Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON


    [quote author=milan_xyz link=topic=2857.msg171904#msg171904 date=1285403975]
    ... Rossi je bio samouveren, sa ili bez JB-a on ide u osrednju Yamahu.
    [/quote]

    Verovatno je bio samouveren jer Rosi nije ni glup ni naivan i nemojte da mislite da nije znao gde ide, ta Yamaha uopšte nije bila toliko loša koliko se priča, problem je u tome što je tada Honda bila mnooogo jaka. Uostalom ako je hteo baš pravi izazov mogao je da bira do mile volje gde će - http://www.motorsportsetc.com/lineups/03mgp_tm.htm

    Comment


    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      [quote author=milan_xyz link=topic=2857.msg171904#msg171904 date=1285403975]
      Ako si citao onaj tekst na b92 (o prelasku u Yamahu) videces da je Rossi potpisao ugovor sa Yamahom mnogo pre nego sto je njegova ekipa uopste odlucila gde ce, cak se isprva cinilo da ostaju u Hondi. Znaci Rossi je bio samouveren, sa ili bez JB-a on ide u osrednju Yamahu.
      Isto se desilo i sada, Rossi bi verovatno voleo da radi i dalje sa svojom ekipom ali i bez njih bi presao u Ducati (i presao je).
      Verujem da bi i bez JB-a Rossi poosvajao sve ove titule, isto sam se i ja nadao kao LL da JB ne ide sa njim, cisto da nestanu ovakve teorije po kojima je Rossi bez JB-a osrednji vozac. To naprosto nije tacno.
      [/quote]

      I presao onda u Yamahu i sad presao u Ducati i ako je Ducati rekao da im JB ne treba da imaju Preziosia i od jednom obavjestenje da prelazi i JB i vjerovatno jos neki mehancari, a tako je slicno bilo i kod prelaska u Yamahu. Bas me interesuje ko je to zahtjevao i izborio se za taj transfer. Vjerovatno po vasim razmisljanjima je JB na koljenima molio Yamahu i sad Ducati da i njega prime u tim i vjerovatno on njima placa da bude u timu samo da radi sa Rossijem #%d* $JS}|

      I zar mislis da bi bio toliko samouvjeren prvo da mu Yamaha nije ponudila da predje kod njih stim da moze sam zahtjevat pod kojim uslovima da predje i da nije znao da ce Yamaha odrijesit kesu da dovedu i JB. A vjerovatno je tako bilo i sad kad je prelazio u Ducati i bio samouvjeren da ce mu i Ducati ispuniti zelju sa kime ce da radi.
      "Some dream to escape reality, some to change it forever. Power of dreams" Soichiro Honda

      Comment


      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        [quote author=L. Lawliet link=topic=2857.msg172171#msg172171 date=1285445405]
        [quote author=nnebojsa link=topic=2857.msg171924#msg171924 date=1285410942]
        Danas trku moze da dobije 5-6 vozaca a do ove godine to su bila uvek samo dva ili jedan!
        [/quote]

        Da cek da vidim kako je to islo ove godine Rossi, Lorenzo, Lorenzo, Pedrosa, Lorenzo, Lorenzo, Pedorsa, Lorenzo (da vidim na shta mislis 6 vozaca se stalno smjenjuju @R&}* )
        [/quote]
        Sorry L. L. pogresno sam se izrazio! U stvari hteo sam reci da danas ima bar 6 vozaca koji mogu da ga bez problema tuku! Jel ti se ovako vise svidja?@R&}* Neces valjda traziti i da ti imenujem tu 6-oricu... &+I}\
        http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

        Comment


        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          [quote author=ogre81 link=topic=2857.msg172174#msg172174 date=1285445673]
          prosto ne verujem da osrednji vozac moze da osvoji titule u 125 i 250!Prosto ne volim kad o Rossi-ju lupetaju tako pa bih preporucijo da nadju i kupe Rossi-jevu knjigu koju je izdao 2007 pa nek procitaju,mozda ce neke stvari da budu jasnije!Kada je JB radio sa osrednjim vozacima!? Doohan,Criville,Rossi pa jel su to osrednji vozaci?Ono sta hocu da kazem da bez drva nema shume!Znaci covek JB hoce iskljucivo da radi sa najboljima a ne on stvara najbolje!NEMA SAMPIONA BEZ BURGESS-A NITI NJEGA BEZ SAMPIONA!!!
          [/quote]
          Upravo to i ja govorim al neki nikako da shvate jer ni Rossi nije budala da ne zna da bi bio on sto danas jeste trebao je i vrhunskog inzinjera i mehanicare isto kao sto je on vrhunski vozac. Jer moze on biti talenat koliko god hoce al ako nema kvalitetan tim negov talenat ne moze doci toliko do izrazaja. A to zna i da ostavi Burgessa u Yamahi gdje imaju ako ne dvoicu onda sigurno Lorenza koji je takodje vrhunski talenat. Mozda bi i sa Preziosijem imao odlicnu saradnju ali cemu rizikovati nije dosao u tim da se samo vozika nego da pokusa osvojiti makar jos jednu titulu.
          "Some dream to escape reality, some to change it forever. Power of dreams" Soichiro Honda

