Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Falcao osvojio 4 trofeja u dvije godine,u finalu LE sam izmisli 2 gola,kao i u polufinalu LE,da je Cholo dosao ranije za trenera bili bi sigurno treci,ali ih je Profesor Manzano malo zajebao s taktikom koju je forsirao i zbog toga su bili 10. dugo vremena i da si to gledao znao bi to,a ne bi pricao neinformisano kao sto to sada radis...barem pola golova koje je Mario zabio su kod velikih pobjeda Bayern-a,ili ti nebitni,nijedan trofej Bayern nije osvojio I TO JE ONO STO SE RACUNA,PISAM SE JA NA NJEGOVE GOLOVE,u Bundes ligi(liga gdje je Bayern uvijek duplo jaci od ostalih,ali pola utakmica kod kojih je 0:0 rezultat ili slican,nema gola balvana) oni ne mogu da budu prvaci s onakvim krilima, on ne moze trofej da osvoji,Falcao osvaja sa Arda-om i Adrian-om...jeste LE daleko slabije takmicenje od LS-a normalno,ali ja sam vidio navijace Atletic-a kako slave na ulici zbog golova Falcao-a,a sta navijaci Bayern-a proslavise,nista u dvije godine...nije Van Gaal budala,sjedi Mario meni treba igrac,kad je Ivica Olic pravio pritisak nesto se i osvajalo

    Sad protiv Italije drvo ne zna da se postavi,daje mu Ozil loptu u noge,ali jbg ne zna,Falcao zabija kako hoces,kad hoces,da igra u Real-u,Bayern-u ili Barcelona-i zabio bi 50 golova u sezoni,s onakvim krilima i ekipom kakvu onaj balvan ima ne znam sta bi radio,svaka ekipa bi prije uzela Radamel-a nego drvo,pa sve ti je jasno kada jedan Ribery kaze treba nam napadac,sto???
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Sto ga ne uzme neki jaci tim. To mi ti objasni ako je tako dobar sto ga nije kupio neko od Atletika evo sada ce da guli trecu sezonu? Ovaj ne moze da uzme titulu a Radamel ne moze da se plasira, ej da se plasira u LS, neka pisljiva Malaga i Valensija ispred njega, obe ekipe slabije po kvalitetu pre nego sto je pocela sezona. Valensija vec evo druga godina od one rasprodaje i potpune rekostrukcije napravila ekipu i plasman ni iz cega. Smesno, ima 26 godina isto kao Mario a nikada nije igrao za top klub a Mario igra vec 4 godine i dominira. Daje po 40 za sezonu.

      Comment


      • Niko nikad kao Romario i Drogba..

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Sto ga ne uzme neki jaci tim. To mi ti objasni ako je tako dobar sto ga nije kupio neko od Atletika evo sada ce da guli trecu sezonu? Ovaj ne moze da uzme titulu a Radamel ne moze da se plasira, ej da se plasira u LS, neka pisljiva Malaga i Valensija ispred njega, obe ekipe slabije po kvalitetu pre nego sto je pocela sezona. Valensija vec evo druga godina od one rasprodaje i potpune rekostrukcije napravila ekipu i plasman ni iz cega. Smesno, ima 26 godina isto kao Mario a nikada nije igrao za top klub a Mario igra vec 4 godine i dominira. Daje po 40 za sezonu.
          Koliko ja znam on u Atletic-u igra samo jednu godinu,a nece da ga uzme jer previse kosta,opravdano...sto se tice mjesta u LS,za to je kriv ponavljam ti Manzano,kad je Cholo dosao bili su bodovno odmah iza Real-a i Barcelona-e...Mario tek zadnje dvije sezone igre i zbog toga nista ne mogu da osvoje,dok je igrao Ivica dupla kruna,nema trofeja s njim,nema nazalost,nema
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ima dva finala LS to Radamel moze samo da sanja, jeste da prvi put kada su dosli do finala nije toliko doprineo ali ove sezone kljucni igrac, 13 golova.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Ima dva finala LS to Radamel moze samo da sanja, jeste da prvi put kada su dosli do finala nije toliko doprineo ali ove sezone kljucni igrac, 13 golova.
              Nije doprinio nista slobodno reci ne uvijaj i ne uljepsavaj...fino nek stavi taj(te) trofej(e) ,vidim navijaci Bayern-a presretni...ja bih dao sve da dodje Radamel u Real ili Chelsea
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nije doprinio nista slobodno reci ne uvijaj i ne uljepsavaj...fino nek stavi taj(te) trofej(e) ,vidim navijaci Bayern-a presretni...ja bih dao sve da dodje Radamel u Real ili Chelsea
                Ti bi ali ocigledno direktori i treneri timova bas i nisu odusevljeni tom idejom. Jebem ti igraca koji ce sa 30 godina prvi put da igra fudbal na najvisem nivou.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ti bi ali ocigledno direktori i treneri timova bas i nisu odusevljeni tom idejom. Jebem ti igraca koji ce sa 30 godina prvi put da igra fudbal na najvisem nivou.
                  Cak i ako sa 30 tek bude igrao u najboljim ekipama i tada ce da objasni,a do tada Bayern drugi...dok ne nadju igraca u napadu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kazem ti kad bude imao neku titulu a da to nije pisljivi Portugal i kad bude uradio sta bilo u LS onda cemo da ih uporedjujemo do tad nemamo materijala.

