Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

    Rosi je visok, a Lorenco je, pa mozda malo ima visak kilograma.
    Ali i to nista ne znaci, potrebno je i srce, ma ono je najvaznije, a ja mislim da ga Pedroza ima i to veliko srce.

    Comment


    • #47
      Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      Od Valea i Jorgea nema vece sigurno.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166289#msg166289 date=1284068503]
        Jao Dota.E Lawliet razocarao si me.Pa po tome Pedrosa treba da uzme titulu al nece.Nije stvar samo u agregatima.Malo smo zaboravili na vozacke kvalitete.Mozda dobije jer staza odgovara Hondi ali onda ce to biti to.Mislim da ce Iron Man uzeti stvar u svoje ruke i do Malezije najkasnije Australije staviti tacku na sezonu i sve ce ih ugasiti.Vesna cekam te.
        [/quote]

        Ne pitaj nista, zarazio sam se kao najgore dijete bacim partiju dvije s vremena na vrijeme .
        Nece uzet titulu jer je ovaj stekao preveliku prednost. Ako se sjecas pricao sam da u Laguna Seci je trebao da izvrsi odlican pritisak i da je tada popustio i propustio svoju shansu. Sjecas se da sam bio razocaran Pedrosom al po mome i dalje ce Pedrosa da gazi do kraja sezone ako se neshto grdno ne promjeni u GP-u.
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #49
          Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166294#msg166294 date=1284069223]
          Pa i Rossi i Lorenzo su mrcine ako nisi primetila.Mislim da su oni dva najkrupnija vozaca uz Simoncellija.
          [/quote]

          Lorenco i nije tako krupan 170 cm i 55 kg. Rosi je 182 cm i ima 67 kg. Dani ima 158 cm i 47 kg... Simončeli je 183 cm. Pitanje je naravno šta je visok čovek? Rekao bih da je 183 cm u motociklizmu divovska visina, ali ako gledaš neke druge sportove, nema tu krupnih momaka, uz dužno poštovanje.

          Comment


          • #50
            Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            [quote author=L. Lawliet link=topic=2857.msg166304#msg166304 date=1284070346]
            [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166289#msg166289 date=1284068503]
            Jao Dota.E Lawliet razocarao si me.Pa po tome Pedrosa treba da uzme titulu al nece.Nije stvar samo u agregatima.Malo smo zaboravili na vozacke kvalitete.Mozda dobije jer staza odgovara Hondi ali onda ce to biti to.Mislim da ce Iron Man uzeti stvar u svoje ruke i do Malezije najkasnije Australije staviti tacku na sezonu i sve ce ih ugasiti.Vesna cekam te.
            [/quote]

            Ne pitaj nista, zarazio sam se kao najgore dijete bacim partiju dvije s vremena na vrijeme .
            Nece uzet titulu jer je ovaj stekao preveliku prednost. Ako se sjecas pricao sam da u Laguna Seci je trebao da izvrsi odlican pritisak i da je tada popustio i propustio svoju shansu. Sjecas se da sam bio razocaran Pedrosom al po mome i dalje ce Pedrosa da gazi do kraja sezone ako se neshto grdno ne promjeni u GP-u.
            [/quote]

            Svašta bi bilo da nije Pedrosa pao u Laguna Seki. Žao mi je, jer verovatno nećemo imati uzbudljivu završnicu...

            Comment


            • #51
              Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166262#msg166262 date=1284065809]
              Ma bre Interlagos,Yas Marina,Monako i Turska.Izbaciti Valenciu i Aragon.To bi bilo 20 trka u sampionatu i bog da nas vidi.
              [/quote]

              Jes da malo kasnim na ovu temu ali moram da dodam par stvari: Prvo pretopstavljam da se saslis kad kazes Yas Marina i Monako, jednostavno motori ne mogu na gradskim stazama. Turska i Brazil su sjajne staze, mada Brazil ne bi prosao sigurnosne mere zbog ograde koja je preblizu (slicno kao Suzuka). Neko je pominjao i Spa, e to bi bilo ludilo, ali opet na par mesta ograda je preblizu.
              Sta mislite Hockenheim, zamislite Moto2 na onim pravcima, koje bi to bilo krljanje.... Mada bi MotoGP verovatno bio dosadan. Meni se takodje svidja i Bahrein, nekako cini mi se da ima svega i pravaca i tehnicki zahtevnih sektora.

              [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg166280#msg166280 date=1284067180]
              Tada je potpuno spontano reagovao, i meni se to dopalo.
              Sada vec previse razmislja o tituli, a to mi se manje dopada.
              Nadam se da ce ga jos jedna pobeda Pedroze trgnuti i naterati da opet bude onaj "stari" Lorenco.
              [/quote]

              Vesna, mislim da je Lorenzo tokom cele sezone isti Lorenzo, ali sad je Pedrosa novi Pedrosa, i tu Lorenzo vise nema uticaja.

