Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Mislim pre svega zbog igrackog kadra , vi od mega zvezda imate Dzeku a mi Vidica,Ivanovica,Subotica,Kolarova,Krasica,sad Stankovic igra odlicno ali nzm treba li ga svrstati ... A porediti klubove iz BiH i iz Srbije nije isto
    Ja od tih nabrojani mega zvjezdama kao sto ti rece smatram Vidica,Ivanovica,Kolarov i Stankovic je na zalaku karijeru ali je veliki igrac.

    Odbrana vam je strasna,ali treba neko da daje i golove u ekipi

    Comment


    • Ovaj video najbolje prikazuje sta je Runi prosao prosle sezone.Jedan od najboljih koje sam gledao.Obavezno pogledati!





      ja cu ovdje stati,jer sam previse skrenuo sa teme u kojoj raspravljamo

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Mislim pre svega zbog igrackog kadra , vi od mega zvezda imate Dzeku a mi Vidica,Ivanovica,Subotica,Kolarova,Krasica,sad Stankovic igra odlicno ali nzm treba li ga svrstati ... A porediti klubove iz BiH i iz Srbije nije isto
        Begovic majstor,Spahic igra prvu u Sevilli,Salihovic je igracina,meni najbolji u repki,Pjanic Roma,Lulic Lazio(zasad nije prva ali nije ni Ivanovic koji jeste odlican igrac),Medunjanin objasnjava u Macabiju

        Vidic jeste sila,Ivanovic i Kolarov su odlicni igraci ali su klupa sada,Stankovic je igracina ali za repku igra lose,a meni Subotic nije toliko dobar i mislim da on ove sezone tek treba da potvrdi kvalitet ako to jeste
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Begovic majstor,Spahic igra prvu u Sevilli,Salihovic je igracina,meni najbolji u repki,Pjanic Roma,Lulic Lazio(zasad nije prva ali nije ni Ivanovic koji jeste odlican igrac),Medunjanin objasnjava u Macabiju

          Vidic jeste sila,Ivanovic i Kolarov su odlicni igraci ali su klupa sada,Stankovic je igracina ali za repku igra lose,a meni Subotic nije toliko dobar i mislim da on ove sezone tek treba da potvrdi kvalitet ako to jeste
          Poredis Ivanovica i Spahica Ivanovic vredi oko 20-30M evra , Spahic vredi 4M evra ... To su sve proseci sto ti govoris , mi smo sramota jer treba da budemo mnogo bolji ali necemo ovde o tome vise
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Gdje sam poredio Spahica i Ivanovica,otkud ti to,ko ih poredi,ne kontam

            Ako ti kazes da necemo o tome vise,ko sam ja da ti proturijecim
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Po ko zna koji put ovdje se pocinje pricati o drugim stvarima koji nemaju veze sa Premijer ligom.

              EDIT: i ja sam nekoliko puta skrenuo sa ove teme, ali uvjek je bilo oko repke.
              Last edited by danijelkr; 15-09-11, 21:04.

              Comment


              • Bosna je trenutno bolja reprezentacija od nas, nemojte da se zajebavamo. Nas igracki kadar jeste jaci, mada ne toliko, mozda zbog rotacije. A ako Begovic, Spahic, Misimovic, Salihovic, Dijamant, Ibisevic, Pjanic, Lulic ne vrede ne znam koji fudbal vi gledate. Sa boljim trenerom koji bi izvukao maksimum iz nas bismo bili bolji, ovako trenutno nismo.
                sigpic

                Comment


                • Mi smo tu negdje,ja sam realan,ali ako gledamo to sto je Spahic placen 2 miliona eura ali igra za repku kao da je jedan od najboljih na svijetu na toj poziciji onda to nema blage veze,pa takvih je dosta primjera

                  Mi smo jaci naprijed,vi ste nazad igracki beton,ali vasi igraci ne daju toliko za repku koliko su individualno kvalitetni,a nasi to nadomjeste trudom
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Bilo bi to povuci,potegni da igramo u barazu,nista se tu ne zna
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • @S-Nash, Trenutno to tako izgleda kako ti kaze, nekad nije sve do kvaliteta igraca, bitno je imati normalnu i situaciju oko repke. Kako ce u Srbiji biti dobra situacija kada ovo je zalosno da reprezentativci ne podržavaju svog kolegu kad potpise za suparnika(Partizan) a svi se kunu u profesionalizam i meni bi bilo tesko kad bi igrac koji vrijedi otisao iz Sarajevo u Željezničar ali kad bi igrao za repku to bi se zaboravilo. Mi jos imamo potencijala da ovo podignemo na veci nivo i koliko sam kudio Papeta on je dosta toga dobro donijeo ovoj repki a najvise profesionalizma.
                      Last edited by danijelkr; 15-09-11, 21:25.

