Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Ja koliko znam ne leči se, ne znam na šta konkretno aludiraš?

    Ali ne bi bilo loše da zaraženima od HIV-a zabrane putovanja i izlazak iz kuće a i zaraženim sportistima od Side zabrane bavljenje istog, svi znamo da su mnogi od njih dugo HIV pozitivni se bavili profesionalnim sportom.

    Ali eto sad kad Novak zarazi tenisku lopticu Koronom to je za 30 godine robije u Hagu.
    Pa onog trenutka kad se budu j... na sportskim terenima i to u najbukvalnijem mogucem smislu ili se drogirali, a usput dele istu iglu, onda im treba zabraniti.
    Isto to vazi i za putovanja...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa onog trenutka kad se budu j... na sportskim terenima i to u najbukvalnijem mogucem smislu ili se drogirali, a usput dele istu iglu, onda im treba zabraniti.
      Isto to vazi i za putovanja...
      Ahahahha..

      Pa dovoljno je da se sudari u sukobu za loptom sa nekim ili da krvavim(ogrebanim) ramenom u skoku za loptu dodirne nekoga po ustima i gotovo..

      To je sto puta veći rizik prenošena zaraze nego što će Novak nevakcinisani da prenosi Koronu na teniskom terenu Federeru vakcinisanom.

      Originally posted by Constantin View Post
      Da ti odgovorim u tvom stilu "Eto kakav je to Nobelovac"..... na priliku, kao kad naši političari potpišu Pismo o namerama sa nekim stranim ulagačem. Đekna nije, a kad će...ne znamo.

      https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1677473
      Pa dobro po tom modelu možemo da diskreditujemo svašta nešto, haški sud npr.. itd..

      Činjenica je da je čovek dobio nobelovu nagradu za istraživanje HIV virusa.
      Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 17:41.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa onog trenutka kad se budu j... na sportskim terenima i to u najbukvalnijem mogucem smislu ili se drogirali, a usput dele istu iglu, onda im treba zabraniti.
        Isto to vazi i za putovanja...
        Iju...naopako
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Pa dobro po tom modelu možemo da diskreditujemo svašta nešto, haški sud npr.. itd..

          Činjenica je da je čovek dobio nobelovu nagradu za istraživanje HIV virusa.
          Nema tu šta da diskreditujemo, Haški Sud je diskreditovao sam sebe, više puta. Međutim, odluke tog Suda morajemo da poštujemo, pogotovu ako smo iskoristili sve pravne lekove. AKo mislimo na Haški Tribunal. Međunarodni Sud u Hagu je druga priča, mada ni on nije bez polemičnih presuda.

          Dotakao si ugrožavanje ljudskih prava kod nas. Vanredno stanje je uvedeno na neustavan način i kroz isto se ide na totalno neustavan način,a to opet ne znači da se ne trebaju poštovati mere tokom vanrednog stanja. Biće tu mnogo naplaćenih dnevnica u Strazburu...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Ja koliko znam ne leči se, ne znam na šta konkretno aludiraš?

            Ali ne bi bilo loše da zaraženima od HIV-a zabrane putovanja i izlazak iz kuće a i zaraženim sportistima od Side zabrane bavljenje istog, svi znamo da su mnogi od njih dugo HIV pozitivni se bavili profesionalnim sportom.

            Ali eto sad kad Novak zarazi tenisku lopticu Koronom to je za 30 godine robije u Hagu.
            lece se zapravo,i zive sasvim normalno sad vec i decenijama,kad sam vec danasnji ispravljac

            ali da moze da se povuce crta ,moze...

            meni je novaxovo razmisljanje i dalje razumno,sto ga novinari razapinju je druga stvar...
            Wizard

            Comment


            • Ima veze sa koronom, nema veze sa koronom..izgleda da cemo na Vidovdana na izbore!
              insta: engleski_dopisnik

              Comment




              • Broj PCR testova u Spaniji po nedeljama, a linija pokazuje % pozitivnih od testiranih. Zato i pored "stagnacije" ili blagog povecanja (danas ce biti 4600 na WM, jos tamo podaci nis izasli, zrtva 440) ukupnih brojeva, su njihovi zvanicnici zadovoljni. Ove nedelje se jos vise testira.

                Comment


                • Evo je rijesena korona,spasice nas zlatni sundjer iz CG
                  https://m.cdm.me/drustvo/potencijal-...skom-javnoscu/

                  Inace vec su pocela klinicka ispitivanja vakcine u Britaniji,dako to jos malo bude spremno,kazu do septembra racunaju da proizvedu milion vakcina,sto nije puno ali dobro je i da su je razvili za ovako kratak period.

                  Sad pogledah ovaj Djokovicev snimak,je li realno ovo ljudi sta je lupio covjek.A jos komentari ispod
                  U redu je da on ima svoje misljenje,neka hrani dijete biljkama i suplementima,nek cini sto god hoce od sebe,ali njegova rijec ima tezinu,i nazalost toliko je glupog naroda koji ce prije njemu povjerovat nego nekom Konu,kojeg vidim ocrnise.
                  Linčuju covjeka jebote.Auu ode sve u .....
                  Nadam se da ce se ispraviti jer je ovo zvučalo preloše,on je inteligentan momak cudi me ovo od njega.
                  Trebao je da bude suzdržan ako nista,na osnovu čega je formirao on taj stav,treba ga ukljucit na IG sad na neki live sa epidemiologom nekim da popricaju,da cujemo te argumente.

                  Naravno da ne vjerujem u njegovu zlu namjeru,on dobar momak,evo vidimo daje donacije,cuda sve to stoji.
                  Ali mora se reci kad nesto nije u redu,nije jbg.
                  Last edited by E1_PG; 23-04-20, 11:48.

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Ima veze sa koronom, nema veze sa koronom..izgleda da cemo na Vidovdana na izbore!
                    kako...pa evo uveliko kampanja

                    Last edited by Beocca; 23-04-20, 12:12.
                    Wizard

                    Comment


                    • Dj Žeks nastavlja dominaciju nad Koronom.
                      Najnoviji izum su turbinice veličine kulera iz kompa.

                      Dakle vazduh uvlači jedan kuler na dnu sprave (koja izgleda kao kockasta cev), a drugi kuler na vrhu ga vraća nazad u prostoriju.

                      S tim što vazduh sve vreme prolazi pored dve lampe koje emituju UV zračenje.


                      Bravo Žeks, samo tako nastavi..

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Dj Žeks nastavlja dominaciju nad Koronom.
                        Najnoviji izum su turbinice veličine kulera iz kompa.

                        Dakle vazduh uvlači jedan kuler na dnu sprave (koja izgleda kao kockasta cev), a drugi kuler na vrhu ga vraća nazad u prostoriju.

                        S tim što vazduh sve vreme prolazi pored dve lampe koje emituju UV zračenje.


                        Bravo Žeks, samo tako nastavi..
                        Sledeci izum: pogon na antimateriju.
                        Zeks će nam prokrciti put do zvezda ( ne pinkovih )
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Izgleda je promenio dobavljaca

                          Comment


                          • a preko nekoliko ga trovali,pa se lecio u nemackoj...vo imja oca i sina
                            Wizard

                            Comment


                            • Testirano 2688, pozitivno 162.

                              Na respiratoru 96.

                              5 osoba preminulo.

                              Comment


                              • zasto su tako velike oscilacije u testiranju-za hiljadu manje nego juce?

                                inace,procenat smrtnosti na WM je sisla konacno na dole,sa 21 na 20%
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X