Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad smo prilazili na 2p zaostatka ili u 2 navrata cak +1, mi smo kao pogubljeni bili. Oni su u oba ta navrata masili po 2-3x i mi smo imali priliku da se odlepimo na 2 poseda, a to su nam bili najgori napadi, cesto bez suta. Bobi za 2min uspeo da +1 pretvorio u - 10, tehnicka, 3 faula i 2 izgubljenje. Iz 2 tehnicke smo primili 10poena. One otvorene trojke u prvom isto. Jokic da 15ak u prvom posle sutne 2x u drugom. Bogdan mu sedi 10min na klupi u trecoj dok je egal :ranting:. Bjelica uzasan. Guduric isto. Kalina je falio po meni bas. Za kraj ovo je bas bas poraz Djordjevica, nista nije naucio protiv Spanije i i finala EP i pokazuje da je imao dosta srece i da je daleko od strasnog strucnjaka. Sramota je sa ovim timom ne uci u SF. Igraju mu Bircevic i bradonja flegmaticni, a ne mogu u Nigeriji da igraju. Covek nijednu izmenu nije pogodio. Podnesi ostavku Sale.

    I ono sto me posle meca najvise iznerviralo je izjava Raduljice. Bjelica je bar kao covek rekao igrao sam uzas ceo turnir, da ne citiram zbog recnika, a bradonja odvratni u smislu, "steta? sto steta?! Idemo kuci, lepo je bilo, to je igra za nas" ceo komentar je bio najblaze receno u fazonu boli me uvo. Pa sta ti decko trazis tu, imaj malo obraza, niti igras profesionalno kosarku vec duze vreme, pa da igracki zasluzis, niti gines niti te briga, niti bodris saigrace, a jos si kapiten. On igra startnu o boze vezara raspala.

    Comment


    • Не могу да верујем да навијате да игра Калинић? Имамо ли људи трунку самопоштовања.

      Смаилагић нека игра, Кокошков тренер. Он је створен за репрезентацију која има НбА играче.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Bice problem ako nas Kokoskov odbije. Ko je alternativa? Trifa, Miloje, Canak? A pitanje je da li on kao pomocnik u nba timu moze da odsustvuje za sve one glupe fibine prozore.
        Kokoškov ne može voditi kvalifikacije zato ne može biti selektor.

        Comment


        • Opcija da selektor bude stranac je najbolja.
          Posebno da bude neki Amer sa NBA reputacijom.
          Taj što ne bi jebo 2 posto priče da smo mi zemlja košarke i da moramo da uzimamo
          medalje, i da postoje ljudi koji nisu dobrodošli u reprezentaciji.

          Međutim ta opcija ne znam koliko je realna, obzirom
          da mi ponosno mislimo da imamo i najbolje trenere.

          Kao što su Rusi radili sa onim Blattom.
          Last edited by Jaqen Hghar; 10-09-19, 17:35.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Не могу да верујем да навијате да игра Калинић? Имамо ли људи трунку самопоштовања.

            Смаилагић нека игра, Кокошков тренер. Он је створен за репрезентацију која има НбА играче.
            Taj Kalina je uvek izgarao na terenu, plus zna da igra odbranu i osigura skok.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Najveci problem nase kosarkaske reprezentacije na ovom SP je selektor i tacka.
              Uvek je do selektora, pogotovo kad ti se odazovu svi igraci koje si pozvao.

              Comment


              • Jbg, Španci nam nisu odgovarali zbog dobre odbrane, a Argentinci zbog dobrog napada. Baš nismo imali sreće. Da nam je neka Angola opet zapala druga bi se pesma pevala.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Kakve gluposti.
                  Zašto bi Kokoškov vodio reprezentaciju?
                  Šta je on ikada uradio u klubovima?

                  To što mu se sa Slovenijom posrećilo zlato koje su mu doneli Gudura sa dve greške u ključnim trenucima i Kuzmanović sa još dva promašena bacanja u još bitnijim momentima je merilo za šta?
                  Od Finiksa je tek napravio sprdanciju.

                  Comment


                  • Симанић, Смаилагић, Пецарски, Јокић, Милутинов, Боби, Богдановић, Мицић, Јовић, Недовић, Накић, Вања Маринковић/Добрић.

                    Подмладити то сад, лупио сам играче.

                    Нема сврхе стварно гледати Радуљицу, Бирчевића и екипу.

                    Comment


                    • 1.Jović, Micić i Dženkins
                      2.Gudura, Nedović
                      3.*Kalinić, Simonović
                      4.Bjelica, Boriša
                      5.Jokić, Bobi, Kuzmanović

                      Trener Radonjić.

                      Za Kalinića ostaje fus notica do izbora* Ako presvetli pobedi opet onda umesto njega Dangubić..

