Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Zadnju vakcinu koju je Srbija naručila smo platili 680 dinara po dozi. A ova neće biti jeftinija, samo skuplja.

    Ako proivodjač od tih 680 dinara nije stavio 170 dinara po komadu u svoj džep onda nek' ide da sadi papriku i pravi ajvar.

    Ostaje još 510 dinara po dozi, puta sedam milijardi, jednako 32 milijarde evra za carine, poreze, logistiku, kadrove, infrastrukturu i razvoj.

    Sa tim parama može da razvije stelt lovca pete generacije a ne običnu vakcinu.

    Poenta je da ima tržište i da proda sve što je proizveo, a kad to ima on je kralj, a on ima ozbiljno i sigurno tržište, jer će to biti najtraženija roba, a za njihovih "evro i po" po jedinici uopšte ne brinem, čak sam i blag bio.

    Ali možda će biti u minusu pa sve to rade u dobrotvorne svrhe, ja ne znam.
    Svi tu zarade. Dobili smo rukavice za dz pa ih prodaju za sto dinara, a u proizvodnji vrede mozda 50para. Itd.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by ?????? View Post
      Dobro onda ionako je većina za vakcinaciju pa nek se oni vakcinišu i neka naprave imunitet pa neka ostave nas teoretičare zavera nevakcinisane. Win win.
      To I ja kažem, ako se ne vakcinišem kako ću ugroziti ikoga osim sebe? Ko se vakciniše njega ne ugrožavam

      Inače bih dodao da nijesam ni sam primio sve one vakcine što smo primali ka bebe, majka se zaboravila
      Last edited by Nerealan; 21-04-20, 20:01.
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Svi tu zarade. Dobili smo rukavice za dz pa ih prodaju za sto dinara, a u proizvodnji vrede mozda 50para. Itd.
        Gde si uspeo da nadjes par rukavica za 100 din? Po Beogradu su od 15-20 din

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          To I ja kažem, ako se ne vakcinišem kako ću ugroziti ikoga osim sebe? Ko se vakciniše njega ne ugrožavam

          Inače bih dodao da nijesam ni sam primio sve one vakcine što smo primali ka bebe, majka se zaboravila
          Nije to dokazano da može neko drugi da se ugrozi to su samo spekulacije. Kamo sreće da ih ja nisam primio, ko zna kakve mi se boleščine mogu iz tih sranja razviti.

          Meni je samo da su oni sigurni i vakcinisani, nemoj za mene da se brinu, ako ja umrem jer sam nevakcinisan. Potpisao bih sad papir da nije obavezna država niti bilo ko ni koru leba da mi da ako se budem mučio u mukama jer sam nevakcinisan. Neka mene.

          Comment


          • Ma da, kad budes imao neku bolest sa 60,70,80 godina, to nece biti od tarosti, nego od vakcine koju si primio kao dete
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ko se vakciniše je bezbedan do kraja svog života jer su vakcine gotova antitela za odredjeni virus i vakcinisan čovek uopšte ne zavisi od nikakvog kolektivnog imuniteta niti od drugih nevakcinisanih ljudi.

              Vakcinisan čovek je bezbedan pa makar svi ostali oko njega bili nevakcinisani.


              Vakcinu ću da primim bez problema kad na njoj bude pisalo "Made in Kumodraž" u suprotnom mi ne pada napamet, naročito ako dolazi iz Amerike.

              Ameriku mrzim svakim delom svog tela i ne pada mi napamet da unosim u sebe njihove vakcine.

              Comment


              • E al kad vidim onoga Srdjana Dragojevića, kao kači nekog tipa koji komentariše Novaka kao da je primitivan, kao kako ovo u 21. veku.

                Kako umiru djeca u Africi od gladi u 21. veku 21 ti mater jebem. Mi kao da živimo u nekoj harmoniji gde je čovek čoveku prijatelj a ne vuk, gde je ono harmonija ne znam, na maks.

                Nema gladnih, nema siromašnih, nema mu mučenih, silovanih, zapaljenih, ubijenih, nema bolesnika, nema drogeraša, nema govneta od hrane, nema psihopata.

                Kao 21. vek je. Ma sisaj mi 21 k. Srdjane Dragojevicu.

                Pa u tom 21. veku Vučić jebe narod majmune glupi. Ako pratiš SK forum majmune. Što mi šalju to da se nerviram. Dodje mi da se registrujem na twitter ali već su me jednom banovali.
                Last edited by Cassius Clay; 21-04-20, 20:25.

                Comment


                • Ja cu se vakcinisati. Volim Ameriku i sve slobodne drzave sveta.

                  Sta je to Amerika lose radila? Svski svetski policajac uzima nesto za taj posao. Niko ne radi za dzabe.

                  Ocekujem da Majkrosoft izbaci vakcinu koja ce pobediti ovaj virus i sav novac posle dati u humanitarne svrhe.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ja cu se vakcinisati. Volim Ameriku i sve slobodne drzave sveta.

                    Sta je to Amerika lose radila? Svski svetski policajac uzima nesto za taj posao. Niko ne radi za dzabe.

                    Ocekujem da Majkrosoft izbaci vakcinu koja ce pobediti ovaj virus i sav novac posle dati u humanitarne svrhe.
                    Druže Amerikanci neće da se vakcinišu. Većinski.

                    Comment


                    • Zaražen Irinejev saradnik koji je služio vaskršnju litrugiju
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • "Portal Nova.rs pokušao je da dobije potvrdu ove informacije od sekretarice patrijarhovog saradnika..."

                        pa stvarno,sekretarica pomoćnikovog pomoćnika saradnikovog saradnika

                        pa vi plaćajte.
                        Wizard

                        Comment


                        • trka je počela...

                          https://news.sky.com/story/coronavir...ncock-11976681
                          Wizard

                          Comment


                          • Njega zovu "SNS Vladika"....?
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Još malo o vakcinama...

                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Još malo o vakcinama...

                                Za prevod govora Ace šmrkasa treba ovlašćeni sudski tumač...ja ga ovako ništa ne razumem.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X