Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imal ko da mi kaže šta je sa Marjanovićem? Nešto povređen ili prosto neće da ga ubacuje? Mislim da bi nam dobro došao na onakvu odbranu Španaca.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      A i jbg ljudi, ne to tek tako kako mi mislimo.

      Možda bi i išlo onako kako mi zamišljamo da se Jokić i ranije odazivao na pozive.

      Ovako za kratko vreme očekivati da će sve funkcionistai onako kao u Denveru, e cvrc, malo teže to ide.
      Normalno da ne ide kad je u Denveru bog, sve je njemu podređeno, a ovde je jedan od igrača iz rostera, nije čak ni starter, niti igra na svojoj poziciji. Recept za neuspeh.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
        Imal ko da mi kaže šta je sa Marjanovićem? Nešto povređen ili prosto neće da ga ubacuje? Mislim da bi nam dobro došao na onakvu odbranu Španaca.
        Objasnio je selektor da ga nije uvodio zbog brzine koju Španci forsiraju i koju Bobi ne može da isprati. Retko suvislo objašnjenje.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Imal ko da mi kaže šta je sa Marjanovićem? Nešto povređen ili prosto neće da ga ubacuje? Mislim da bi nam dobro došao na onakvu odbranu Španaca.
          Usao u nekom trenutku, ali bolje da nije.

          Comment


          • Mmajstore, koga ćeš na avatar kad Salo ne bude više selektor? Novog selektora ili Gorana Grbovića?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Jako bitno sto nije starter,samo se jos Amerikanci i Dekkard loze na startere,Jokic uz Bogdanovica ima najvecu minutazu i glavni je igrac reprezentacije,ima najvise loptu u rukama posle Bogdanovica i Micica.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ma jeste imao bi 2 0-15-20..Ne moze tako, nemas defanzivne sekunde..mnogo je to bito kad imas dubinu..Nek bude 15-10-5 i super..u bitnim mecevima..ne protiv Angolei Filipina
                To sam cekao. Ne ide ovde naravno, Jokic je morao biti profilisan u glavnog igraca a ne biti skrajnut na cetvorku. Sa cetvorke i tri suta po mecu ne moze da ima ni 2-2-2 a ne bitniji ucinak.
                Zamisli tu logiku, u Nba na petici niko ne moze da ga sacuva, stalno blizu td-a, ovde odjednom zaboravio da igra kosarku
                Ovde ga svakakvi likovi nazivaju maskotom a tamo bi svaki trener prodao muda da ima Jokica u timu.

                Razumljivo bi ovo bilo da u reprezentaciji Srbije igraju Steph, Klay i Durantula pa da kazes, nisi Jokicu prva opcija u napadu. Kad ono kurac, lik igra sa Bircom, Raduljicom, Jovicem i Siminovicem.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Normalno da ne ide kad je u Denveru bog, sve je njemu podređeno, a ovde je jedan od igrača iz rostera, nije čak ni starter, niti igra na svojoj poziciji. Recept za neuspeh.
                  Ovde je deo tima. Reprezentacija je druga priča. U svakom slučaju njemu će biti sve podređeno u budućnosti ako se redovno bude odazivao.

                  I da je Sale prepisao recept iz Denvera to ne znači da bi sve funkcionisalo kao u Denveru. Ne zavisi sve od njega i ne ide to tek tako preko noći.

                  Možda bi onda na nekoj drugoj strani izgubili.

                  Na selektoru je da pronađe recept za uspeh, da li će do nejga doći videćemo na kraju.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Mmajstore, koga ćeš na avatar kad Salo ne bude više selektor? Novog selektora ili Gorana Grbovića?
                    Crni flor.

                    Comment


                    • Nije morao da prepiše sve iz Denvera, nije ni mogao jer su naši igrači atletski inferiorni i odnosu na mlađariju iz Nuggetsa, ali je bilo dovoljno da pusti najboljeg NBA centra da bude centar i da ima minutažu i status u skladu sa tom činjenicom. Nije da će Jokiću da išta ovo naškodi ma koji rezultat da se ostvari, ali ima dosta ljudi kojima je bitan rezultat reprezentacije i kojima sport počinje i završava sa reprezentacijom.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Crni flor.
                        Što za živog čoveka?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Što za živog čoveka?
                          Za reprezentaciju.

                          Comment


                          • Za koju ćeš onda reprezentaciju da navijaš?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ne moze on igrati isto kao u Denveru u repki.Prvo sto mi nismo Denver, drugo sto DRUGA PRAVILA. Eto, ima Jokara neku slobodu, ne previse, ali ima je..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Za koju ćeš onda reprezentaciju da navijaš?
                                Dekkarde, to je glupo pitanje cak i za tebe

                                Comment

                                Working...
                                X