Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skniuo sam neki patch sa neta...ima i timove i repke (cak i nas ima ) ali lose su face...sad cu da vidim ovo sto je maric postavio

    Comment


    • Ljubo to sto sam ja postavio to si ti skinuo, samo sto sam ja postavio fix za face.

      Comment


      • jbga sad moram da cekam 15 minuta zbog fixa,jer sam naravno obrisao ono moje

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Realnije su napravljeni... A to da li voliš voliš da golmani bolje brane ili lošije to je subjektivno...

          Mrzi me da skidam ovaj patch za reprezentacije, čekaću full verziju u oktobru a onda se nadam nekom solidnom patch-u pre JSL patch-a kog uvek koristim... Pošto JSL patch uglavnom kasnije izlazi...
          Pa naravno da hocu da brane bolje, a oni su uvek isti, u svim PES-ovima brane glupo, vecinu golova iz daljine kad dam golman samo gleda

          Comment


          • Boga mi,meni je De Gea skinuo bolesne stvari...ali videcemo kada izadje full verzija

            Comment


            • De Gea je meni isti kao i u pravom fudbalu, prima golove kroz noge

              Btw, imam puno snimljenih golova iz PES-a 2011. mozda napravim neki video

              Comment


              • E jbg,onda ti ne znas da igras

                EDIT : idemo ovako...skinete demo,potom skinete ova dva mariceva linka,prvi prekopirate ceo u folder gde vam je instaliran demo,a drugi je samo jedan img file koji kopirate u img folder

                Ima i uputstvo ja mislim
                Last edited by Ljuba90; 06-09-11, 17:10.

                Comment


                • Kupujete li original, preorder je 3000, ja cu ako dobijem nesto na kladionici da kupim, da igram online

                  Comment


                  • Ipak ne valjaju slike igraca...a 'ebe mi se,nemam vise zivaca odoh da igram

                    Comment


                    • Nervira me DEMO jer svaki put kada pokrenem igricu ne mogu da prekinem onu uvodnu špicu
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ma ne moze ovako...dosta igraca su celavi a i malo secka sa ovim patchom

                        ostaje nam da cekamo full verziju

                        Comment


                        • Krle ne moras, obrisi fajlove

                          * img/pes12ci.sfd
                          * img/pes12pv.sfd

                          I nema uvodne spice

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Krle ne moras, obrisi fajlove

                            * img/pes12ci.sfd
                            * img/pes12pv.sfd

                            I nema uvodne spice
                            Hvala, odličan savet ;)

                            Mnogo je bolje sada
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • http://www.pes-serbia.com/threads/20...patch-released evo ga najsigurniji patch...verujem da ima nekih gresaka ali bar perfektno radi...

                              samo ga instalirate tamo gde ste instalirali pes demo 2012 i uzivate

                              Comment


                              • Preduhitrio si me.
                                Elem, odigrah par partija i ono sto mogu da zakljucim je da su mi vecina napada bezopasni, nijedan centarsut koji uputim nije opasan i ne znam u pojedinim cistim situacijama i da uopste pogodim gol.Mucim se preko tastature.
                                Mnogo bolje od proslogodinjeg demoa gde me je recimo Badstuber znao bez ikakvih muka da bude brzi od Mesija i njemu uzme loptu.
                                Vidal igra i za Juventus i za Leverkuzen.
                                Ono sto jesam primetio su kiksevi golmana u pojedinim situacijama i njihove neke zakasnele reakcije tipa ja sam vec sutnuo i tako je ocigledno da ce ici na njega i on se baci u levu stranu.Slobodnjake za sada dobro pucam.Korneri su mi problem zato sto nakon centarsuta igrac mi samo pojuri prema protivnickom golu.To su sve bagovi koje sam primetio do sada.
                                Bas me interesuje da li ce neko da skine stadione.

                                Comment

                                Working...
                                X