Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

    Ne znam brate ali da toliko dugo ne moze da sredi prednji kraj je prosto nezamislivo.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      slazem se sa tobom brate da to vec malo dugo traje sa tim prednjim krajem ali ipak... ne znam

      Comment


      • #93
        Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        Vale ce ga svakako srediti kad stigne u Ducati.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          naravno sigurno ga nece tako voziti,ali ipak mislim da ce rossi malo teze naviknuti na ducatti ipak je dosta drukciji od yamahe ali videcemo

          Comment


          • #95
            Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            Ma dzaba njemu Ducati on nece dobiti Jorgea. h5g6k8
            sigpic

            Comment


            • #96
              Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg167042#msg167042 date=1284225059]
              Ma dzaba njemu Ducati on nece dobiti Jorgea. h5g6k8
              [/quote]
              Ma nece niko dobiti Jorgea.Yamaha ce imati 1 2 na kraju sledece sezone
              JUST PUNK

              NO NATIONS
              NO RELIGION
              NO AUTHORITY

              And most of all PEACE


              Anarchy

              Comment


              • #97
                Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                moguce da ce yamasaki imati 1,2 ali iskreno najvise me zanima da vidim kako ce sledece godine funkcionisati tandem pedrosa-stoner,i kako ce se stoner snaci na hondi

                Comment


                • #98
                  Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  [quote author=trivun link=topic=2857.msg167055#msg167055 date=1284226990]
                  moguce da ce yamasaki imati 1,2 ali iskreno najvise me zanima da vidim kako ce sledece godine funkcionisati tandem pedrosa-stoner,i kako ce se stoner snaci na hondi
                  [/quote]
                  Stoner ce odrati Pedrosu. Nego kad gledamo malo dalje u buducnostr Moto gp iako je prerano zato ja mislim da ce Horhe i Ben biti kao sto su bili Duan i Krivilje
                  JUST PUNK

                  NO NATIONS
                  NO RELIGION
                  NO AUTHORITY

                  And most of all PEACE


                  Anarchy

                  Comment


                  • #99
                    Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    daj boze ale da ce stoner odrati pedrosu,a ovo za lorenza i spiesa sto da ne sve je moguce

                    Comment


                    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      Ma Espargaro i Marquez ce biti extra kad dodju u najjacu klasu.Folger takodje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg167117#msg167117 date=1284233079]
                        Ma Espargaro i Marquez ce biti extra kad dodju u najjacu klasu.Folger takodje.
                        [/quote]
                        Oni ce biti dobri, ali sumnjam da ce moci nesto da urade pored Lorenza
                        JUST PUNK

                        NO NATIONS
                        NO RELIGION
                        NO AUTHORITY

                        And most of all PEACE


                        Anarchy

                        Comment


                        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                          Nece previse uraditi ali moci ce da pobedjuju.Bice dobri konkurenti da se Jorge ne opusti. h5g6k8
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            u svakom slucaju bice zanimljvo

                            Comment


                            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              Ja iskreno ne ocekujem neku preveliku dominaciju Lorenza, mada pretpostavljam da mu ovo nece biti jedina titula, ali nesto mi deluje da su prosla vremena kada moze samo jedan vozac da domnira, a i stvari ce se dosta promeniti 2012.
                              Vidim da svi ocekuju neke velike stvari od Stonera na Hondi, mene zanima na osnovu cega?
                              Pedrosa ima kontinuitet na toj masini, plus je u odlicnoj formi, ako je prenese u sledecu sezonu mislim da ce biti glavni konkurent za titulu Lorenzu i Rossiju, a u svakom slucaju ocekujem da bude najbolji od Hondinih vozaca...

                              Comment


                              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                zanima te na osnovu cega svi ocekuju da stoner bude dobar videces i sam sledece sezone sem toga stoner je svakako agresivniji od pedrose,a pedrosa da bi pobedio u nekoj trci njemu moraju da se poklope sve kockice da bi pobedio

                                Comment

                                Working...
                                X