Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Krle ovaj portal sa kojeg je ova postava znao je u sastav za utakmicu postaviti igraca koji nije clan tog kluba.

    Kad sam najavljivao utakmicu Apoel - Lyon i trazio moguce sastave naisao sam na sastav Apoela u kojem je bio uvrsten Sanel Jahic koji igra u Turskoj. Smijesna mi je odluka da se u prvih 11 postavi Lahm koji je ove zadnje utakmice dosta bolje odigrao na desnom beku i sigurno je na ovom mjestu mogao dosta bolji igrac uletit.

    Comment




    • Leo Messi je samo dobar decko

      Comment


      • Posto je ovo opsta diskusija o fudbalu, jedino ovde bi bilo prikladno da pitam...valjda...

        Koju loptu bi mogli da preporucite za fucu sa drustvom, naravno napolju... Da ne bude vise od 3.000-4.000.

        Comment


        • Sa svojim drustvom sam kupio kopiju lopte kojom se igraju utakmice Premier League i ona je kostala 35 KM. Poslije pet sedmica sam se mozda i pokajo sto nismo izletili za loptu, jer ova je pri kraju. Mada koju god da kupis ako igras na betonu (a mi igramo) brzo ce joj kraj doci.

          Comment


          • Mi smo nabavili loptu Barceone za 60KM (30 eura otprilike) tamo negdje u augustu 2011 i evo je jos citava. Igramo u prosjeku svaki vikend a kada dodje ljeto i tako to onda u prosjek svaka 2-3 dana. Ali cesto se nadje jos neka budala koja ima jos bolju loptu pa nekad i mjenjamo.

            Jbg nisam ja birao loptu, tj nisam bio kada su je birali. Da sam bio sprijecio bi ja vec nekako kupovinu bas Barcine lopte.

            Comment


            • Rivaldinho, sin poznatijeg Rivalda, nekada najbolje svjetskog fudbalera, briljira u mlađim kategorijama momčadi Mogi Mirima.
              Brazilski mediji javljaju da gotovo nema susreta u kojem ovaj 17-godišnji mladić ne zatrese protivničku mrežu, a u duelu protiv sa Uniao Sao Joaoa postigao je fantastičan pogodak.


              Krv nije voda.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Sa svojim drustvom sam kupio kopiju lopte kojom se igraju utakmice Premier League i ona je kostala 35 KM. Poslije pet sedmica sam se mozda i pokajo sto nismo izletili za loptu, jer ova je pri kraju. Mada koju god da kupis ako igras na betonu (a mi igramo) brzo ce joj kraj doci.
                Originally posted by Fanta View Post
                Mi smo nabavili loptu Barceone za 60KM (30 eura otprilike) tamo negdje u augustu 2011 i evo je jos citava. Igramo u prosjeku svaki vikend a kada dodje ljeto i tako to onda u prosjek svaka 2-3 dana. Ali cesto se nadje jos neka budala koja ima jos bolju loptu pa nekad i mjenjamo.

                Jbg nisam ja birao loptu, tj nisam bio kada su je birali. Da sam bio sprijecio bi ja vec nekako kupovinu bas Barcine lopte.
                Ja imam neku Nike-ovu, koja nam vec sluzi pa skoro 2 godine...igranja po betonu i u balonu. Ali vec su popucali neki savovi pa je iskocilo jaje, tako da ce nam trebati neka nova.

                Comment


                • ,,Beltona'' i ,,Joma'' lopte neunistive na bilo kojoj podlozi a mi igramo na betonu non stop i dajem glavu da traju dve godine samo ako ih ne izbusite na nesto zajebano
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Najjace kad smo htjeli igrati fudbala i toliko smo bili nalozeni da nismo mogli sacekati ni da se skupimo za neku kvalitetnu loptu. Odmah smo iz dzepova istresili ono malo sice sto smo imali i u prvu kinesku prodavnicu. I kupimo neku balonjaru, odmah na teren i udri! Isutali se k'o divljaci, kao da nikad loptu u zivotu vidjeli nismo. I lopta je izdrzala nekih sat vremena, sva ispucala, dusa joj izasla.

                    Ako hocete zagarantovan adrenalin na nekih sat vremena, kinesku loptu odmah kupiti. Kasnije kad je vidis onako rascvjetanu, neopisiv osjecaj.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Beltona, plastificirana nema bolja, jedva se odrlja a kamoli propadne.

                      Comment


                      • A gde naci te lopte u BGu? Nisam ih nesto cesto vidjao...

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          A gde naci te lopte u BGu? Nisam ih nesto cesto vidjao...
                          Mozda u djaku da pitas ili tako nesto.

                          Comment


                          • Naime, Sepahan je u utakmici azijske Lige prvaka na gostovanju kod Al-Nasra imao vodstvo 1-0 kada se dogodio nemili incident. Domaći igrač Helal Saeed dobio udarac zbog kojeg su njegovi suigrači izbacili loptu izvan igre.

                            Kako to obično i biva, Cicini igrači su vratili loptu natrag, ali se njihov suigrač Xhevair Sukaj, koji očito nije bio na istoj valnoj duljini s njima, iznenada sjurio prema njoj te krenuo sam prema golmanu. Da stvar bude još gora, golman Moosa je pokušavši zaustaviti Sukaja napravio prekršaj za jedanaesterac i dobio crveni karton.

                            I kada se pomislilo da će na travnjaku nastati ružne scene, u prvi plan je izbio Zlatko Kranjčar koji je sugerirao svom igraču Ebrahimiju da namjerno promaši pena

                            Comment


                            • http://www.givemefootball.com/intern...340853cf8a3306

                              Pele, Zico, Romario, Ronaldo, Ronaldinho.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Nema Garince?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X