                    Comment


                    • Znaci igracki kvaliteti se samo uporedjuju u slucaju da su oba igraca osvojili neke trofeje?

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Znaci igracki kvaliteti se samo uporedjuju u slucaju da su oba igraca osvojili neke trofeje?
                        Inace ne ali ovde je prevelika razlika, nisu blizu statisticki, mnogo duze Gomez igra na najvisem nivou. Radamel ima veci skillset ali Gomez je bolji i pouzdaniji strelac a kada uporedjujem napadace samo mi je to bitno. Ne treba mi umetnik samo strelac koji trpa kao Gomez. A on to mnogo dugo i konstantno radi, Radamel jos nije bio na tom nivou. Onog trenutka kada odradi sve sto radi u Atletiku u nekom mocnom klubu sa visokim ciljevima onda ce da bude za mene mozda i bolji od Gomeza ali razlika je ogromna u pritisku, i Forlan je kidao u Atletiku a u Mancesteru i Interu nista. U tome je stvar, dzabe znanje kada u velikom klubu ne uradis nista.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Znaci igracki kvaliteti se samo uporedjuju u slucaju da su oba igraca osvojili neke trofeje?
                          Sto se mene tice ne,ali on je napisao Mario ima 2 finala LS,pa sam samo taj dio iskoristio u raspravi...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Mnogi veliki igraci nisu osvajali LS i SP/EP pa to ne umanjuje njihov kvalitet,i kad bi se samo trofeji gledali onda je Seedorf jedan od najboljih fudbalera svih vremena al stvari stoje malo drugacije u svo postovanje prema Seedorfu.Ibrahimovic nije osvojio LS,LE,SP,EP pa je i pored toga jedan od najboljih napadaca danasnjice,Van Persie takodje,pa onda ako se malo vratimo Nedved takodje nije osvojio,Bergkamp nije osvojio,Bergkamp koji je suvi fudbalski genije za vecinu danasnjih igraca.Sve su to veliki igraci,nezavisno od trofeja.Sad se setih,Totti koji je ceo zivot u Romi pa nikad nije prismrdeo LE/LS al je zato WC igrac nezavisno od svega.

                            Comment


                            • Slazem se ali Radamel jos nije dosao do tog nivoa, spanska liga ima 2 kluba ostalo je sprdnja, Totti je uzeo titulu u najjacoj konkurenciji koja moze da se zamisli. I nije bitna titula kao trofej vec samo nivo tezine takmicenja u kojima su svi igraci koje si pomenuo briljirali. Kada Falkao dodje to tog nivoa i briljira onda kapa dole, do tada cu da branim u ovom slucaju Gomeza iako 5x vise volim da gledam Falkaa.

                              Comment


                              • Pa meni je to jasno ko dan,ali mi je cudno da Gomez s onakvom ekipom ne moze da osvoji nista,cak ni u Bundes ligi...normalno da se ne moze gledati igrac prema trofejima,moze se gledati kroz njegove igre u najvaznijim utakmicama,ja i ne vidim kakve veze ima sto Radamel ne igra u najjacim klubovima kad maestralno zabija i u Atletic-u...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X