Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo prvo, radim u firmi srednje veličine do 100 zaposlenih.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • E sad jedino ako se ponovljeni test vodi u statistici kao regularan test. I da rade tri, četiri testa po osobi opet mi je teško da se izborim sa činjenicom da su ovi diletanti testirali 150k ljudi.
      Npr znam koliko je kovid bolnica na Limanu dobila testova za mesec dana. Čitavih 350.

      Polako im se ruši kula, lekari popizdeli. 2500 lekara potpisalo peticiju za smenu kriznog štaba.

      Verujem da će Psiho to ispeglati uskoro.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Strina pozitivna dva puta, stric negativan, žive zajedno. Privatno ko mi pomene da je ovo virus koji se lako prenosi ide šamarčina. Moram da počnem da bijem.

        Ne interesuje me science behind kako ona pozitivna a on negativan a žive u istoj kući. Samo bijem od danas.

        Comment


        • Dino oko moje vidiš li ti da smo sve prognozirali tačno još pre par meseci. Ljubi te brat budi mi zdrav

          Comment


          • Virus je prenosiv i to jako brzo...to je cinjenica inace ne bi ceo svet bio zarazen.

            Ono sto si ti predvidjao..pa ja se ne bih hvalio sa tim. Bukvalno da si gadjao Zlatibor, pogodio bi Adis Abebu..
            Last edited by LosmiSK; 26-07-20, 13:15.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Strina pozitivna dva puta, stric negativan, žive zajedno. Privatno ko mi pomene da je ovo virus koji se lako prenosi ide šamarčina. Moram da počnem da bijem.

              Ne interesuje me science behind kako ona pozitivna a on negativan a žive u istoj kući. Samo bijem od danas.


              sta su rekli:

              1) neki koji su + imace teze simptome

              2) neki koji su + imace lakse simptome

              3) neki koji su + uopste nece imati simptome odnosno oni su asimptomatski

              4) neki ne mogu dobiti taj virus jer imaju nesto u organizmu sto odbija
              Last edited by Sam Hornish Jr.; 26-07-20, 16:08.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                sta su rekli:

                1) neki koji su + imace teze simptome

                2) neki koji su + imace lakse simptome

                3) neki koji su + uopste nece imati simptome ondnosno oni su asimptomatski

                4) neki ne mogu dobiti taj virus jer imaju nesto u organizmu sto odbija
                Ma brate Braću Grim nisam čitao ni kad sam bio mali.

                Kako ga šteluju da za sve imaju opravdanje, pa nije Cassius Clay baš budala


                Sent from my iPhone using... using my brain cells

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Ma brate Braću Grim nisam čitao ni kad sam bio mali.

                  Kako ga šteluju da za sve imaju opravdanje, pa nije Cassius Clay baš budala


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells
                  pa dosli su do tih saznanja ne znam u cemu je problem vidis da je virus nov.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ma oni dolaze do saznanja svaki drugi dan. Hrpa idiota. Svako ko bi da kaže istinu, sklone ga

                    Comment


                    • RTS:

                      U Srbiji je u protekla 24 sata testirana 10.381 osoba, a virus je potvrđen kod 467 ljudi.

                      Preminulo je još 8 osoba. Na respiratorima je trenutno 169 pacijenata.
                      Najveći broj zaraženih do sada.

                      Comment


                      • ja ne znam koje testove oni ubrajaju-PCR ili sve testove,to je vrlo vazan podatak

                        inace,ja sam testiran na antitela 15. jula,jos ne znam rezultate
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Ma oni dolaze do saznanja svaki drugi dan. Hrpa idiota. Svako ko bi da kaže istinu, sklone ga
                          a sta je istina, da je virus laboratorijski proizvod Bila Gejtsa da unisti americku ekonomiju i ameriku
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Prvo Bill Gates je klovn i marioneta a drugo - zašto ne? Dok god gledaš svet u nacionalnim bojama ništa ti neće biti jasno.

                            Ovo je bitka 300-400 ljudi protiv ostatka sveta koji su šrafovi u sistemu.

                            Boli kurac Billa Gatesa i za Amerikanca i za Srbina i za Britanca i za Letonca. Sirotinja je sirotinja, bogati moraju biti još bogatiji.

                            Ne bih ja tom cirkuzaneru pridavao mnogo značaja, on je samo milijarder. Tate imaju trilione i kvadrilione na računima.

                            On je samo geek i zamorčić tog sistema.

                            Comment


                            • prvo, ja ne verujem da se na ovom svetu moze desiti bilo sta sto ne znaju najvece 3 svetske sile amerika rusija i kina. ne postoje mocniji ljudi od Trampa, Putina i Pinga.

                              drugo, mislim da je svima jasno da je otpala ta teorija zavere u koju su svi verovali na pocetku da je amerika bacila virus kini jer vidimo da ce amerika najgore proci. verovatnija je ona da je Kina sama sebi to pustila kako bi pustila i na ostatak sveta (citaj ameriku) ali kad se setim da je pre 20 godina bilo isto ovo samo su tada zaustavili na granici pomislim da od toga moze biti istina samo to da su se hteli osvetiti americi i pustili su virus van njihovih granica ali ne verujem da su ga proizveli jer ovo slabi i ekonomiju Kine.
                              Last edited by Sam Hornish Jr.; 26-07-20, 23:42.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Pogledaj seriju Gangs of London, mozda ce ti biti lakse da shvatis sta Uros pokusava da ti kaze.

                                Comment

                                Working...
                                X