Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno, Capello je kao prvo napravio katastrofalne greske u izboru igraca, nije vodio Walcott-a i Bent-a, a vodio matorog Heskey-a, pa o cemu da pricamo?!?!

    Krila kao da nisu imali na SP-u, sada jos imaju par mladih igraca, kao npr. Sturridge-a...Bent i Rooney u napadu, vezni imaju jako dobar, odbrana dobra i odlican golman. Pogledaj prvi tim Engleske i reci da nije dobar? Ali, ono sto su oni igrali je bio ocaj, strasno koliko su nadigrani od strane Nemaca...Ne znam Krle, ja ga nikada nesto nisam voleo niti postovao...

    Istina, ima dosta jakih i kvalitetnih reprezentacija, ali po imenima nista jaci nisu od Engleske, tu su negde svi sto se kvaliteta tice...Ubedjen sam da bi Jose osvojio sve sa Englezima..ili na primer, selektor Nemacke...
    Last edited by D-Wade; 08-02-12, 22:26.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma nije on kriv sto su Lampard-u ponistili go,a i da nisu dobila bi Njemacka jer su se u prvom redu Ozil,a onda i Schweinsteiger sprdali s veznim redom u Engleske repke,a i Argentina je dobila istu porciju od ove dvojice
      Da, ali mučili su se i u grupi, a ona dominacija Nemaca protiv njih je bila kao šlag na torti...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ja se stvarno nadam da ce Hari ostati na klupi Totenhema,ovo sto radi je fenomenalno i usudjujem se da kazem da mu je bolje tu dje jeste.Znamo kakva je engleska reprezentacija,a i bice prilike da postane selektor
        sigpic

        Comment


        • Sasvim je moguce da Rednap vodi uporedo reprezentaciju i Tottenhem do kraja sezone, ionako nema mnogo meceva pre EP, mozda par prijateljskih, nije mu to problem, vec zivi u Londonu, zna sve igrace, a kad pocne EP nece imati nikakve obaveze sa Tottenhemom. E sad sta bi posle odlucio to je vec pitanje...

          A Capello je vrhunski trener, u svakom klubu je osvajao trofeje. Mada je napravio neke greske u selekciji, taktici itd. sa Engleskom na SP.
          sigpic

          Comment


          • Kapelo je takav majstor da je to neopisivo, licno odgovoran za stvaranje bar 20 top class igraca, osvajao gde god je bio i to osvajao ubedljivo, sigurno, mocno. Romina titula je masterpiece kakav odavno nece biti ponovljen. Covek je od plitke odbrane i faula na 40 metara napravio doktorski rad. Zago Zebina Samuel pozadi na 40 metara uvek malo ispred njih na zadnjem veznom Emerson i Tomazi po boku Kafu i Kandela Totti na pleju i Delvekio i Batigol napred. Nije bas ekipa odskakala od Lacija Milana Parme Intera i Juvea cak po meni bila slabija od Lacija i Juvea. Ofanzivno dominantno mocno. U poslednjem kolu za titulu izuli mocnu Parmu koja je te sezone izborila plasman u LS. Veliki je as Kapelo da ne pricamo o tome kako je prekinuo seriju Barselone kada je u Februaru bio 6 bodova iza iste.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Realno, Capello je kao prvo napravio katastrofalne greske u izboru igraca, nije vodio Walcott-a i Bent-a, a vodio matorog Heskey-a, pa o cemu da pricamo?!?!

              Krila kao da nisu imali na SP-u, sada jos imaju par mladih igraca, kao npr. Sturridge-a...Bent i Rooney u napadu, vezni imaju jako dobar, odbrana dobra i odlican golman. Pogledaj prvi tim Engleske i reci da nije dobar? Ali, ono sto su oni igrali je bio ocaj, strasno koliko su nadigrani od strane Nemaca...Ne znam Krle, ja ga nikada nesto nisam voleo niti postovao...

