Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    cekaj prvo ti meni objasni dal su se oni MORALI vracati? "ostali bez posla" cekaj pa ovde rekoste u tudjini je bolje kako sad? pa i ovde su ljudi ostali bez posla.

    Hoces da kazes da je Kina namerno stvorila virus? obozavam teorije zavere kolko ih ono ima do sada 4-5? prvo ameri, pa rusi, pa kinezi, pa masoni pa pitaj boga sta ce nam pasti na pamet. i nije problem cena ventilatora vec sto ih niko ne zeli prodati. jer sada svako gleda sebe.

    ovo ostalo ne znam o kakvim potpisima pricas znam da je Makron u Francuskoj dok je trajala korona odrzavo izbore e to je za svaku osudu. a sto se tice onog retarda sto se zajebavo pa slao zene u italiju u soping i govorio kako se radi o najsmesnijem virusu njega treba do kraja zabraniti da gostuje na svakoj televiziji.

    gledam cnn tamo Tramp svaki dan govori a tebi smeta "taj" sto je doveo Kineze da nas spasu.
    Zar nije tvoj predsednik rekao da on to nje rekao ili ja nisam dobro cuo? Jl se i on smejao kao idiot iza njega? Sad Dr da se kazni, ali tvoj predsednik ne????

    Nisam napisao da su namerno poslali, vec da je kod njih nastao.. i da su kasnili sa reakcijom, cuvena grupa doktora koja je uhapsena jos u 2019g...

    Ne ulazim u to zasto je ko dosao, niti ti znas. Samo znam da nije ustavno da ti nekom nedas da udje u svoju zemlju..to nema nigde.

    PUSTI TI MAKRONA...kakve to veze ima sa tim sto je ovaj prikupljao glasove za vreme korone??

    Glavni problem je tvoj sto mislis da je on doveo i da samo on radi u celoj prici a naveo sam ti razloge gde je kiksnuo...EVO I O MASKAMA

    Obajvljujemo demant i izvinjavamo se apoteci biofarm zbog neistinitih objava u vezi maski za lice.
    Postovani pacijenti !
    Maske koje ste danas kupovali u nasim apotekama po ceni od 430 din. su dugotrajne platnene maske , KOJE SE PERU , PEGLAJU ( peglanjem dezinfikuju ) , domace proizvodnje sa SERTIFIKATOM YUGOINSPEKTA a maske koje drzava najavljuje po ceni od 120 din. ce biti u prodaji u drugoj polovini nedelje jer ce ih drzava tek tada distribuirati ( te Kineske maske moci cete i kod nas da kupite po toj ceni od 120 din. ) . Namera nam je bila da vam STO PRE omogucimo zastitna sredstva !
    Hvala na razumevanju
    Vas BIOFARM ❤

    EM KASNE,EM VALJAJU SVOJIM GRADJANIMA...

    I nisu za sad nikog spasili, nadam se da hoce..da ne pisem o tome sto je malo ljudi do sad uopste ispitivano i sto su kafici bili otvoreni do pre neki dan...Meni to nije dobar posao, a ti slusaj i dalje njega, siguran sam da ce reci da je pogresio negde )))
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Vremenom ocekujem jos vise optuzivanja, lazi, klevete, ili istine...nije ni vazno. Ljudi su ocigledno blago retardirani bez kafica, splavova, kurvi (izvinite devojke sa foruma zbog izrazavanja). Sad se prepiremo dal su gastosi govna ili je predsednik olos. Dal je zubar bitanga ili ipak nije. Jovic, Ninkovic. Nestorovic. Sve to je trenutno nebitno.

      Umesto na dva meseca da zbijemo redove pa se posle krvite. Ali ne moze, Srbin je cudan covek.

      Pocinje da mi se gadi sve ovo. A bice jos mnogo gore.
      To je sve tacno, samo o neodgovornima mora da se prica javno, imenom i prezimenom da li Jovic ili NN briga me, jer sve nas dovode u opasnost.

      Za zubara su ovo relevantni izvori preneli, ne nesto rekla-kazala, al u ovom haosu, i ako prodje netacna vest ...jbg desava se. Ispravicemo, reci cemo izvinite.

      Sto se tice zbijanja redova, nije to problem da imas iole normalne ove gore.
      Od hihi-haha virusa dodjosmo do upiranja prstom od tih istih kako je narod ovakav, nakav, a krivica je ok na svakom od nas pojedinicno, no najvise njihova. Toliko urlanja, dranja, dreke, i pogresnih poteza od pocetka, pa ne mogu da cutim.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ma sve se ja slazem. Ali videces koliko ce jos biti gluposti i besa i upiranja prstom kad krenu smrti da se redjaju ko na traci. A to ce se desiti, nadam se da tu nemamo neke zablude.

        A ja ne vidim smisao toga. Sada ne. Posle, i tek kako da.

        Comment


        • I slazem se da nam haos tek sledi, ako krene po zlu... i to u svakom smislu, a drustvene mreze ce samo doprineti tome, nazalost.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Zarazene su i 2 bebe, jedna samo 28 dana

            A mogla bi vlada u karantin...

