Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Pa za mladošću čeznu samo matorci.
    A koji moj post je trigerovao onaj tvoj prvi post?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ovaj..

      Originally posted by bojanaBG View Post
      A muski tenis nije u kanalu, nego je valjda u zlatnom dobu, a unapred se zna ko moze da osvoji slem
      Najmladji aktivni osvajac slema u muskoj konkurenciji je mladjana nada Cilkan zvani CAR, koji vec ima preko 30 godina
      Last edited by Chiwwi; 01-02-20, 19:27.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Ovaj..
        Pa probaj da procitas ceo post i da shvatis u kom kontekstu je sve to napisano.
        Ako zelis da pricas o zenskom tenisu, apsolutno sam tu, ako zelis da se prepucavas, zaobidji me
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pa porediš muški i ženski tenis, kao muški ti je dosadan jer nema mladih osvajača a ženski je valjda zanimljiv..
          Ženski tenis uopšte ne pratim, od žena volim da pogledam odbojkašice, teniserke nikako, pre bih bokserke gledao..

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kenin i Muguruza su dobile Barty i Halep u SF, teniserke koje su osvojile slem u prosloj godini, Barty je no.1, Halep je no.4. Nisu njih 2 presle preko nekih no-name teniserki jer su se najbolje raspale i poispadale u pocetnim kolima, bas naprotiv, sve najbolje igracice su daleko stigle, bio je minmalan broj iznenadjenja.

            Da li ce ove igracice da upadnu u grupu najboljih ikad? Pa ogromne su sanse da nece.
            Ali da li to znaci da treba da se kaze da je zenski tenis u kanalu, a na touru trenutno imamo poprilican broj visestrukih osvajacica slema plus mladih igracica koje su vec ostvarile velike rezultate i osvojile velike titule, izmedju ostalih i slemove.
            A muski tenis nije u kanalu, nego je valjda u zlatnom dobu, a unapred se zna ko moze da osvoji slem
            Najmladji aktivni osvajac slema u muskoj konkurenciji je mladjana nada Cilkan zvani CAR, koji vec ima preko 30 godina


            Jedna je stvar kad neko jednostavno nece da gleda zenski tenis ili da mu se ne svidja stil neke igracice, ali da se kaze da je igracica koja je osvojila slem kvalitativni prosek je bas vredjanje.
            Barty je noname teniserka a prva je na svetu,zar mozes veceg kanala?Niko nije cuo za nju osim zagrizenih tenis fanova
            Sve dok se Big 3 budu pitali o slemovima i borili za Goat titulu muski tenis ce biti jako gledan,jednom kad to zavrsi a prvih 5 na svetu budu bili Medjed,Timotije,Grk,Salo i rublev i oni budu razmenjivali slemove po principu jedan meni jedan tebi tad ce gledanost opasti

            Ove 3 ,4 godine dok ova trojica monstruma jos budu igrala su zavesnica zlatnog doba tenisa,jbt 3 najveca igraca ikada se bore za Goat titulu u isto vreme,ne mos gledanije i popularnije od toga,Nextgen treba da zahvali njima trojici jel pola ljudi ne bi znalo za njih da ova trojica ne igraju

            Pa evo sada ovo finale ce gledati svi i armija Rogerovaca i armija Rafovaca i Novakovci,jer je istorija u pitanju a ne samo 1 slem,zivimo u godinama gde se pise nesto sto ce se pamtiti do ko zna kada,a to sto je Kenin osvojila slem a neka Barty je sad prva je nebitno,jedino se Serena jos tu prati moze li do rekorda,ostalo nebitno

            Comment


            • Verovatno ne bi bio u kanalu da je na prvom mestu Serena sa 38 godina.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by jozef k. View Post
                Verovatno ne bi bio u kanalu da je na prvom mestu Serena sa 38 godina.
                U manjem bi bio sigurno,a gledao bi se mnogo vise da je druga Sarapova a treca Karolina

                Moja baba fizicki je privlacnija od ove Barti

                Comment


                • Ako je ženski tenis u ekspanziji samo zato što se ko na traci smenjujuu šampionke onda OK.
                  Nema kod cura posle Serene teniserke koja će moći držati nivo forme ko ova tri kljusine u muškoj konkurenciji. Nema takvih robota i mašina.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Znaci do fizickog izgleda je.

                    Kenin je za klasu bolja od Karoline, primera radi.

                    Meni je svakako 10 puta zanimljivije sada da gledam, nego dominaciju Serene, ili bilo ciju. Oko kvaliteta ne mogu mnogo da kazem, ali nikada ne bih rekao da je u kanalu. Vidim da nemas pojma o cemu pricas, i da ne gledas WTA cim ti je Barty no name teniserka. Uvek sam se pitao zasto ljudi imaju potrebu da pricaju o stvarima koje ne prate.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ženski tenis je zanimljiv kao muško heklanje.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ako je ženski tenis u ekspanziji samo zato što se ko na traci smenjujuu šampionke onda OK.
                        Nema kod cura posle Serene teniserke koja će moći držati nivo forme ko ova tri kljusine u muškoj konkurenciji. Nema takvih robota i mašina.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                        Znaci, ako nema u generaciji igracice/igraca koja ce da osvoji 20+ slemova, to znaci da je tenis u kanalu.
                        Pa odmah da ti kazem, to onda znaci da je tenis uglavnom u kanalu, sa retkim izuzecima.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kad nema kvaliteta svaki sport je bled. Godine su nebitne, bitan je kvalitet. Naravno, neizvesnost je uvek dobrodošla. Muški tenis je zadovoljavajuće neizvestan u zadnjih godinu i po i kvalitetan je. Bukvalno nigde niko nije favorit osim Rafe na RG, a s obzirom kako Tim igra biće i tamo zanimljivo.
                          Last edited by Chiwwi; 01-02-20, 19:59.

                          Comment


                          • Pricamo o zenskom tenisu, a ne o muskom.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Uvek je bilo etapa gde je neka skupina od dva-tri igrača/igračica vladala jednim dobom. Sa čast par izuzetaka kada se neko ko poput Ivaniševića ušunja i preotme neki GS.
                              Kod muškaraca i ako se godinama kolač deli na tri imena gledaš prave teniske klasike. Mečeve za prave sladokusce. Koliko smo puta prisustvovali epskim partijama i ostajali zabezeknuti u čudu jel moguće da gledamo ovakav svemirski nivo tenisa.


                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ali nema mladih osvajača Djooleeee

                                Comment

                                Working...
                                X