              Istina, ima dosta jakih i kvalitetnih reprezentacija, ali po imenima nista jaci nisu od Engleske, tu su negde svi sto se kvaliteta tice...Ubedjen sam da bi Jose osvojio sve sa Englezima..ili na primer, selektor Nemacke...
              Jedno su imena na papiru, drugo je kad se izadje na teren... Engleska je uvek imala igrace, ali nikad nisu imali tim, nema tog igraca koji ce da poveze igrace, doduse imaju u vidu Vilsera, ja u tog momka najvise verujem, jer decko toliko odudara od ostrvskog fudbala da je to bolesno, ali decka su povrede zaustavile... Sto se tice Cappela kao trenera, svako ce se sloziti da je on bogotac, sta je sve uradio sa Romom, napomenuo je AK titulu koju je osvojio sa Realom, sa timom koji je slabasan u odnosu na ovaj danasnji.. Te greske o kojima pricas, pa on je Heskija vodio jer je Bent bio povredjen, kao i Volkot... Imali su tim, ali sve je to palo u vodu kad su Nemci dosli i odrzali cas fudbala, bez obizra na onaj sramotno ponisten gol Lampardu, opet bi izgubili... Jedva su grupu prosli, i ocekujem slican scenario i ove godine na Euru...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Iskreno se nadam da rednap nece preuzeti Englesku. Mislim da je on jednom i rekao da mu nije u interesu da vodi i sastavlja tim jednom u 3 meseca. Ako bi se to i desilo, samo jedan covek ga moze zameniti. The Special one!!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Kapelo je takav majstor da je to neopisivo, licno odgovoran za stvaranje bar 20 top class igraca, osvajao gde god je bio i to osvajao ubedljivo, sigurno, mocno. Romina titula je masterpiece kakav odavno nece biti ponovljen. Covek je od plitke odbrane i faula na 40 metara napravio doktorski rad. Zago Zebina Samuel pozadi na 40 metara uvek malo ispred njih na zadnjem veznom Emerson i Tomazi po boku Kafu i Kandela Totti na pleju i Delvekio i Batigol napred. Nije bas ekipa odskakala od Lacija Milana Parme Intera i Juvea cak po meni bila slabija od Lacija i Juvea. Ofanzivno dominantno mocno. U poslednjem kolu za titulu izuli mocnu Parmu koja je te sezone izborila plasman u LS. Veliki je as Kapelo da ne pricamo o tome kako je prekinuo seriju Barselone kada je u Februaru bio 6 bodova iza iste.
                  Al s druge strane uzmi kakav je igrac bio Tomassi,da ne govorim Emerson,na svojoj poziciji nenadjebiv,Cafu jedan od najboljih na svojoj poziciji ikada,Princ na pleju i u napadu se mijenjali Bati,Marco(on je ipak uvijek malo iza napadaca igrao) i Montella,prejaka ofanzivna linija...ali ovo svakako nije bila najjaca ekipa u Italiji,Capello-u pripadaju zasluge

                  EDIT:Slobodno diskutujte ovdje o Capello-u,postovi ce biti prebaceni,to nije problem...
                  Last edited by AK47; 08-02-12, 22:47.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ako Rednap preuzme, mozda Parker bude kapiten.

                    Comment


                    • Kakva slika!!!redknapp_sud-afp.jpg




                      Kako inace da povecam ovu sliku kad stavljam? hvala!
                      sigpic

                      Comment


                      • Koliki god da je pritisak javnosti na Ostrvu i koliko god da ima afera, san svakog trenera je da jednog dana predvodi tim Engleske. Cak i Murinjov. Videcemo, ima dosta njih koji su u igri. Sam Murinjo, Hidink, Rednap, Pirs na privremeno, a mozda i na EP-u. Ono sto je jasno je da je FA jos jedanput napravila kardinalnu gresku i to pred ovako vazno takmicenje. Ko god da dodje, imace veliki posao pred sobom.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Ako Rednap preuzme, mozda Parker bude kapiten.
                          Stric je Lamps-u
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Nije cak Marco igrao iza on se izvlacio na stranu zapravo, nekada levo nekada desno zavisi od Princeve kretnje i onda je sa Kandelom ili Kafuom pravio visak na boku. Istina da su bili ali Zago Kandela Samjuel Zebina Emerson su njegovi licni proizvodi da ne pricamo o tome da je on Princa doveo do tog nivoa gde je u jednom trenutku bio mozda i najjaci igrac na svetu i da je Kafua od klasnog beka pretvorio u najboljeg ofanzivnog spoljnog igraca na svetu u tom trenutku. I Damjano i Emerson su bili mocni to stoji ali Juve u tom trenutku na zadnjem veznom Takinardi Davids Konte, Inter Di Bjadjo Pirlo Farinos Jugovic (mada je Pirlo tada bio malo ofanzivniji), Milan Albertini Gatuzo AMbrozini, Parma Almeida Apija, Lacio Veron Stankovic Simeone Dino Badjo. Konkurencija ipak fina zar ne

