Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma uopšte nije bitno od čega je, jebeš statistiku kad odeš.

    Comment


    • I to je tacno.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Mislim da su odustali od takvog racunanja kad su videli bracu juzno od nas a i pred izbore

        Ne verujem da je Ilija u statistici danas

        Comment


        • Ma jasno da su odustali, samo bilo kako smanjiti brojeve.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Uuuuu jeee ala si na kraj srca :roleys: nista lose nisam mislila. Nisam napisala da si ti rekao nesto za Enfild, vec mi je dobro dosla ta upadica na racun Britanaca i njihove pljuvacine po Novaku.

            Nisam se mnogo udubljivala u tvoju prepisku vec videla ovo...



            Pa shvatila da opravdavas odlazak na plazu

            Nista lose, ne sizi bzvz
            Gde si ovo videla, ovo nije iz mog posta.[emoji3]

            U Engleskoj kao i u svakoj drzavi ces naci idiote, ali to ne znaci da treba da se tesimo time da ipak nismo najgori.
            To sto su britanci ovakvi ili onakvi, ne opravdava cinjenicu da smo mi debilan narod, i to je fakat.


            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • https://twitter.com/srdjandrago/stat...292515841?s=20

              Cirkus Kolorado


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Gde si ovo videla, ovo nije iz mog posta.[emoji3]

                U Engleskoj kao i u svakoj drzavi ces naci idiote, ali to ne znaci da treba da se tesimo time da ipak nismo najgori.
                To sto su britanci ovakvi ili onakvi, ne opravdava cinjenicu da smo mi debilan narod, i to je fakat.


                Juuuuu ono je gresni Losmi pisao, a odgovarao tebi. Izvini, to mi se desava kada preletim preko posta samo, obicno zabrljam nesto


                Ali sa ovom konstatacijom da smo gori od njih, e ne slazem se
                Svi smo isti i nedisciplinovani. Mozda odskacu u Evropi Skandinavci, cujem Slovenci ovu posast vrlo ozbiljno shvatili i svakako na Dalekom istoku, njema ne trabaju cak ni preporuke kakvu svest imaju. A svi ostali, ako im se ukaze prilika, ako vlast recidirano ne zabranjuje nesto, svi se ponasaju kao pusteni s lanca. Uostalom svasta seruju po netu iz Evrope pre svega, bruka. Neko je vec postavljao neki festival muzike u Francuskoj, puni su pariski kafei, vec o nedisciplini Spanaca i svih ostalih da ne pricam, svi smo isti.
                A dobroi mi vec malo posebniji, sa nacionalnim sportom "kako zeznuti sistem".
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • A šta podrazumeva svest, je l Švedjani nemaju svest a šetaju zbog BLM? Je l tamo katastrofa? Stvarno pitam. Ili imaju čelični imunitet


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Iskreno pojma nemam sta se desava u Svedskoj, ali znam da imaju mere, zabrane okupljanja i sl.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • nije ni virus isti u svakoj zemlji. juce je bas pricala ta doca da se razlikuje ima 3 vrste.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Pa to je humano, a ne kao životinje u kavezu

                        Sam jer vidiš ti da oni pojma nemaju. Serendaju kako im se ćefne.

                        Comment


                        • Epidemiolog iz Tutina Mithat Eminovic: Broj obolelih i umrlih u Tutinu znacajno veci od onog sto javnost zna

                          http://a1tv.net/eminovic-broj-obolel...ost-zna-video/
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jaoj Olja, pa nisam napisao da smo gori od bilo koga. Nema potrebe da se poredimo sa bilo kim.
                            A pogotovo ne da njihova glupost bude opravdanje za nasu, ili da merimo cija je glupost veca.


                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Pa to je humano, a ne kao životinje u kavezu

                              Sam jer vidiš ti da oni pojma nemaju. Serendaju kako im se ćefne.
                              kako je ona rekla trebace im 10 godina da saznaju sve o ovom virusu.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                kako je ona rekla trebace im 10 godina da saznaju sve o ovom virusu.
                                Hahaha cirkus. Trajaće 3 fodine, neće više. Tako piše u agendi.


                                "Time is a flat circle..."


                                Sent from my iPhone using... using my brain cells

                                Comment

                                Working...
                                X