Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Ostaje Humels jos godinu dana sigurno.

      "Nein, ich sehe den Zeitpunkt für einen Wechsel noch nicht gekommen.
      Levandovski ide putem Gecea sto je Hanjkes nagovestio sinoc na konferenciji.

      Comment


      • BILD: Borussia Dortmund have agreed fees of £10.2m & £12.7m for Bernard & Kevin De Bruyne. Deals imminent.
        Nisu omasili za Gotzea, nece valjda ni za ovaj dvojac, dva sjajna pojacanja ako odrade...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ima Klopp zveri od njih da napravi...bice uzivanje gledati Bernard-a u Evropi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Jedva čekam da gledam iz nedelje u nedelju Borusiju sa Bernardom. Znači ako se dečko odmah privikne na evropski fudbal, i život, ne sumnjam da će nastaviti da pruža iste partije. Plus što će za trenera imati neverovatnog stručnjaka koji će samo još više da unapred i poboljša njegovu igru.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Duncan Castles ‏@DuncanCastles 1m
              Robert Lewandowski's agent confirms the Dortmund striker's decision to join #Bayern.
              Dakle i ovaj ode u Bayern, cirkus Kolorado sto bi Brajko rekao...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Borussia Dortmund right-back Lukasz Piszczek is set to undergo hip surgery, keeping him out for the remainder of 2013.
                Dortmund are reportedly set to sign Greece international Sokratis, who would be able to deputise at full-back during Piszczek's absence. The Werder Bremen defender, who can also play at centre-back, is close to completing an €8million move to Westfalenstadion within the next few days, according to Ruhr Nachrichten.
                Real Madrid loanee Nuri Sahin is also set for surgery but will return in time for the new season. The midfielder needs an operation on his nose after struggling with breathing problems.
                Dortmund midfielder Kevin Grosskreutz, meanwhile, has had to withdraw from the Germany squad, who are on tour in the United States, after bruising a foot during the Champions League final defeat to Bayern Munich.

                sigpic

                Comment


                • Borussia Dortmund are close to reaching a €12m agreement with Atlético Mineiro for Brazilian international Bernard Anício. (Source: Bild)
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Dakle i ovaj ode u Bayern, cirkus Kolorado sto bi Brajko rekao...
                    Ko je kriv drugima kada nece dati vise od 15 miliona evra, a Bajernu nudi 25.Dortmundu takva razlika i moze nesto da znaci kada su novi igraci u pitanju.

                    Ne znam koliko je to sigurno za Pisceka, od Ace Informacije sam cuo da ce pauzirati 5 meseci sto znaci da ga nece biti do novembra.Izgleda da i ta informacija koju je objavio bild za Bernarda i nije bas tako pouzdana, saznacemo u narednih par dana.Nesto ne verujem da ce Dortmund dovesti de Brujnea, Bernarda i Eriksena.Jedino sto mi se ne svidja je Edgar Prib sa kojim se povezuje Dortmund, jer on iskreno njima uopste ne treba pogotovo kada se uzme u obzir da je Borusija najjaca na tim pozicijama i tu im ne treba zamena.Mislim da je to samo novinarska patka.

                    Comment


                    • Operacija kuka, na Bildu je bilo da nece igrati do kraja ove godine. A, Eriksen nece doci ako dodje De Bruyne, jer im nece trebati. Bernard ce zauzeti mesto Gotze-a i to je to.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • To je vec onda veliki hendikep, Sokratis je bio i neophodan.Odigrace prvi deo sezone u startnoj postavi, samo da ga povrede zaobidju.Prodace Koha Majncu tako da od ostaje jos samo Oliver Kirh koji moze pokriti Sokratisovu poziciju.Kako se zove talentovani stoper koji ulece u prvi tim, Wadsone?Ako ostane Lase, onda ce to biti super.Jedino sto kod njega nece valjati je to sto nece da produzi ugovor i sto od njegove prodaje se nece nista prodati.Mada ni ovako nista ne mozes od njega dobiti.xDI meni se cini nekako sada najrealnije da dolaze Bernard i de Brujne, o Bernardu vec par dana citam kako je njegov transfer blizu obelodanjivanja.Koliko vidim on je najvise igrao na levoj strani u Altetiku iz Mineira, mada s ozbirom da moze igrati na sve tri pozicije ocekujem da ce cesto menjati pozicije.Ja sam video de Brujnea na poziciji Gecea, no prve naznake ko ce igrati u prvoj postavi dobicemo na pripremama.Rojs ce sigurno imati zagarantovano mesto.O Eriksenu za sada nista ne nalazim bitno, tako da je vrlo moguce da prelazi u Freshkov klub posto mi se cini da su ova dvojica done deal.
                        Last edited by Ricma; 27-05-13, 19:11.

                        Comment


                        • Ma cim su zagrizli toliko za Bernard-a, nema od Eriksena nista. Ista pozicija. De Bruyne kao krilo i Dortmund moze da cepa. Samo ce ostati pitanje napadaca otvoreno, hoce li klasicnog dovesti ili Reus-a da prebace u napad, a krila Kuba i De Bruyne. Posto je Klopp u pitanju, verovatno da ce da juri klasicnog napadaca.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Borussia Dortmund have announced the signing of versatile Werder Bremen defender Sokratis Papastathopoulos.
                            The Greece international, 24, has signed a five-year deal with the Champions League runners-up for a speculated transfer fee of €8 millon plus €2 million add-ons.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eriksen: "I've said this before, Dortmund is a possibility, they'd be great for me. But they are not the only option."
                              A Overmars je rekao da nikakvog kontakta izmedju Ajaxa i Borussie u vezi Eriksena, jasno je da Klop juri De Bruynea i Bernarda. I bilo je malo nerealno ocekivati da dodju cak sva trojica...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Bild pise da ce Dortmund traziti od Bajerna Sacirija i Mandzukica u zamenu za Levandovskog...

                                Comment

                                Working...
                                X