Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, worldometers ubacio i broj testova po drzavama, Nemacka skoro 920 000 testova, sad je jasno zasto se oni tako dobro bore.
    A sto se tice orkuzenja, ubedljivo smo najgori...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Inace, worldometers ubacio i broj testova po drzavama, Nemacka skoro 920 000 testova, sad je jasno zasto se oni tako dobro bore.
      A sto se tice orkuzenja, ubedljivo smo najgori...
      Baš gledam ruse, 640 000. Pričao sa sestrinom malom, kaže dolazili u kući gde je ona sad (Krasnodar) ima troje dece došli na vrata bez poziva i njih testirali. Pooštrili mere i poprilično disciplinovani. Fakulteti javili da neće biti nastavedo kraj školske godine, samo online moguće. Sad ima problem kako se vratiti ovamo jer nema razloga da bude u Rusiji.

      Comment


      • Gura se ona sa Konom ko ce biti ministar, pickousti ce kad proglasi pobedu i nad virusom, uzeti ovaj zicer koji mu se daje. Kon mi deluje nezainteresovano, ali Darija deluje kao neko kome bale cure za to mesto. Ima jaku biografiju ali svakako ni izbliza kao tuce drugih doktora.

        Nisam ni gledao ovu konfrenciju, jasno je da nisu iskreni sa narodom i posle one modne konferencije, sve ostalo mu dodje kao gasenje politickog pozara. Ne treba zaboraviti da je Brnabich dosla na mesto premijera kad je ugasila pozar sa vetroparkom, tako ce i ova sa onim ''lapsusom''. Nasa politicka scena je nepredvidiva samo za ljude koji nemaju bas previse inteligencije.

        Gde su Kinezi? Vidim vec da ce ici prica kako je moglo umreti 50k ljudi...i da je ovo neverovatan podvig, a najgori smo u regionu, ali se merimo sa USA, SPA, UK, Holandijom i Italijom...

        Sve u svemu ove KZS su u fazonu, samo da preguramo i namestimo sve pickoustom na penal kad dodje..a i ako bude neko pitanje na koje nema odgovor tj koje moze da mu okrnji neki procenat na izborima, reci ce ne znam..i teraj dalje...

        Zdravstvo nam je po svemu vidjenom u teskom kurcu. Ako je nesto dobro kod ovog vrusa, bice kvalitetnije zdravstvo posle njega, verovatno..
        Last edited by LosmiSK; 04-04-20, 15:01.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Svaka čast, ja nikad nisam dirnuo u stručnost doktora na konferencijama, bilo bi smešno da to radim.

          Ja pišem o načinu na koji odgovaraju na postavljena pitanja.

          Ni na jedno pitanje danas nije odgovorila konkretno.

          Pitaju je jedno, odgovara nešto drugo i to tako razvučeno da se čoveku zavrti u glavi.
          Nisam to primetio, gledao sam celu konferenciju.
          Mislim da su samo u pitanju opširniji odgovori, ali na svako je pitanje odgovorila.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nisam to primetio, gledao sam celu konferenciju.
            Mislim da su samo u pitanju opširniji odgovori, ali na svako je pitanje odgovorila.
            Pitaš me rezulat neke utakmice. I ja krenem da ti pričam kakva je bila igra, atmosfera, sudija...i to potraje.

            Na kraju me podsetiš da ti odgovorim koji je bio rezultat jer te to zanima.

            E isto tako je na kraju novinarka nju podsetila na pitanje i da li ima tačan podatak.

            Odgovorila je da nema. Tako je trebala odmah da odgovori.

            Comment


            • Prilično je bila predusretljiva prema novinarima, čak je Žaklinu pitala da li je dobro shvatila pitanje na šta je dobila potvrdan odgovor.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Prilično je bila predusretljiva prema novinarima, čak je Žaklinu pitala da li je dobro shvatila pitanje na šta je dobila potvrdan odgovor.
                Žaklina je tri puta u toku izlaganja podsećala na pitanja koja je postavila.

                Comment


                • Verica je imala želju da javnost dobije sveobuhvatan odgovor i uspela je u tome.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Dobila je javnost šuć muć pa prolij. Inteligentna žena al očigledno ima i malo do neiskustva pred kamerama pa se zbunila.

                    Biće bolje sutra.

                    Počeli radovi na izgradnji nove bolnice za obolele od Kovida-19

                    https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...-covid-19.html

                    Comment


                    • Najveći dnevni porast obolelih u Velikoj Britaniji, preminulo 708 ljudi

                      https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...-hrvatska.html

                      Comment


                      • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Svaki dan slušamo o moru žrtava kako u Italiji tako i u Španiji a kad baciš oko na statistiku prosto se frapiraraš.

                          Ni 1% populacije nije preminulo, a čini mi se kao laiku da ih ima na izvoz.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pošašavio čovek, on bi na ovim konferencijama čak i zapevao, zato ga na istim i nema.

                            Comment


                            • [QUOTE=LosmiSK;2096323]

                              Comment


                              • Italijani su danima na istom broju zarazenih cak je danas i porastao,Lombardija belezi najveci broj zarazenih u poslednjih 7 dana danas,ima manje smrti nego pre ali to ne znaci nista dok ne padnu novoboleli znacajnije

                                Ovako mogu do leta kako je krenulo,ne mogu da verujem da su ovi u Lombardiji mesec dana u krantinu a i dalje imaju 1600 zaraznih danas,sa 10 miliona stanovnika,to je kao kod nas 1100-1200 recimo,mnogo je

                                Comment

                                Working...
                                X