            "Koronavirusom zaražen je državni sekretar Ministarstva zaštite životne sredine Branislav Blažić, potvrđeno je za B92.net."
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jedna informacija za one koji su mi govorili da odem da se testiram. Danas mi je receno da u ovoj oblasti dje se ja nalazim nema testova za narod i da se iskljucivo i samo testiraju medicinski radnici. Moja drugarica je razvila iste simptome kao i ja, ali posto je imala raznoraznih zdravstvenih problema u proslosti ona svako malo ide kod doktora pa je tako i danas otisla da se testita cim je dobila temperaturu. Ovo za testiranje joj je rekao njen doktor opste prakse, pa je onda otisla kod njenog onkologa koji joj je rekao da ode u hitnu jedino u slucaju da ne moze da dise ili ako bude imala napad(lijeci se od raka... zbog tumora ima napade). Rekli su joj da sjedi kuci u samoizalciji. A eto, testova vise nema jer su u prvih nedelju dana potrosili zalihe i od sad samo za medicinsko osoblje. Izgleda su isti oni koji su potrcali da kupe TP i sapun poleceli odma i da se testiraju.

              I evo je sad ova moja drugarica na drustvenim mrezama oplela po Trumpu, bolnici, doktorima, zdravstvenom sistemu, ljudima koji su se vec testirali itd. Vidite kakvo je stanje u Americi. Nisu nista bolji od tija tamo...

              Mene su opet zaboljeli bubrezi juce i cijeli dan sam imao temperaturu. I dalje bez cula ukusa i mirisa. Bukvalno se isto osjecam poslednjih pet dana... Juce sam poceo da pijem antibiotike ne bi li ga vise otresao.

              Comment


              • Sam si poceo da pijes? Boze, koliko je dosadno ovo nije realno..Ako ovo potraj mesec dana, odlepicu..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Pa normalno

                  Comment


                  • The White House: Everyone who has left New York City in the past few days must put himself in isolation for 14 days

                    hahahahaha
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Bas sam to juce pominjao. Poceli su masovno da bjeze iz NYC. Prosle nedelje su ljudi vozili sjeverno po nekoliko sati samo da bi opustosili markete i prodavnice u malim gradovima jer su u NYC-u sve radnje bile prazne. A sad bjezi iz grada ko god ima vikendicu ili kucu na sjeveru ili bilo dje drugo. Ima da se rasiri virus samo tako.

                      Comment


                      • Originally posted by Alistair Drake View Post
                        Pa normalno
                        Brt ne svidja mi se sto te jos drzi to,vec 8,9 dan koliko vec.
                        Lupi te 2 3 hiljade i zavrsi posao,podji kod nekog.Amerika je to zaradice se majka mu stara.
                        Evo haos se napravi u Tuzi,bojim se da bas ne pocne ludilo narednih dana.

                        Comment


                        • Spanija je danas imala 680 mrtvih i skoro 7000 novozarazenih,tamo ce biti gore nego u Italiji uskoro

                          Comment


                          • Izbacili konacne podatke za Spaniju. Skoro 7000 novo zarazenih u jednom danu, 2000 vise od Italije, i 680 mrtvih. Apokalipsa.

                            Comment


                            • Originally posted by Alistair Drake View Post
                              Bas sam to juce pominjao. Poceli su masovno da bjeze iz NYC. Prosle nedelje su ljudi vozili sjeverno po nekoliko sati samo da bi opustosili markete i prodavnice u malim gradovima jer su u NYC-u sve radnje bile prazne. A sad bjezi iz grada ko god ima vikendicu ili kucu na sjeveru ili bilo dje drugo. Ima da se rasiri virus samo tako.
                              Sve je to film.contagion napravio od njih

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Zar nije tvoj predsednik rekao da on to nje rekao ili ja nisam dobro cuo? Jl se i on smejao kao idiot iza njega? Sad Dr da se kazni, ali tvoj predsednik ne????
                                ok sta ti hoces da svi odu da Kinezi bolje da nisu dosli i sta bi ostalo od nas?

                                Nisam napisao da su namerno poslali, vec da je kod njih nastao.. i da su kasnili sa reakcijom, cuvena grupa doktora koja je uhapsena jos u 2019g...
                                pa ceo svet nije reagovo tu je najvise kriv onaj precednik SZO. zasto EU nije odma zatvorila granice sa Italijom. a da ti ne pricam o americi najvecoj svetskoj sili kako se zajebala.

                                Ne ulazim u to zasto je ko dosao, niti ti znas. Samo znam da nije ustavno da ti nekom nedas da udje u svoju zemlju..to nema nigde.
                                mogu uci ali ih ceka karantin i ne tako lepi uslovi. i to su rekli svojima i u bosni, hrvatskoj. slusao sam kad su porucili "bolje ne dolazite" i neki kad su dosli na granicu i kad su culi da ce biti smesteni u karantin vratili su se.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X