Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Taj ti je imao život ko Borusija Dortmund

    Ортак који је био на врхунцу славе, омиљен у друштву, прави лаф, шмекерчина. Е онда је све успео да засере. Увалио се у говна до гуше, дословце отишао у курац. Дужан ко Грчка, није га било нигде и само њему је знано како је преживљавао. И онда после тмурног периода враћа се у пуном сјају. Како? Опет, то само он зна. Све се враћа на старо, опет омиљен у друштву, можда и више него први пут. Опет је све лепо, бајно и сјајно, само што је после толико година бедака стекао неко искуство, па се сад понаша зрелије. И свима је драго због тога, чак и они који га не воле поштују га. И заслужио је њихов наклон. Једино што постоји бојазан с обзиром на историју да не понови све наново...
    http://vukajlija.com/taj-ti-je-imao-...ortmund/643673
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #92
      Potpuno sam zadovoljan kako smo sinoć odradili posao. Mogu slobodno reći rutina, jer smo imali par izuzetno dobrih prilika da postignemo golove i da dobijemo kraljevski klub i u Španiju, ali, možda je ovako i sladje. Da misle da su čak i mogli da prodju Drago mi je da nije ozbiljna povreda Gecea, i da će imati dosta vremena za odmor pred finale i da neće sigurno biti forsiran u domaćem prvenstvu. Priželjkivao sam nemačko finale, jer ako neko može da uzme meru Bajernu ove godine, onda je to sigurno Borusija, no da sačekamo pa da vidimo. Sve u svemu, veliki uspeh za ovu mladu mašineriju.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #93
        Steta sto se ranije nije resio mec, ali ovako smo svi na kraju gledali izuzetno uzbudljivu i napetu utakmicu.

        Comment


        • #94

          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #95
            po pisanju španskih medija, Barselona ponudila 25 miliona eura za Humelsa, što je Borusija prihvatila. kakva rasprodaja ako je sve ovo tačno.

            EDIT: današnja poruka Geceu...



            The pursuit of money shows how much heart you really have. Fuck off Gotze
            Last edited by Mladen; 04-05-13, 18:39.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #96
              Kako su poceli prodavati igrace morace i dobro odrijesiti kesu i kupiti 3-4 kvalitetna igraca ako zele nastaviti dobru seriju odlaze im glavni igraci mislim da nebi trebali pustiti Lewandowskog da ide dovesti Dzeku jer kvalitetnija je Borusija od Napolija iz kojeg ga traze kakva bi to ekipa bila.
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • #97
                Realne mete su de Brujne, Eriksen, Dzeko/Negredo/Aubamejang, Diuf, Dragovic(ako ode Santana) i sta ostane od para za levog/desnog beka.Kod de Brujena je dobro sto moze igrati i levo i desno krilo sto otvara Klopu puno kombinovanja i rotacija u veznom redu, cini mi se da ce on biti prvo veliko pojacanje.Potrosice se do 80 miliona evra na sva pojacanja, a veci deo para dolazi od prodaje Gecea i Levandovskog.Dzeko nema sta da trazi u Napoliju, posto za njih ne mozes sa sigurnoscu reci da ce svake godine igrati LS, a i cini mi se da bi tamo imao manju platu nego u BVB-u.Predstoji im buran prelazni rok i definitivno ce biti najaktivniji u Nemackoj.

                Comment


                • #98
                  Uglavnom imaju trenera svjetske klase koji zna prepoznati kvalitet i dobrog igraca sa 80 miliona može formirati odlican tim.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • #99


                    Fantastican klip o eventualnoj zameni za Gotze-a. Mnogo mocan igrac.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Sprda se decko, a da mu vidis samo statistiku od prosle sezone. Kida mali, nego ne moze, u senci Moure i Neymara bio, i ne znam jos koga... Protiv Argentine debitovao za repku, zasluzeno zaista... Bas bi voleo da ga vidim u Dortmundu, neverovatno prava sredina za njega, Klopp ima od njega cudo da napravi...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Da, da..jbg, Neymar je u centru paznje, cak i mocni Moura nije toliko koliko se senzacionalno predstavlja Neymar. Bernard je za svoju visinu izuzetno jak u duelu, odbijaju se od njega u par navrata stoperi. Zaista fantasticna tehnika, decko ume sve sa loptom, a jos sa Dinhom u ekipi. Cini mi se da je postao poznat u Evropi kada se Chelsea interesovao za njega, barem se spominjao, a koliko je realno bilo, jbg, ko ce ga znati. Ja sam iskreno iznenadjen sa cenom, 12 miliona je realno sprdnja, bio bi 99% veliki steal, dodatni plus je Klopp, koji je fantastican sa mladim igracima.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Valjda ce ga uzeti Klopp, ne zato sto ja volim Dortmund, vec da bi onda LFC lagano mogao da ide po Eriksena... Salim se naravno, jedva cekam da vidim malog u Evropi, strasan potencijal, a ako mu je 12m cena, sta drugo reci nego sprdacina...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Po toj ceni će se lagano umešati i neki tim sa čizme...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ja sam ga uvek dovodio na FIFI jer mi je bio mali brz ko munja!

                              Comment


                              • Originally posted by Il Capitano View Post
                                Po toj ceni će se lagano umešati i neki tim sa čizme...
                                Da, ali ce on pre otici u Dortmund, to je valjda normalno...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X