                      Comment


                      • Ako je po redosledu red je da izbor padne na Mutu Nikolića.

                        Pa da se svi kolektivno obesimo.

                        Comment


                        • I Zeljko Obradovic neke momke nije mogao da dovede u red, ovi izgledaju kao da su normalni sta znam. Ne izgledaju mi kao neki indijanci, ali mislim da sve(vecinu) treba da ih bude sramota od Bogdana. Kakav god da je Sale strucnjak niko ne moze da mi kaze da ovi igraci ne mogu da dobiju ovu Argentinu, ovo su morali na kvalitet da dobiju jebes taktiku jebes postavku sve, ovo dobijas u pola noci.
                          Ovde je bio drugi problem, meni ne izgleda kao da im je svima previse stalo do reprezentacije i do SPa. Skok i zagradjivanje nije nauka, tu moras da gines za svaku loptu a ne da ti igraci skacu za loptu 2 glave nizi a da se ti pitas sta se desava i gledas unezvereno. Mogli su bar prema Bogdanu da ispadnu ljudi, ako im se Sale ne svidja, Bogdan nije mogao da kaze e hocu ja godinu dana da se spremim za NBA treba mi slobodno leto. Jokic mozda jeste ugusen ne mozda nego sigurno, ali ja nisam video da je njemu nesto previse stalo do igranja za reprezentaciju, kao da mu je ovo bilo moranje da igra, Bjelica isto sve nesto lagano bez imalo drskosti i agresivnosti sve u fazonu lako cemo.
                          Nije problem izgubiti, nego se meni cini da mi nismo ni igrali kosarku danas, nismo ni probali, od ove Argentine smo jaci 30-40 razlike da se ne lazemo.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                            Opcija da selektor bude stranac je najbolja.
                            Posebno da bude neki Amer sa NBA reputacijom.
                            Taj što ne bi jebo 2 posto priče da smo mi zemlja košarke i da moramo da uzimamo
                            medalje, i da postoje ljudi koji nisu dobrodošli u reprezentaciji.

                            Međutim ta opcija ne znam koliko je realna, obzirom
                            da mi ponosno mislimo da imamo i najbolje trenere.

                            Kao što su Rusi radili sa onim Blattom.
                            Ima rezona, ali takav trener ce da kosta 1M+ evrica po godini ugovora...

                            Comment


                            • To je ono na šta sam i ja prvo pomislio.
                              Skupo, a nama nikad dosta medalja.

                              Realno, mislim da posle Đorđevića (iz Srbije i ex-Yu prostora)
                              neće biti niko dovoljno lud/hrabar da uzme reprezentaciju.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                I Zeljko Obradovic neke momke nije mogao da dovede u red, ovi izgledaju kao da su normalni sta znam. Ne izgledaju mi kao neki indijanci, ali mislim da sve(vecinu) treba da ih bude sramota od Bogdana. Kakav god da je Sale strucnjak niko ne moze da mi kaze da ovi igraci ne mogu da dobiju ovu Argentinu, ovo su morali na kvalitet da dobiju jebes taktiku jebes postavku sve, ovo dobijas u pola noci.
                                Ovde je bio drugi problem, meni ne izgleda kao da im je svima previse stalo do reprezentacije i do SPa. Skok i zagradjivanje nije nauka, tu moras da gines za svaku loptu a ne da ti igraci skacu za loptu 2 glave nizi a da se ti pitas sta se desava i gledas unezvereno. Mogli su bar prema Bogdanu da ispadnu ljudi, ako im se Sale ne svidja, Bogdan nije mogao da kaze e hocu ja godinu dana da se spremim za NBA treba mi slobodno leto. Jokic mozda jeste ugusen ne mozda nego sigurno, ali ja nisam video da je njemu nesto previse stalo do igranja za reprezentaciju, kao da mu je ovo bilo moranje da igra, Bjelica isto sve nesto lagano bez imalo drskosti i agresivnosti sve u fazonu lako cemo.
                                Nije problem izgubiti, nego se meni cini da mi nismo ni igrali kosarku danas, nismo ni probali, od ove Argentine smo jaci 30-40 razlike da se ne lazemo.
                                Нисам знао да је Богдановић био планиран за франшизног играча. Шта ће њему лето?

                                Одиграо много мање него Јокић прошле сезоне, и у регуларном делу, плус ПО. Дечко је гладан игре и има искуство у националном тиму.

                                Са овим критеријумом суђења, и са цигларима споља а ла Калатес и Јовић, где тимови скупљају, Јанис и Јокић који највише поентирају из рекета - па то је смрт за њих.

                                Жао ми је што Дончић није играо и Словенија, да измасакрира споља ове екипе.

                                Comment

                                Working...
                                X