Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad oljice ti znas da vakcina nece valjati nista. Ako kojim slucajem se Nolo vakcinise, onda ce valjati?

    Nolo je postao izuzetno cudan sa nekim komentarima, bojim se da prati Balkan info
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Konu samo vakcinu ne dirajte. Mora i on, čovek, da uzme lovu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
        ček, Kon nije reagovao kada je uživo slušao Nestorovića, a sada ima vremena da gleda Novakov live i da reguje? ali pošyo i ostavke daje na facebooku, što ne bi bacio i koji komentar.

        ne biram strane, ne znam, ali svakako da je Kon izgubio svoj kredibilitet, i zbog toga nisam ja kriv
        Kon se ponaša kao razmažena tinejdžerka, breca se, mrači, ucenjuje, daje ostavku

        Mislim da je u svim okolnim zemljama, a u Mađarskoj sigurno, dozvoljeno pravoslavnim vernicima da obeleže uskrs u crkvama, a ovde je čak i taj uskršnji ponedeljak zabranjen zbog jevreja Kona (ako je zbog njega, ako to nije samo neka režija, a on pristao da bude taj umesto Vučića.)

        Inače trenutno se u 4 teme priča o koroni, pa sam ja markov post prebacio ovde, a ovo je možda za pričaonicu, ne znam.

        Comment


        • Pratite ovih dana podatke za Island UAE i Bahrein, tj. razliku izmedju zarazenih i umrlih/kriticnih. Iz prostog razloga jer su to 3 zemlje koje daju najbolju sliku, najvise ljudi su testirali, i najvise asimptomatskih prenosilaca nasli.

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Znam da je poenta vezana za tenis, ali kontekst nije bitan, to se izvuče tako da se ljudi sluđuju, zna se da im je Nole draži i od Vučića, da prne mediji će to da prenesu, a da neće vezano za ovu temu

            https://www.google.com/amp/s/www.ned...an-uticaj/amp/

            Lijepo rečeno
            bilo bi divno da je nestorovicu dao slican savet kad je govorio o najsmesnijem virusuna svetu
            Wizard

            Comment


            • Nole je heroj pravih ljudi. Samo konformisti će ga napadati.

              U svetu gde 1% ljudi poseduje kao 99% mi raspravljamo o tome da li su tih 1% saosećajni i dobri.

              I što sumnjamo da li nam žele dobro. Znači Djoković je idiot, a prašinari sa twittera su pametni.

              Ok. Očigledno ko god ne misli kao većina on je precrtan. Treba sa se pravda nekim pojavama na twitteru?

              Bravo Nole ponosu pravih ljudi, konačno si postao svoj čovek.

              Comment


              • Evo ga Madrid da kaže da 5% poseduje 95% hahhaah. Madrid



                Kako komentarišeš ovo?

                Comment


                • A sto se ljudi plase vakcine? Ja dok sam isao u skolu primio sam nekoliko vakcina, i u vojsci su me vakcinisali... nije mi niko ni pitao da li zelim

                  Eno citam da predsednik operativaca DB-a (levijatan) nece da se vakcinise zato sto ne zeli da mu uzmu DNK, kao da ne mogu da mu uzmu isti sa case ili soljice kafe u kaficu.
                  Last edited by belgrade_owl; 20-04-20, 16:37.

                  Comment


                  • Ljudi ne treba da se plaše vakcina - ako te vakcine imaju dokazano pozitivno dejstvo na ljudsku populaciju, štite ih od bolesti i nuspojave su minimalne ili potpuno odsutne. I naravno, što je najbitnije, da zakoni predviđaju da je to obavezno sredstvo zaštite. Međutim, da nešto bude usvojeno kao zakonska mera (naročito vakcina) potrebne su godine ili decenije testova i potvrđivanja ili negiranja.

                    Mi pričamo o virusu za koje su "geniji" iz SZO-a saznali pre pet meseci, javljaju se dežurni kerovi poput Gejtsa koji najavljuju vakcinu "et' samo što nije, nećemo je ni testirati redovnim putevima, sve zbog naroda, vidi kako smo mi bogati i dobri", epidemiolozi, virusolozi i infektolozi i dalje ne znaju o čemu se zapravo radi (po vladajućem stanovištu u Evropi) i onda kada Đoković kaže da ga niko ne može primorati da primi ovu vakcinu (što je u pravu i važi za svakoga od nas) i da ako time nameravaju da nekome ograniče kretanje mogu samo da ga poljube u dupe (što je takođe u pravu i važi za svakoga od nas), on je blesav i plaši narod?!

