Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam video,nema me ovih dana problemi sa internetom.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ljudi ocete pratiti Kopa Ameriku i ustajati nocu da gledate?Da znam da li da otvaram temu kad dodje vreme.
      Naravno,posle SPa i EPa to je glavni fudbalski dogadjaj.Tema obavezno da se otvori
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Nisam video,nema me ovih dana problemi sa internetom.
        Nisam jos otvorio,ali sam skupio dosta stvari.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Naravno , to se ne smije propustiti


          Svim srcem uz Argentinu !
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Mora da se isprati ovo

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Naravno , to se ne smije propustiti


              Svim srcem uz Argentinu !
              Moj covek

              Definitivno onda otvaramo uskoro,a ja ne mogu da docekam,takmicenje na kom se igra ubedljivo najlepsi fudbal!
              sigpic

              Comment


              • Brazil do titule!!!

                Mnogo volim ovo takmicenje a ove godine bice bas dosta zanimljivih ekipa za pracenje..jedva cekam
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Ko je sada selektor Argentiine?

                  Edit: Pronašla sam, hvala... Serhio Batista.
                  Last edited by miloolja; 10-06-11, 23:44.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Neymar i kompanija po titulu !!!!!!



                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ja sam za Paragvaj,kao i uvijek
                      Sto se Brazila i Argentine tice nikad mi nisu nesto bili preinteresanti(za Argentinu,Spaniju i Italiju nikad ne navijam,uvijek protiv,ne volim taj mentalitet),ali izmedju dva zla biram manje,Brazil
                      sigpic

                      Comment


                      • Viva Mexico.
                        Gledacu mozda od cetvrfinala kada termini za utakmice budu oko 10 sati.Nisam toliki zaludjenik za juznoamerickim fudbalom kao sto je slucaj sa NBA.
                        Mada mozda budem gledao utakmice Meksika protiv Cilea i Urugvaja.Ubedljivo najjaca grupa.

                        Comment


                        • Ja naravno navijam za Argentinu, a gotivim i Paragvaj i Urugvaj .. Uvek protiv Brazila !!

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/medjuna...alu-44007.html

                            3 godine pricam o ovome 3 godine. Samo polako i vase je gotovo vratice se kult Calcio-a bice ponovo nedelja u 3 praznik celog sveta!

                            Comment


                            • Ja sam za Urugvajca i samo Urugvajca,Suarez to titule
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Don Markoni View Post
                                Ja naravno navijam za Argentinu, a gotivim i Paragvaj i Urugvaj .. Uvek protiv Brazila !!
                                Takodje , samo sto je meni umjesto Paragvaja Kolumbija

                                Ali dobro , to ide : Argentina , pa par praznih mjesta , pa ova 2
                                Last edited by Dale; 11-06-11, 09:27.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X