Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Bolsonara je već negirano da je zaražen.
    sigpic

    Comment


    • Sto se tice teorija zavere,uvek bih pre posumnjao na Amerikance nego na bilo koju drugu naciju,oni su svetski policajci,bore se da postanu jedina svetska sila,oni izazivaju ratove po svetu ne Kinezi. Kad pogledas u vestima ko boluje od Korone,Tom Henks i njegova zena,NBA igraci,politicari oko Trampa,pa sta je to nego propaganda,od svih ljudi na svetu bas je ove poznate uhvatila Korona koji ne znaju sta ce sa milionima,kako nema vesti o nekim kineskim poznatim licnostima koje je uhvatila Korona,nego se izgleda ona hvata samo za americke poznate licnosti.

      Comment


      • SAD su najnepripremljenija zemlja na svetu za ovakve krize. Ne postoji zdravstveni sistem koji bi mogao da spreči širenje zaraznih bolesti u SAD-u i leči ljude, istovremeno. Rat SAD-u ne može ništa ali zdravstvena kriza udružena sa ekonomskim kolapsom će najteže pogoditi SAD i ja apsolutno ne vidim zbog čega bi se čelni ljudi SAD-a (pošto ovakvo nešto oni moraju znati, ako već ta vaša izmišljena teorija pije vodu) upucali u nogu. Šta više, u obe noge.
        sigpic

        Comment


        • Eto videces odakle ce da naidje vakcina protiv korone,boli njih uvo kako za ostale nacije tako i za svoj narod,jedino je lova tu bitna.

          Comment


          • Ubih komarca sad u kući i to napio mi se krvi prije pogibije. Ne sećam se da sam čitao prenose li oni ovo g...

            Comment


            • Gober nije americka poznata licnost, Rugani isto, Odoi i Arteta isto. Jedino Henks i Micel koji je posledica Gobera su.
              1.pitanje otkud znas da kineske licnosti nisu, one samo nisu globalno poznate. Koliko je ljudi u Evropi i svetu culo za USA.celebrities a koliko za kineske. Ovi sy globalno poznati posebno nama u "zapadnom" svetu, a Kinezi nisu. Znas MOZDA 10 kineza, od toga 1-2 koji postali poznati u Kini.To je isto kao kada je teroristicki napad i FRA ili Notr Dam kad gori odjekne vise nego kada teroristi spale selo u Burundiju sa vise zrtava.


              P.S. logicno da je velika sansa da ce vakvina odatle doci, 2.najveca sansa je Kina, ne znam sta je tu cudno. Mozda bude i iz SRB ali mnogo manja sansa. Kao na draftu sto ce GSW imati vece sanse za 1og pika od Lejkersa iako i ovi imaju neke sanse.
              Last edited by colchonero; 13-03-20, 16:43.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Ubih komarca sad u kući i to napio mi se krvi prije pogibije. Ne sećam se da sam čitao prenose li oni ovo g...
                Ja sinoc jednog.

                Kazu da ne prenose
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Gober nije americka poznata licnost, Rugani isto, Odoi i Arteta isto. Jedino Henks i Micel koji je posledica Gobera su.
                  1.pitanje otkud znas da kineske licnosti nisu, one samo nisu globalno poznate. Koliko je ljudi u Evropi i svetu culo za USA.celebrities a koliko za kineske. Ovi sy globalno poznati posebno nama u "zapadnom" svetu, a Kinezi nisu. Znas MOZDA 10 kineza, od toga 1-2 koji postali poznati u Kini.To je isto kao kada je teroristicki napad i FRA ili Notr Dam kad gori odjekne vise nego kada teroristi spale selo u Burundiju sa vise zrtava.


                  P.S. logicno da je velika sansa da ce vakvina odatle doci, 2.najveca sansa je Kina, ne znam sta je tu cudno. Mozda bude i iz SRB ali mnogo manja sansa. Kao na draftu sto ce GSW imati vece sanse za 1og pika od Lejkersa iako i ovi imaju neke sanse.
                  Što se tiče vakcine, negde sam pročitao da su Izraelci već stigli u test fazu. Pokušaću da nađem tekst.
                  sigpic

                  Comment


                  • NBA organizacija koja zaradjuje milijarde ne testira igrace i svo ostalo osoblje na koronu pre utakmice u vreme pandemije korone u svetu nego dozvoljava igracu da se pojavi u hali i tek ga onda testira i objavljuje da je korona pozitivan,pre toga je Juta igrala sa ko zna koliko timova,trebalo bi da je Gober zarazio pola lige,jebi ga pre cu u vanzemaljce da poverujem.

                    Comment


                    • Zna se iz cije kuhinje ovo dolazi.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Svuda zatvaraju skole...
                        Mi smo pametniji jbg
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Zna se iz cije kuhinje ovo dolazi.
                          Round Earth society.
                          Tako mi dzinovske kornajce na kojoj stoji ovaj svet
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Svuda zatvaraju skole...
                              Mi smo pametniji jbg
                              Naravno da zatvaraju skole

                              http://rs.n1info.com/Region/a577708/...SVb8DnEVZmXyvE
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • U Italiji danas 250 mrtvih,rekord za sada

                                Comment

                                Working...
                                X