              Comment


              • #52
                Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                [quote author=nucle0 link=topic=2857.msg166315#msg166315 date=1284072037]
                [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166262#msg166262 date=1284065809]
                Ma bre Interlagos,Yas Marina,Monako i Turska.Izbaciti Valenciu i Aragon.To bi bilo 20 trka u sampionatu i bog da nas vidi.
                [/quote]

                Jes da malo kasnim na ovu temu ali moram da dodam par stvari: Prvo pretopstavljam da se saslis kad kazes Yas Marina i Monako, jednostavno motori ne mogu na gradskim stazama. Turska i Brazil su sjajne staze, mada Brazil ne bi prosao sigurnosne mere zbog ograde koja je preblizu (slicno kao Suzuka). Neko je pominjao i Spa, e to bi bilo ludilo, ali opet na par mesta ograda je preblizu.
                Sta mislite Hockenheim, zamislite Moto2 na onim pravcima, koje bi to bilo krljanje.... Mada bi MotoGP verovatno bio dosadan. Meni se takodje svidja i Bahrein, nekako cini mi se da ima svega i pravaca i tehnicki zahtevnih sektora.

                [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg166280#msg166280 date=1284067180]
                Tada je potpuno spontano reagovao, i meni se to dopalo.
                Sada vec previse razmislja o tituli, a to mi se manje dopada.
                Nadam se da ce ga jos jedna pobeda Pedroze trgnuti i naterati da opet bude onaj "stari" Lorenco.
                [/quote]

                Vesna, mislim da je Lorenzo tokom cele sezone isti Lorenzo, ali sad je Pedrosa novi Pedrosa, i tu Lorenzo vise nema uticaja.
                [/quote]

                Vrteo sam i Hokenhajm po glavi, ali me strah i od same pomisli. Kada vidim SBK u Monci, strah me, zamisli tek stari Hokenhajm. Žao mi je što ga F1 više ne koristi. "Nova" staza mi izgleda nekako polovično.

                Za Pedrosu se slažem. Obratite pažnju i na Rosija. Izuzetne krugove je pravio u završnici Mizana, kao u najboljim godinama. Mislim da će sada prvi put imati šansu da se ozbiljnije bori.

                Comment


                • #53
                  Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  Odoh da spavam, ali samo mali off-topic: StarCraft 2?

                  Comment


                  • #54
                    Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    [quote author=Srdjan Erceg link=topic=2857.msg166317#msg166317 date=1284072320]
                    Odoh da spavam, ali samo mali off-topic: StarCraft 2?
                    [/quote]

                    Igrao se davno. Sad samo Dota on Line
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • #55
                      Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      [quote author=L. Lawliet link=topic=2857.msg166319#msg166319 date=1284072765]

                      Igrao se davno. Sad samo Dota on Line
                      [/quote]

                      Isti nick koristis, da te dodam?

                      U pravu si Srdjane za "novi" hockenheim, nedovrsen je.
                      Nirburgring ne bio losa opcija, WSBK se tu vozi...

                      Btw Aragon je ocajan, pola staze je pravac (oval), nesto mi ne ide za motore, mada mislim da ce u Moto2 biti najzanimljivije bas na tom delu.

                      Comment


                      • #56
                        Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        off topic: L.Lawliet777 na Garenu igram soba Europe 16

                        Ovo je cisto forsiranje spanskih vozaca a ovaq staza sav taj ovaj. Ne znam Honda ce kidati tu ja mislim. A Valentino? Mislim da ce biti slab. Njegov motor nikad nije podesen za top brzine vec za krivine. Vidjecemo.
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • #57
                          Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON



                          Pista je dogacka 5345m.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            [quote author=L. Lawliet link=topic=2857.msg166367#msg166367 date=1284108858]
                            off topic: L.Lawliet777 na Garenu igram soba Europe 16

                            Ovo je cisto forsiranje spanskih vozaca a ovaq staza sav taj ovaj. Ne znam Honda ce kidati tu ja mislim. A Valentino? Mislim da ce biti slab. Njegov motor nikad nije podesen za top brzine vec za krivine. Vidjecemo.
                            [/quote]

                            Pa bice treci po mom misljenju a za podesavanja si u pravu.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              [quote author=Srdjan Erceg link=topic=2857.msg166308#msg166308 date=1284070611]
                              [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166294#msg166294 date=1284069223]
                              Pa i Rossi i Lorenzo su mrcine ako nisi primetila.Mislim da su oni dva najkrupnija vozaca uz Simoncellija.
                              [/quote]

                              Lorenco i nije tako krupan 170 cm i 55 kg. Rosi je 182 cm i ima 67 kg. Dani ima 158 cm i 47 kg... Simončeli je 183 cm. Pitanje je naravno šta je visok čovek? Rekao bih da je 183 cm u motociklizmu divovska visina, ali ako gledaš neke druge sportove, nema tu krupnih momaka, uz dužno poštovanje.
                              [/quote

                              Stvarno su svi tako sitni.U jbt ne znam cine se mnogo krupniji.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                Na prošloj stazi sam tipovao na Pedrosu i pogodio. Sada, bez razmišljanja, na Lorenca. Kada sam malo pogledao stazu, skoro da sam se pokajao (Honda+pravci=pobeda). Ali, neki crv mi govori da će ipak Lorenco da zasija.

                                Comment

                                Working...
                                X