          Comment


          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            [quote author=nnebojsa link=topic=2857.msg172250#msg172250 date=1285453131]
            Sorry L. L. pogresno sam se izrazio! U stvari hteo sam reci da danas ima bar 6 vozaca koji mogu da ga bez problema tuku! Jel ti se ovako vise svidja?@R&}* Neces valjda traziti i da ti imenujem tu 6-oricu... &+I}\
            [/quote]

            Moracu da trazim s obzirom da svima izgleda kao stariji brat a i cuo sam da umije da se tuce &*#GI(] &*#GI(]
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              [quote author=MOTOM888 link=topic=2857.msg172180#msg172180 date=1285447011]
              Verovatno je bio samouveren jer Rosi nije ni glup ni naivan i nemojte da mislite da nije znao gde ide, ta Yamaha uopšte nije bila toliko loša koliko se priča, problem je u tome što je tada Honda bila mnooogo jaka. Uostalom ako je hteo baš pravi izazov mogao je da bira do mile volje gde će - http://www.motorsportsetc.com/lineups/03mgp_tm.htm
              [/quote]

              Znao je taj ludak odlicno gdje ide, gdje ce se pare ulagati i gdje ima jakog tehnicara da razvije motor (mislim na Furosawu) %&ES7
              Pa vidjeli ste sto se desilo od 2006 do 08' kad Furosawa nije bio na svojoj funkcijin Yamahi, Yamaha ne radi da valja sve otislo nizbrdo a onda se Masao vratio i sve oke. Sad opeth ide od 2011 i evo ga Valentino u Ducati kod Preciozija. Nije taj naivan nimalo
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                [quote author=RideHard link=topic=2857.msg172235#msg172235 date=1285451266]
                [quote author=milan_xyz link=topic=2857.msg171904#msg171904 date=1285403975]
                Ako si citao onaj tekst na b92 (o prelasku u Yamahu) videces da je Rossi potpisao ugovor sa Yamahom mnogo pre nego sto je njegova ekipa uopste odlucila gde ce, cak se isprva cinilo da ostaju u Hondi. Znaci Rossi je bio samouveren, sa ili bez JB-a on ide u osrednju Yamahu.
                Isto se desilo i sada, Rossi bi verovatno voleo da radi i dalje sa svojom ekipom ali i bez njih bi presao u Ducati (i presao je).
                Verujem da bi i bez JB-a Rossi poosvajao sve ove titule, isto sam se i ja nadao kao LL da JB ne ide sa njim, cisto da nestanu ovakve teorije po kojima je Rossi bez JB-a osrednji vozac. To naprosto nije tacno.
                [/quote]

                I presao onda u Yamahu i sad presao u Ducati i ako je Ducati rekao da im JB ne treba da imaju Preziosia i od jednom obavjestenje da prelazi i JB i vjerovatno jos neki mehancari, a tako je slicno bilo i kod prelaska u Yamahu. Bas me interesuje ko je to zahtjevao i izborio se za taj transfer. Vjerovatno po vasim razmisljanjima je JB na koljenima molio Yamahu i sad Ducati da i njega prime u tim i vjerovatno on njima placa da bude u timu samo da radi sa Rossijem #%d* $JS}|

                I zar mislis da bi bio toliko samouvjeren prvo da mu Yamaha nije ponudila da predje kod njih stim da moze sam zahtjevat pod kojim uslovima da predje i da nije znao da ce Yamaha odrijesit kesu da dovedu i JB. A vjerovatno je tako bilo i sad kad je prelazio u Ducati i bio samouvjeren da ce mu i Ducati ispuniti zelju sa kime ce da radi.
                [/quote]
                jooj kako ti diskutujes
                kazes "ko je zahtevao i izborio se za taj transfer", znaci ako se Ducati i Rossi dogovore (ranije Yamaha i Rossi) da JB predje u Ducati sam JB se nista ne pita ? Mozda mu se u Yamahi vise svidja ?
                Sustina je da JB prati Rossi-ja svojom voljom, Rossi naravno voli da radi sa njim i Ducati koji ga je potpisao mu ostavlja izbor da izaber svoj tim. Rossi je bitniji deo ovog tandema zato JB prati Rossi-ja a ne obrnuto. JB nije cudotvorac kao sto nije ni Rossi, ali ipak je Rossi "Rider". I ove godine moze da moze da se kaze da garaza JL-a radi bolje od Rossi-jeve (naravno i JL bolje vozi ove godine) .. zato i mislim da bi Rossi i sa nekim drugim vrhunskim timom (a ima ih u motogp-u i vecina bi zelela da radi sa Rossi-jem) osvojio sve ove titule, mozda titulu/dve manje/vise ali to je to, i dalje bi bio GOAT.

