Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se cudmo ne mogu nacuditi,imati RTS 1 i RTS 2 i ne prenositi mec,pa sta ima na tom drugom kanalu u to vrijeme!?
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Miko, oni ce da navijaju za Samrok, mi za Ren i to je to, to tako standardno ide jbg, kad nesto ne podnosis to je to. Cast izuzecima kao sto si ti.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Ja se cudmo ne mogu nacuditi,imati RTS 1 i RTS 2 i ne prenositi mec,pa sta ima na tom drugom kanalu u to vrijeme!?
        Italijanska serija kapri
        sigpic

        Comment


        • Na rts2 ce verovatno biti otpisani.

          Comment


          • Izmedju ostalog,ovako su napravili gore i za jedne i za druge,ali Nash kazi jel vise logicno da se prenosi zvezda od partizana u ovakvoj situaciji???
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Koje su to budale,radi jebene serija,ja sam mislio ima neka politika ili nesto vazno,pa ne moze,kada serija.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Dragisa Corsovic se zove taj stari komentator ... Ni meni nije jasno sto RTS ne prenosi na 2 razlicita kanala , cuj serija Capri Bas su specijalci. Ja jedva cekam veceras da vidimo kako ce prvi mecevi proci ... Napred Partizan!
                Last edited by Mr.M; 18-08-11, 15:45.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Opsta fudbalska diskusija

                  Originally posted by Miko View Post
                  Dragisa Corsovic se zove taj stari komentator ... Ni meni nije jasno sto RTS ne prenosi na 2 razlicita kanala , cuj serija Capri Bas su specijalci. Ja jedva cekam veceras da vidimo kako ce prvi mecevi proci ... Napred Partizan!Napred Zvezda!
                  Da bog da poludeo.

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Izmedju ostalog,ovako su napravili gore i za jedne i za druge,ali Nash kazi jel vise logicno da se prenosi zvezda od partizana u ovakvoj situaciji???
                    Normalno da nije, logicno je da se prenose oba tima zato sto igraju u Evropi, tu je protivnik nebitan jer treba ispostovati i jedne i druge. Ja sad ne treba da gledam svoj tim zato sto je dosao Ren u Beograd. Uostalom, Partizan je sampion ali RTS je kriv, jebo ih kapri, cekam da ubace jos koji Frikom sladoled pa da ne gledamo ni kombinovani prenos. Tebi se ne gleda Partizan, meni Zvezda i to je ok, ali ne sme niko da ima prednost i ako vec ne moze na oba kanala onda je ovo jedino posteno resenje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nastavimo ovdje ovo iz Zvezde i Vasi tiketa,da ne kvarimo teme ;)
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Da bog da poludeo.
                        hahahahhah pa necu reci u Zvezdinoj temi samo Napred Partizan!
                        Ovo je samo sluzbeno napred Zvezda
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ma neka prenose celu utakmicu zvezde,svejedno im je ovo predzadnja u evropi ove sezone.A partizan cemo da gledamo u ligi evrope.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Normalno da nije, logicno je da se prenose oba tima zato sto igraju u Evropi, tu je protivnik nebitan jer treba ispostovati i jedne i druge. Ja sad ne treba da gledam svoj tim zato sto je dosao Ren u Beograd. Uostalom, Partizan je sampion ali RTS je kriv, jebo ih kapri, cekam da ubace jos koji Frikom sladoled pa da ne gledamo ni kombinovani prenos. Tebi se ne gleda Partizan, meni Zvezda i to je ok, ali ne sme niko da ima prednost i ako vec ne moze na oba kanala onda je ovo jedino posteno resenje.
                            Oni su debili sto prenose samo na jednom kanalu,i jeste ovako jednako,mada mislim da bi Zvezda trebala da ima prednost iz razloga koje sam napisao,isto kao i Partizan kad igra kod kuce
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Jao što je smešno!!!!!!! Strašno smešno!!!!

                              Treba prenositi i jedne i druge na dva kanala, ali ko je to očekivao od RTS, taj se malo....
                              Najgora TV kuća ovde, sa nacionalnom frekvencijom, pretplatom, koja stalno raste, ali zato sa konstantnim EPP-om i milijarditim reprizama repriza...

                              Ali u ovom trenutku važno je samo jedno

                              RENdajte!!!!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Oni su debili sto prenose samo na jednom kanalu,i jeste ovako jednako,mada mislim da bi Zvezda trebala da ima prednost iz razloga koje sam napisao,isto kao i Partizan kad igra kod kuce
                                Sta ako dobijemo 4:0, a vi posle neizvesnog meca odete tamo, onda ces sigurno isto misliti, jel? Poenta svega je da se tebi ne gleda Partizan, isto kao ni meni Zvezda i to je ok, samo reci da neko treba da ima prednost zato sto igra kod kuce je smesno.

                                Ne mogu da verujem da sam docekao da moram da gledam Partizan u Evropi preko streama.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X