                    Za ime Boga.
                    Last edited by Crni Đorđe; 20-04-20, 17:05.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Ljudi ne treba da se plaše vakcina - ako te vakcine imaju dokazano pozitivno dejstvo na ljudsku populaciju, štite ih od bolesti i nuspojave su minimalne ili potpuno odsutne. I naravno, što je najbitnije, da zakoni predviđaju da je to obavezno sredstvo zaštite. Međutim, da nešto bude usvojeno kao zakonska mera (naročito vakcina) potrebne su godine ili decenije testova i potvrđivanja ili negiranja.

                      Mi pričamo o virusu za koje su "geniji" iz SZO-a saznali pre pet meseci, javljaju se dežurni kerovi poput Gejtsa koji najavljuju vakcinu "et' samo što nije, nećemo je ni testirati redovnim putevima, sve zbog naroda, vidi kako smo mi bogati i dobri", epidemiolozi, virusolozi i infektolozi i dalje ne znaju o čemu se zapravo radi (po vladajućem stanovištu u Evropi) i onda kada Đoković kaže da ga niko ne može primorati da primi ovu vakcinu (što je u pravu) i da ako time nameravaju da nekome ograniče kretanje mogu samo da ga poljube u dupe (što je takođe u pravu i važi za svakoga od nas), on je blesav i plaši narod?!

                      Za ime Boga.
                      Ovo ću staviti u potpis
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                        Ljudi ne treba da se plaše vakcina - ako te vakcine imaju dokazano pozitivno dejstvo na ljudsku populaciju, štite ih od bolesti i nuspojave su minimalne ili potpuno odsutne. I naravno, što je najbitnije, da zakoni predviđaju da je to obavezno sredstvo zaštite.
                        Poenta je sto bi mnogo ljudi otputovalo u npr Indiju a da se pre toga ne vakcinisu protiv Hepatitisa, Tifusa i slicno, jer eto neko ce im ubrizgati cip ili ce im uzeti DNK protiv njihove volje

                        Comment


                        • Ne, nije to poenta. Upravo je poenta ovo što je Djordje napisao, a lažni moralisti i twiteraške sveznalce, pride Kon(on je facebook) su skočili da osudju Djokovića i da mu govore kako treba da razmišlja (makar kad je u javnosti).
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Sad oljice ti znas da vakcina nece valjati nista. Ako kojim slucajem se Nolo vakcinise, onda ce valjati?

                            Nolo je postao izuzetno cudan sa nekim komentarima, bojim se da prati Balkan info
                            Da li nekad razmislis pre nego sto napises nesto ili bar procitas, pa editujes?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne moraš da znas bilo šta o medicini a ni o vakcinama da dodjes do toga da svaki lek mora provesti odredjeni period u test fazi kako bi se smanjila lista kontraindikacija koji isti izaziva.

                              U virusu još ne znamo sve a već se nameće tema o obaveznij vakcinaciji, što se kosi sa zdravim razumom.

                              Vakcina po meni može biti dostupna i bezbedna po ljude tek za godinu dana, sve ispod toga je igranje sa životom.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Poenta je sto bi mnogo ljudi otputovalo u npr Indiju a da se pre toga ne vakcinisu protiv Hepatitisa, Tifusa i slicno, jer eto neko ce im ubrizgati cip ili ce im uzeti DNK protiv njihove volje
                                Svako ima svoje motive, racionalne ili iracionalne, to je problem individualni.

                                Jedino je sigurno da sutra ne postoji niti zakonsko niti zdravstveno opravdanje da me neko ucenjuje vakcinom protiv nekog čudnog virusa da bih ja mogao iz mesta A otići u mesto B. To je krivično delo, jednostavno.

                                U Srbiji su već nosioci državnih funkcija počinili neka ozbiljna krivična dela u ovoj krizi, tako da me uopšte ne iznenađuje više put kojim se ide. Ali toljaga će jednom morati da se izvuče iz magaze, nastavi li se ovakva tortura.

                                Vakcina po meni može biti dostupna i bezbedna po ljude tek za godinu dana, sve ispod toga je igranje sa životom.
                                Vakcina možda nikada i ne bude dostupna. Za HIV nikada nije pronađena, a za HIV se zna decenijama.
                                Last edited by Crni Đorđe; 20-04-20, 17:25.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X