                Comment


                • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  [quote author=milan_xyz link=topic=2857.msg172261#msg172261 date=1285457837]

                  jooj kako ti diskutujes
                  kazes "ko je zahtevao i izborio se za taj transfer", znaci ako se Ducati i Rossi dogovore (ranije Yamaha i Rossi) da JB predje u Ducati sam JB se nista ne pita ? Mozda mu se u Yamahi vise svidja ?
                  Sustina je da JB prati Rossi-ja svojom voljom, Rossi naravno voli da radi sa njim i Ducati koji ga je potpisao mu ostavlja izbor da izaber svoj tim. Rossi je bitniji deo ovog tandema zato JB prati Rossi-ja a ne obrnuto. JB nije cudotvorac kao sto nije ni Rossi, ali ipak je Rossi "Rider". I ove godine moze da moze da se kaze da garaza JL-a radi bolje od Rossi-jeve (naravno i JL bolje vozi ove godine) .. zato i mislim da bi Rossi i sa nekim drugim vrhunskim timom (a ima ih u motogp-u i vecina bi zelela da radi sa Rossi-jem) osvojio sve ove titule, mozda titulu/dve manje/vise ali to je to, i dalje bi bio GOAT.
                  [/quote]

                  da procitas moje ostale postove razumnije skontao bi da sam se ve sa nekim prije slozio da je i JB prepoznao vrhunski talent u Rossiju i naravno da je presao u tim gdje je on ali i Rossi je u njemu prepoznao vrhunskog inzinjera koji je tad bio najbolji i normalno da ce on zahtjevat da radi sa najboljim inzinjerom i normalno da ce najbolji inzinjer rado radit sa najboljim vozacem.
                  "Some dream to escape reality, some to change it forever. Power of dreams" Soichiro Honda

                  Comment


                  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    [quote author=L. Lawliet]
                    Znao je taj ludak odlicno gdje ide, gdje ce se pare ulagati i gdje ima jakog tehnicara da razvije motor (mislim na Furosawu) %&ES7
                    Pa vidjeli ste sto se desilo od 2006 do 08' kad Furosawa nije bio na svojoj funkcijin Yamahi, Yamaha ne radi da valja sve otislo nizbrdo a onda se Masao vratio i sve oke. Sad opeth ide od 2011 i evo ga Valentino u Ducati kod Preciozija. Nije taj naivan nimalo
                    [/quote]

                    Možda će i on da pređe u Dukati? $#^%RT

                    Comment


                    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      Da, i on prelazi u Dukati.Da budem preciznija, nastavice da radi sa Rosijem, kao neka vrsta savatnika.

                      Comment


                      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        [quote author=MOTOM888 link=topic=2857.msg172363#msg172363 date=1285515182]
                        Možda će i on da pređe u Dukati? $#^%RT
                        [/quote]

                        [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg172403#msg172403 date=1285518590]
                        Da, i on prelazi u Dukati.Da budem preciznija, nastavice da radi sa Rosijem, kao neka vrsta savatnika.
                        [/quote]

                        E vidji moto sto se desava prizvao si covjeka u Ducati. vesna d budem siguran pricamo o Furosawi? Imas li neki txt o tom prelasku? To ce da bude genijalno. ako je tako sad mogu slobodno da izjavim iduce godine Valentino osvaja. Stavicu to i u potpis ako treba
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                          Ma o tome se pisalo dosta ranije, da ce nastaviti neku vrstu saradnje sa Valentinom,
                          ne bas kao menadzer, vec vise kao neki savetnik. Mada, moram da priznam, da to bas nije potvrdjeno do kraja.
                          Hocu reci, posle tih prvih vesti, vise se nije pisalo o tome.

                          Comment


                          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg172447#msg172447 date=1285525656]
                            Ma o tome se pisalo dosta ranije, da ce nastaviti neku vrstu saradnje sa Valentinom,
                            ne bas kao menadzer, vec vise kao neki savetnik. Mada, moram da priznam, da to bas nije potvrdjeno do kraja.
                            Hocu reci, posle tih prvih vesti, vise se nije pisalo o tome.
                            [/quote]

                            Ako ugrabis neshto postavi pa da mjenjam potpis
                            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                            Comment


                            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              Uh, ala ste se zagrejali, izvini, ali sve ovo nije bilo namenjeno, tebi, nego onima drugima, jer su mi zabavni u svojim pokusajima da ospore Rosijeve vozacke kvalitete.
                              Samo sam htela da vidim reakciju, pa sam napisala da Furosava ide sa Rosijem.
                              Cinjenica je da on odlazi u penziju, a da Rosi nije napustio Yamahu, on bi ostao tu kao savernik, a onda zajedno sa Rosijem, bio neka vrsta Yamahinog ambasadora.
                              Sve ovo cu obrisati, ili obrisi ti, posto je bila samo mala sala.

                              Comment


                              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                U svakom slučaju zanimljiva je ova moto-godina. Dok je Rosiju ova možda jedna od najgorih njegov "najveći prijatelj" Max Biaggi je na Apriliji u Imoli postao novi Superbike šampion, tačnije prvi Italijan u istoriji WSBK-a kome je to pošlo za rukom.

                                Comment

                                Working...
                                X