnabickom i ludim preCednikom.

              Ja sam za to da se sve vrati u normalu, pa sta bude-bice.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Znaci vama je realnije da je covek napravio virus, nego priroda koja je najsavrsenija laboratorija koja postoji?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ne nego mi je muka da se nazivaju glupima oni koji sumnjaju da je virus veštački.

                  Jer još nije dokazano ništa pa samim tim ništa nije glupo.

                  Ili vi možda mislite je Montanje glupa i zatucana Srbenda koji je poreklom iz Planinića kod Hercegovine?
                  Last edited by Chiwwi; 29-04-20, 17:17.

                  Comment


                  • Samo da napomenem da je Dana Grujicic bukvalno jedini lekar iz svoje oblasti koji je u stanju da spasi zivot za koji mislis da je izgubljen. Pricam vam to iz licnog iskustva. Nazalost u mom slucaju je bolest bila brza i jaka i jebena birokratija je sprecila da Dana bar proba da mi spasi najblizeg clana porodice. Iako je sama Dana to zelela.

                    Ne kazem da je u pravu za ovo. Ali nije neko kome se treba podsmevati. Zena je genijalac.
                    Uostalom jel ne postoji pravo na misljenje? Misljenje koje je mozda zastrasujuce ako je istina... Ali je legitimno. Svidelo se to nekom ili ne...

                    Comment


                    • Kažu smiruje seako je ovo tačno englezi danas 4419 umrlih.....

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Samo da napomenem da je Dana Grujicic bukvalno jedini lekar iz svoje oblasti koji je u stanju da spasi zivot za koji mislis da je izgubljen. Pricam vam to iz licnog iskustva. Nazalost u mom slucaju je bolest bila brza i jaka i jebena birokratija je sprecila da Dana bar proba da mi spasi najblizeg clana porodice. Iako je sama Dana to zelela.

                        Ne kazem da je u pravu za ovo. Ali nije neko kome se treba podsmevati. Zena je genijalac.
                        Uostalom jel ne postoji pravo na misljenje? Misljenje koje je mozda zastrasujuce ako je istina... Ali je legitimno. Svidelo se to nekom ili ne...
                        Ona je neurohirurg, sto nema veze virusima. Vec se nalupetala za medalju..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Kažu smiruje seako je ovo tačno englezi danas 4419 umrlih.....
                          Glupost. Ispada da su u prethodna tri dana širom UK ljudi umirali samo od korone. Prosek im je u 2018 recimo bio 1400 smrti po danu.
                          Možda je pogrešno uneto.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Idemo veceras demonstracije protiv naroda. Postavljaju se zvucnici, ima da zvoni.

                            Ovo nema ni na filmu.
                            Last edited by mark !t zer0; 29-04-20, 18:58.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Samo struka, uklonili su nam Rashida Buttara sa jucuba ali pojavi se novi doktor

                              Comment


                              • Policijski čas od sutra u 18č do subote do 5 ujutru.

                                Zabranjeno je i okupljanje više od 5 ljudi.

                                Comment

                                Working...
                                X