Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Ajde prestanite vise da me ispravljate sa tim kako Tim nije mlad, nije dovoljno mlad, nije premlad.. On je 6 godina mladji od Novaka! To je jedna od mladjih generacija na koje ja mislim. Tacnije, mislim na sve mladje od 30 godina.
    Iskustvo je bitno i kvalitet. Da li ima 26 ili 30 nije bitno. Bitno je kad je sazreo u igračkom smislu. Nemoj da nas biješ što te ispravljamo u nebitnom podatku.

    Comment


    • Tim je od Novaka mlađi tačno onoliko koliko je Novak mlađi od Rogera.

      Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        A zasto ne gubi poziciju u razmeni?
        Zato sto Novak nema oruzje kojim moze da ga ugrozi (na sporijim i podlogama sa visim odskokom). Nema ostrinu. Tacnije nije je imao u jednoj fazi svoje karijere. Jos uvek nije to- to, ali popravio se nesto po tom pitanju.
        Ima oruzje - udaranje loptice u penjanju. Protiv Tima je to oruzje manje efikasno nego protiv Nadala, ali je oruzje. Nazalost, za njega treba top forma. Ima li je Novak?

        Originally posted by Sandugp View Post
        U sustini - sto je brza podloga i oskok nizi to je Novaku protiv takvih igraca (Tim, Vavrinka) lakse.
        Zato je i dobio Vavrinku 785 puta u zivotu a izgubio nekoliko najbitnijih meceva u karijeri od njega (i to su bili jedini porazi).
        Apsolutno. Naravno, vrijeme takodjer utice. Sto hladnije to bolje za Tima. Sutra u Melburnu nece biti neka vrucina.

        Originally posted by Sandugp View Post
        Zato je i od Tima gubio na RG, i ima dobru sansu da izgubi i sitra.
        ALI, Novak je izuzetno pametan teniser, a Tim izuzetno glup, tako da ima cemu da se nada Djokovic. I ova Australija nije toliko spora kao sto svi potenciraju.
        Novak je izuzetno pametan teniser. To mu, bar za sada, nije pomoglo da nadje rjesenje za Vavrinku.

        Tim nije glup ali nema nista fakinsko u sebi pa ostvlja utisak da ne shvata.

        Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Mislim da ljudi nisu svesni sa kojom lakoćom će novak uzeti ovaj GS. Baš će biti u rangu Andersona i W od onda.

        Oduvaće ga neočekivano agresivnom igrom i miksovanjem. 3-0 (7-5,6-3,6-4)
        To moze da se desi, a moze da se desi i 3:0 za Tima.

        Originally posted by Pikaso View Post
        Ja samo želim da Novak bude agresivan sutra i da napada, naročito na početku meča, da ne dozvoli Timu da se razmaše odmah i da onda konstantno juri rezultat, jer to iscrpljuje i njega i nas
        Slazem se da Novak treba da igra agresivnije nego je uobicajeno, ali ne smije da pretjera.
        Last edited by NI; 01-02-20, 16:03.

        Comment


        • Jaooo NI kako 3:0 za Tima, po kojim kosmickim silama i pravilima?!?!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa kad je mogao od Mareja na W..

            Comment


            • Pre će Vučić svojevoljno otići sa vlasti nego Tim slistiti Novaka u tri seta.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Vecinu Nokijevih cu da banujem do sutra do posle meca
                Ovo je strasnoo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • U ovom mecu sve zavisi od odnosa vineri/neiznudjene greske kod Tima. Novak pre svega mora da radi dobro tri stvari: retern, da ga izbaci iz komforne zone tj. da ga seta i da mu ne daje kratke loptice. Znaci samo teniska inteligencija i fokus.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Vecinu Nokijevih cu da banujem do sutra do posle meca
                    Ovo je strasnoo
                    Sto da banujes Olja

                    Ko ce se ovde onda radovati kad Nole uzme (ako odemo u banovinu, msm vecina) 8-i AO, nebitan rezultat al' Nole osvaja AO, uzdravlje

                    Ajde malo pozitive, i samo opusteno
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Odakle si ti Joker?Bjese li Niksicanin?

                      Comment


                      • Iz Titograda. Zivim u Pg.

                        Comment


                        • A ja ne vidjeh da pise,oprosti.
                          Moja prognoza za sjutra,pobjeda Djokovica
                          62 76 63
                          ili pobjeda Djokovica
                          62 67 63 62
                          Last edited by E1_PG; 01-02-20, 17:34.

                          Comment


                          • Tim

                            7:6(4) 7:6(2) 7:6(5)
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Vecinu Nokijevih cu da banujem do sutra do posle meca
                              Ovo je strasnoo
                              Jao, ja pogresno shvatila tvoj post Olja, pomislih da ces vecinu da banujes posle meca
                              Sad skontala, to zbog negative, bas sam smotana
                              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X