Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2011-12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA Fantasy 2010-11

    Ne moraju da budu u prvoj petorci, samo je bitno da nisu na klupi. @(*6sd$%
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: NBA Fantasy 2010-11

      Vodim u obe lige u oba meca za sad. +*@WT*48*

      Comment


      • Odg: NBA Fantasy 2010-11

        Prvi dan je,nista to ne znaci,da zadnjeg kosa sve je otvoreno. @(*6sd$%
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: NBA Fantasy 2010-11

          [quote author=manda link=topic=2906.msg184600#msg184600 date=1288171782]
          Prvi dan je,nista to ne znaci,da zadnjeg kosa sve je otvoreno. @(*6sd$%
          [/quote]

          Samo da pitam, koliko traje taj prvi mec?

          Comment


          • Odg: NBA Fantasy 2010-11

            Od ponedeljak do ponedeljka,sedam dana. @(*6sd$%
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: NBA Fantasy 2010-11

              iam pitanje, ako recimo kobija postavim na bench(posto danas ne igra) a ubacim nekog drugogo indijanca sto danas igra, dal se kobijevi rezultati brisu ili sta? $%&5qw7

              Comment


              • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                Ne brise se nista. @(*6sd$%
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                  opet ja sa pitanjem $%&5@$A
                  jel se racunaju poeni svih 12, ili samo oniih 10 koje stavis u sastav za taj dan?
                  da pojedostavnim pitanje, odnosno zakomplikujem, zavisi kako se uzme $#^%RT
                  recimo ovo je moj sastav:
                  pera
                  zika
                  mika
                  laza
                  to su kao onih 10 igraca, a na benchu su mi joca i moca.
                  i sad prvi dan igraju sva ova cetvorica(tj onih 10) i svako zabelizi neki ucinak.
                  sutradan, recimo pera nema utakmicu, ja stavim peru na bench a ubacim jocu koji taj dan igra u prvih 10(odnosno u ovom primeru prvih 4).
                  pa treci dan, vratim peru u prvih 10 a jocu na bench.
                  znaci, onda mi se racunaju ucinak i jednog i drugug, kad god su mi bili medju prvih 10?

                  tj, jos krace, statistika onih igraca koji su na bencu, se ne racuna bilo da igraju ili ne, jel tako?
                  valjda nisam puno zakompilkovao &*#GI(]

                  Comment


                  • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                    Jesi ga zakomplikovao h5g6k8,svaki dan ti se racunaju bodovi od najvise 10 igraca,znaci svaki dan ti moze igrati 10 igraca,a onoj 2 se ne racunaju bodovi.Znaci svaki dan biras ekipu i stavis da ti igraju oni igraci koji igraju taj dan,ako ih ima slucajno vise od 10 taj dan ti mozes izabrati samo desetoricu.Nadam se da si shvatio @(*6sd$%
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2906.msg184911#msg184911 date=1288257434]
                      Jesi ga zakomplikovao h5g6k8,svaki dan ti se racunaju bodovi od najvise 10 igraca,znaci svaki dan ti moze igrati 10 igraca,a onoj 2 se ne racunaju bodovi.Znaci svaki dan biras ekipu i stavis da ti igraju oni igraci koji igraju taj dan,ako ih ima slucajno vise od 10 taj dan ti mozes izabrati samo desetoricu.Nadam se da si shvatio @(*6sd$%
                      [/quote]pa da, to sam i ja rekao +*@WT*48*

                      Comment


                      • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                        Vladane,kajes li se zbog Elisa? $8#a
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                          #%d* kako sam los na NBA Fantasy...
                          U prvoj ligi gubim 6:3,a u drugoj gubim 8:1
                          Ali verujem ja u svoje igrace i siguran sam da ce oni to preokrenuti. +-*^%*
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                            Meni je ovaj fantasy previse konfuzan..taman sam naucio kako se dobijaju poeni a sad ne mogu da menjam igrace sa klupe!!! #%d* #%d*

                            Comment


                            • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                              Sta ti nije jasno da ti objasnim dok sam tu,svaki dan moras praviti novu ekipu,ko ti igra taj dan njih stavis,maksimalno je deset igraca da ti igra za jednu noc.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                                To znam ali hocu da ubacim Al Tortona sa klupe umesto Mike Millera i kod tortona stoji lepo MOVE ali kod Millera je LOCKED?! +-*^%*

                                Comment

                                Working...
                                X