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Nije cak Marco igrao iza on se izvlacio na stranu zapravo, nekada levo nekada desno zavisi od Princeve kretnje i onda je sa Kandelom ili Kafuom pravio visak na boku. Istina da su bili ali Zago Kandela Samjuel Zebina Emerson su njegovi licni proizvodi da ne pricamo o tome da je on Princa doveo do tog nivoa gde je u jednom trenutku bio mozda i najjaci igrac na svetu i da je Kafua od klasnog beka pretvorio u najboljeg ofanzivnog spoljnog igraca na svetu u tom trenutku. I Damjano i Emerson su bili mocni to stoji ali Juve u tom trenutku na zadnjem veznom Takinardi Davids Konte, Inter Di Bjadjo Pirlo Farinos Jugovic (mada je Pirlo tada bio malo ofanzivniji), Milan Albertini Gatuzo AMbrozini, Parma Almeida Apija, Lacio Veron Stankovic Simeone Dino Badjo. Konkurencija ipak fina zar ne
                              Italian league at it's best.... Konkurencija prebolesna, sve zasluge Kapelu za sve sto je uradio sa Romom...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Nije cak Marco igrao iza on se izvlacio na stranu zapravo, nekada levo nekada desno zavisi od Princeve kretnje i onda je sa Kandelom ili Kafuom pravio visak na boku. Istina da su bili ali Zago Kandela Samjuel Zebina Emerson su njegovi licni proizvodi da ne pricamo o tome da je on Princa doveo do tog nivoa gde je u jednom trenutku bio mozda i najjaci igrac na svetu i da je Kafua od klasnog beka pretvorio u najboljeg ofanzivnog spoljnog igraca na svetu u tom trenutku. I Damjano i Emerson su bili mocni to stoji ali Juve u tom trenutku na zadnjem veznom Takinardi Davids Konte, Inter Di Bjadjo Pirlo Farinos Jugovic (mada je Pirlo tada bio malo ofanzivniji), Milan Albertini Gatuzo AMbrozini, Parma Almeida Apija, Lacio Veron Stankovic Simeone Dino Badjo. Konkurencija ipak fina zar ne
                                Totti jeste bio TOP3 na svijetu sigurno u jednom trenutku,ali ako se ne varam(nisam siguran ko je bio trener Roma-e u tom momentu kada je on tek pocinjao),on je zbog svoje ljenosti na terenu mogao da popusi na pocetku karijere jer to nisu treneri tolerisali,ali je toliko bio talentovan,lucidan i tehnicki potkovan da je to nenormalno i tu ne bas sjajnu pokretljivost je nadomjestio vrlo lako i meni licno je najbolji Zabar kojeg sam gledao,samo je Zola bio lucidniji.Ne dovodim u pitanju da su to njegovi produkti,nego pricam o kvalitetu koji su dostigli...pratio sam tada Calcio sve zivo,ali si zaboravio navesti vezni red Lazio-a,Pavel Nedved(meni dovoljno,ja nemam nacina da izrazim postovanje koje imam prema ovom covjeku kao igracu,sreca pa one godine kada se Lazio prodavao igrace Veron ode u Utd,a ne Nedved,ja ne znam da bi ih iko dobio da je on otisao,a i on je htio da ide tamo),Mendieta,jeste da nije igrao dobro,ali on je ipak majstor,Stefano Fiore koji je bio igracina,Diego Simeone i Deki Stankovic,odbrana Staam i najjaci stoper ikada,napad Lopez i Crespo

                                Jaca ekipa je bio i Lazio,ali je Fabio presudio...odosmo u totalni off ali sam morao,odmah cu prebaciti

                                EDIT:Naveo si Lazio,ali u ovoj zbrci nisam vidio...
                                Last edited by AK47; 08-02-12, 23:31.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X