Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuuuuuuuuuuuuu...odigrah par tekmi! Mislim da bolje od ovoga ne moze. Necu detaljisati jer sam gladan,a vi skinite demo

    Sve sto sam ikad zeleo da isprave oni su ispravili...

    1) u 2012 zapravo mozete da predjete igraca,brzi igrac je stvarno brzi od sporijeg ( koliko god to glupo zvuci,ali u pesu 11 je mogao da te stigne ko hoce)

    2) Ovde te bekovi ne pustaju da centriras tako lako,a i sam centarsut je konacno realan.

    3) Kretnja igraca je nenormalno popravljeno,najbolje se to vidi kod kontri mancestera.

    4) Ne mozes uraditi polu-makazice sa 20-30 metara.

    5) Golmani nisu retardirani.

    6) Sut je realan. Znaci nema ono da sutnes preko stadiona.

    7) Drilbing postoji i za nas koji koristimo PC. Nisu to neke finte,ali mozes preci igraca.

    8) Komp zna da igra...ali opet sam sve tekme dobio

    9) Kad izlazi full verzija?

    Comment


    • Izlazi 14. oktobra...pisite nesto o demo-u ako ste ga igrali

      Ja ga igram kad god stignem,iako je samo 6 timova tu...odusevljen sam. Igrica nije sablonska kako to obicno bude sa sportskim. Najrealnija fudbalska simulacija.

      Comment


      • Ma nema sta , demo je perfekcija , cista perfekcija .

        Poceo sam od danas igrati s Milanom , kako mi se dopada nekako kompletan tim , kakve suteve imaju Ibra , Seedorf i Thiago Silva , strasno

        Jedva cekam full .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Cim vidite na netu da moze da se skine full verzija (torrent naravno) odma postavljajte linkove ovde

          Milan je strasan,ali meni je Mancester jos bolji, Kakve kontre preko krila,a posebno preko Runija kada ga stavie na amf Milina...

          Comment


          • U full verziji će biti korigovane još neke sitnice pa će biti još bolje...

            Da napišem i ja da su golmani dosta realističnije napravljeni. Ne sećam se na nekom prethodnom PES-u da je golman pesnicama udarao loptu (boksuje)...
            Last edited by Il Capitano; 06-09-11, 09:17.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • PES - ljubav koju zene nikad nece razumeti!
              sigpic

              Comment


              • Imate i patcheve sa 34 tima ( Barsa, Real, Roma, Arsenal, L'pool...)

                Comment


                • Ma gde golmani popravljeni, isti su kao i uvek, to moraju jos da dorade i sudije sviraju za bukvalno svaku glupost, malo gurkanje faul

                  Comment


                  • Ali za razliku od nekih ranijih delova pustaju prednost

                    Comment


                    • Originally posted by Dusan View Post
                      Ma gde golmani popravljeni, isti su kao i uvek, to moraju jos da dorade i sudije sviraju za bukvalno svaku glupost, malo gurkanje faul
                      Realnije su napravljeni... A to da li voliš voliš da golmani bolje brane ili lošije to je subjektivno...

                      Mrzi me da skidam ovaj patch za reprezentacije, čekaću full verziju u oktobru a onda se nadam nekom solidnom patch-u pre JSL patch-a kog uvek koristim... Pošto JSL patch uglavnom kasnije izlazi...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Jedno pitanje ? Sada recimo kada se igra Master Liga a ja skinem patch za Bundes Ligu , hocu li u master ligi imati 4 ligi kao obicno ili ce se dodati i 5-ta Nemacka ili recimo 6-ta Srbijanska ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Skidam demo, ocekujem potvrdu vasih reci za koji sat.

                          Vojo, mogao bi da stavis linka od patcha.;)

                          Comment


                          • Originally posted by voja92 View Post
                            Imate i patcheve sa 34 tima ( Barsa, Real, Roma, Arsenal, L'pool...)
                            Gde Vojo,kako se instalira? nisam znao da postoji patch za demo

                            Comment


                            • Dajte mi link gde mogu demo skinuti ako moze odmah
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ovo je patch sa 32 tima:http://www.wupload.com/file/133903979
                                http://www.wupload.com/file/133903445
                                Ovo drugo je fiks, zato sto su se ljudi zalili da ima problema sa facama.
                                Vi probajte, pa kazite na sta lici.

                                P.S.Clan sam wareza, pa sve znam.

                                Comment

                                Working...
                                X