Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo jednog detaljnog utiska kojeg sam naisao.
    Siguran sam da cu sledece nedelje da skinem demo.
    Spoiler
    Igrica je znači perfektna.

    AI:

    AI je urađen odlično, i što se protivničkih igrača tiče a i što se svojih igrača tiče. Protivnički igrači igraju fantastično, grade akciju prelepo i igraju uglavno na brze kratke lopte, dva tri dodira. Svoji igrači uleću lepo, prate akciju, sve je perfektno. Nisam očekivao ovako dobro poboljšanje što se AI tiče.

    Grafika:

    Grafika mi čak deluje malo lošije u odnosu na PES 2011, ali nije sada nešto strašno, jedva da se primeti. Lepo odrađen ulazak na teren, redari kamere koje tokom meča snimaju...itd itd.. stadion je urađen prelepo, zaista nemam zamerke.

    Golmani:

    Primetio sam dosta novih animacija kod golmana. U 7 odigranih utakmica primetio sam samo jedan kiks, koji nije bag, nego jednostavno slaba reakcija golmana. Poboljšani su dosta, i ako su u PES 2011 bili dobri, ovde su fenomenalni.

    Pokreti igrača:

    To je nešto što me je najviše oduševilo, sada se još više poznaje ko je ko. Po pokretima igrača možete videti koji je to igrač. Bolji igrači se kreću mnogo lakše i lepše od slabijih igrača. Baratanje i vođenje lopte je postalo nešto najlepše u PES-u. Oduševljen sam tim poboljšanjem, zaista prelepo izgleda vođenje lopte. U dva poteza možete da izbacite protivničkog igrača iz igre. Sve pohvale.

    Šutevi:

    Što se šuteva tiče, onako, lepo su odrađeni, znatno sporiji nego u PES 2011 i često ume da šut izgleda mlitavo ukoliko igrač nije u najidealnijoj poziciji za šut. Ukoliko ga lepo preusmerite i namestite na pravu nogu, šut ume da izgleda fantastično.

    Sudija:

    E sad, ne znam da li su hteli da bude realnije ili šta, ali sudija svira dosta često prekršaje. Problem je u tome, što su zaista sve to prekršaji za faul. Nije ono trip, mali kontakt i on svira faul, nego zaista ima dosta faulova u toku igre, pogotovo kada igrate player vs player. U svakom slučaju brzo sam se navikao na to.

    Igra:

    Igra deluje brže, mnoooooogo zanimljivije, i nema dugih pauza između prekida, možete odmah lepo nastaviti meč, bez da pokvarite brzu atmosferu.

    Navijači:

    Navijači su mnogo glasni, prlikom svake šanse pojačava im se ton, i prilikom svakog grubljeg kontakta. Ništa specijalno, ali dosta su življi nego u predhodnom delu.

    Zaključak:

    Možda malo i preterujem, ali je po meni ovo definitivno najbolji PES koji sam do sada igrao, uključujući i šesticu.

    EDIT:

    Da, zaboravio sam i ono najbitnije. Odbrambeni igrači više nisu ono u fazonu (Baba brža od Runija) pa da mogu da stignu Ronalda sa 50m udaljenosti. Sada je sve lepo i realno odrađeno

    Comment


    • Skidam demo definitivno...impresije za par sati

      Comment


      • Ljubo, to je tek prvi demo.
        Bice licencirana cela italijanska liga i bice ubacena portugalska liga.Ne znam da li ce skroz da bude licencirana.

        Comment


        • Ja samo cepam golove sa Nanijem sa 25-30 metara Steta sto ne moze da se usnime golovi

          Jedva cekam full da igram Become a Tole

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Ljubo, to je tek prvi demo.
            Bice licencirana cela italijanska liga i bice ubacena portugalska liga.Ne znam da li ce skroz da bude licencirana.
            ma igracu ga samo dan,dva i onda obrisati...

            Comment


            • Dajte link najjednostavniji ako moze
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Sta radim Penjarolu sa Santosom 3 gola Nejmar

                Comment


                • Sta mislite hoce za Play Station biti isto kao za Kompjuter , za sto da kupujem , meni inace komp dosta laga i star je , uglavnom se sluzim laptopom u zadnjih godinu dana , komp se dugo nije palio ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Dajte link najjednostavniji ako moze
                    http://btjunkie.org/torrent/Pro-Evol...812995eb230520

                    Comment


                    • Maricu, jebo ja sve to ako se igraci i dalje ne krecu bez lopte ili se krecu kako ne treba sto je jos i gore.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Krecu se ;) imas cak neku komandu valjda da kad kontrolises stopera recimo da ne moras da napadas igraca sa loptom,nego da mozes da ides u nazad i da onda izaberes pravi trenutak za takl Konami je inace najvise radio na kretnji igraca,tako da...

                        Comment


                        • AI saigraca je bar za mene ubedljivo najveci problem uvek bio kod PES-a jer volim pas igru i igram tako da se lopta konstantno krece, a dzabe sve to ako igraci ne prate. Jbt, odigram extra akciju i cekam da debil utrci i da mu uputim zavrsni pas, a on stoji kao kip.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Meni je demo strasan


                            Najvise me impresionira kontra Uniteda , strasno , a od igraca Nani ( covjek leti ) , Ibrahimovic ( ne moze mu niko nista ) , Carrick i Anderson su strasni , De Gea dobro brani , Thiago Silva itd itd ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • @ Dale



                              Kakav je Patak ???


                              brrziiii odgovooooor

                              Comment


                              • Dobar , ali nisam igrao puno s Milanom

                                Sutra cu odigrati par utakmica , pa cu ti reci
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X