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Bilo bi to povuci,potegni da igramo u barazu,nista se tu ne zna
                        Valjda cemo biti nosioci pa da se zajedno plasiramo,da se usrece Ukrajinci i Poljaci sa nama,uvijek smo se mi odavde pristojno ponasali
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • To je mnogo vise zbog nacina na koji je to Stojkovic odradio. Evo sta je on rekao jednom prilikom:



                          Mada opet to treba pregurati nekako kad je reprezentacija u pitanju, posebno kad boljeg nemas.

                          Vama je koliko god to cudno zvucalo mozda i problem trenutno sto imate i previse dobrih ofanzivnih veznih igraca, klasicnih AMC i onda je malo nezgodno sve to uklopiti i treba vremena ali kad bi se sklopilo bilo bi pakleno. Mi smo tako nesto mogli da krenemo da radimo pre 10 godina sa Vukicem, Ilicem i Rambom da nije bilo previse menadzerskih petljanja i normalan selektor. Vukic kolika god da je mrcina sad, tad je kidao a Sale i Rambo su majstori svoje vrste. Bez krila mozda ali bi to bila pas igra na kojoj bi nam se ceo svet divio. Ako Pape bude imao pravu viziju, vrlo lako biste mogli tako nesto da uradite, samo da ne bude promena i da se istraje u sistemu, to je najveci problem balkanskih reprezentacija. Evo sad i CG odlicno igra a Kranjcara smenili. Ne ide to tako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Mislim pre svega zbog igrackog kadra , vi od mega zvezda imate Dzeku a mi Vidica,Ivanovica,Subotica,Kolarova,Krasica,sad Stankovic igra odlicno ali nzm treba li ga svrstati ... A porediti klubove iz BiH i iz Srbije nije isto
                            vidic i ivanovic su top, ostali nisu nikakve mega zvijezde. dzeko je također top klasa.



                            cristano i messi su svijet za sebe. messi je najbolji. osim toga igrac bez titula je kompletno nedorecen. ronaldo je to imao u unitedu ali sad nema...tako da. messi je malo bolji ali je bolji.
                            Last edited by ajmooooooo!!!; 15-09-11, 21:42.

                            Comment


                            • Ja sam se u pojedinim trenucima pitao da li je ovo moja repka kad sam vidio onoliko pasova i protok lopte, sad sto to ide teže kad nam neko fali kao sto je bilo u drugoj utakmici protiv Bjelorusa je mali problem. Samo nekim sistemskim radom se dolazi do uspjeha, a ako sve bude na vrat na nos nema fajde. Crnogorci su napravili pogrešku, ali i Cico nije se u zadnje vrijeme bas proslavio sa izjavama oko preuzimanja Hrvatske.

                              za Stojkovica mladost ludost bas ima neke principe

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Ja sam se u pojedinim trenucima pitao da li je ovo moja repka kad sam vidio onoliko pasova i protok lopte, sad sto to ide teže kad nam neko fali kao sto je bilo u drugoj utakmici protiv Bjelorusa je mali problem. Samo nekim sistemskim radom se dolazi do uspjeha, a ako sve bude na vrat na nos nema fajde. Crnogorci su napravili pogrešku, ali i Cico nije se u zadnje vrijeme bas proslavio sa izjavama oko preuzimanja Hrvatske.

                                za Stojkovica mladost ludost bas ima neke principe
                                A dobro, protiv Belorusa niko pas igru nema na zavidnom nivou ni u reprezentativnom ni u klupskom fudbalu. Kao Stouk igraju, jedino sto ne daju golove posle auta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X