Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravih sinoć da čestitam Crnogorcima na plasmanu u baraž. Pravi podvig za zemlju sa 600 000 stanovnika i pokazatelj kako se ferenitčnom požrtvovanošću i lavovskim srcem može nadomestiti manjak kvaliteta u određenim linijama tima.

    Comment


    • Originally posted by FC Nadal View Post
      Jesi li se ti sabrao od onog sinosnjeg soka koji ste dozivili u Atini,cuj Hrvati izgubili,kako to?!
      za tebe ocito vrijedi isto.
      zaboravljate detalj da vam je hrvat slozio ovaj tim, zato vam je bolje da pazite sta pisete. kao uostalom i onaj tim koji je u zadnjem kolu protiv danske ili norveske doma ganjao plasman na prvenstvo. to su jedine vase generacije koje su bile blizu plasmana.

      prica se, a neki demantiraju, da ce cico od ponedjeljka biti novi izbornik. to bi bilo sjajno rjesenje, najbolje moguce.
      Last edited by ajmooooooo!!!; 08-10-11, 16:17.

      Comment


      • Evo ja necu da pazim,pisat cu sta hocu,sta ces poduzeti

        TI ovdje nikom ne smijes da prijetis da ne bi ban uslijedio
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
          za tebe ocito vrijedi isto.
          zaboravljate detalj da vam je hrvat slozio ovaj tim, zato vam je bolje da pazite sta pisete.
          .........

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Nisam gledao utakmicu pa ne znam kako je igrao, ni on ni bilo ko drugi. Ako je odigrao jednu dobru, to ne ponistava zadnjih 7-8 godina.

            Kako Sulejmani nema karakteristike spica kad je covek to igrao u Herenvenu, mladoj reprezentaciji i ponekad u Ajaksu na vrhunskom nivou? Sigurno da bi od ovih sto imamo bio troduplo bolji na toj poziciji a najbolji je kao poluspic.

            Pantelica nemojte hvaliti vec se svi napijte od srece kad ode iz reprezentacije, valjda cemo i to docekati.
            On je u mladoj igrao na toj poziciji zato sto nismo imali dobru alternativu.On igra spica samo kada mora, zato sto takvih u tom trenutku nema u ekipi zbog nekog razloga.Vise je za poziciju levog spoljnjeg, ali mu dobro lezi i poluspic.;)
            Cudno je to sto Pizon nije pozvao Filipa Djordjevica koji je u prosloj sezoni dao vise golova nego Mrdja i Pantelic zajedno.A i ove sezone tezi ka tome.
            Ne znam samo kako bi on sa svojom visinom mogao da igra spica u nasoj reprezentaciji s obzirom da nam se igra zasniva na prodorima i centarsutevima.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              On je u mladoj igrao na toj poziciji zato sto nismo imali dobru alternativu.On igra spica samo kada mora, zato sto takvih u tom trenutku nema u ekipi zbog nekog razloga.Vise je za poziciju levog spoljnjeg, ali mu dobro lezi i poluspic.;)
              Cudno je to sto Pizon nije pozvao Filipa Djordjevica koji je u prosloj sezoni dao vise golova nego Mrdja i Pantelic zajedno.A i ove sezone tezi ka tome.
              Ne znam samo kako bi on sa svojom visinom mogao da igra spica u nasoj reprezentaciji s obzirom da nam se igra zasniva na prodorima i centarsutevima.
              Nije poenta zasto je igrao vec kako je igrao.

              Bolji je na poluspicu jer odatle deli maestralne lopte + golovi i prodori. Zver je Miki, zver.

              Igra nam se bazira na pogresan nacin ali opet bi mi on igrao pre brace Ofsajdic.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                za tebe ocito vrijedi isto.
                zaboravljate detalj da vam je hrvat slozio ovaj tim, zato vam je bolje da pazite sta pisete. kao uostalom i onaj tim koji je u zadnjem kolu protiv danske ili norveske doma ganjao plasman na prvenstvo. to su jedine vase generacije koje su bile blizu plasmana.

                prica se, a neki demantiraju, da ce cico od ponedjeljka biti novi izbornik. to bi bilo sjajno rjesenje, najbolje moguce.
                prijatelju moj, od proslosti se ne zivi

                Comment


                • Svala cast nasim momcima za partiju od sinoc.Svi su odigrali perfektno,bez greske.Drugo poluvrijeme su odlicno odigrali.Moglo se vidjeti kako se bori za grb na dresu.Delibasic je sigurno imao neku povredu kod postignutog gola.Dzudovic majstor.Runi se odbio od njega kao od stijene.Svaka cast cijeloj ekipi i Branku Brnovicu na ubacivanju Delibasica umjesto beka.Samo velike ekipe mogu od 0-2 sa Englezima doci do boda.Svaka cast cijeloj ekipi i strucnom stabu.Malo kasnije cu nesto vise napisati,jer jos nisam u stanju od sinocnjeg slavlja.

                  Comment


                  • Nisam jucer napisao svaka čast Crnogorcima i bas mi je drago sto su izborili baraž, a još mi je više drago što su uspjeli bez cice. Danas bi da nisu uspjeli kao glavni razlog navodili otkaz Cici. Vidi se da mogu sami i da su ustvari kvalitetna ekipa. Ja sam pokušao gledati sinoc snimak ali nisam mogao od umora.

                    Sinoc su mi gotovo svi rezultati bili po mom ukusu pogotovo onaj u Grčkoj.

                    Comment


                    • Bozovic,Savic,Dzudovic,Zverotic,V.Bozovic,Jovanovi c,Kascelan,Pekovic,Vukcevic,Jovetic,Damjanovic,Vuc inic, Beciraj i Delibasic Momci,svaka cast.Pokazali ste svima kako se bori za nacionalni dres.
                      Bozovic nije bio los sinoc.Prvo poluvrijeme je imao nekih kikseva koji srecom nisu bili opasni po gol.Kod oba gola on nije bio krivac.Drugo poluvrijeme nije imao posla.Imao je dvije dobre intervencije nakon Lampardovog kornera i to je to.Ali svaka cast i njemu.Bez njega nikada ne bi bili dje smo.On nas je toliko puta vadio.
                      Savic dokazuje kakav je igrac.Bez greske cijeli mec.Volkot je nekoliko puta pokusao da ga predje,ali bezuspjesno.Jos bolji je bio u drugom poluvremenu kada je presao na desnog beka.Mnogo puta je pokretao nas tim,iznosio loptu,fenomenalan bio u odbrani.A Dzudovic,sta reci o njemu.On je uhapsio Runija.Nije mu dozvoljavao da dise.Naravno,Runi je izgubio zivce i nakon odlicnog gradjenja Dzudovica prvo se odbio od njega kao od stijene,a onda na ruzan nacin udario nogom Dzudovica.Zasluzen crveni karton za Runija i veoma je razocarao ponasanjem od sinoc.Dzudovic je bio fantastican u odbrani,bez greske.Vlado Bozovic je bio dobar.Iznosio je lopte na protivnicku polovinu,imao nekoliko dobrih centarsuteva,ali se i on borio kao lav.Od ulaska Jovanovica sve je bilo odlicno.Englezi u drugom poluvremenu i nisu napadali kao u prvom,a kada bi presli na nasu polovinu Jovanovic,Dzudovic ili Savic bi ih uspjesno zaustavili.Zverotic je bio bolji u drugom poluvremenu i bolje se pokazao kao zadnji vezni nego kao bek.Ipak je pozicija zadnjeg veznog njegova stalna.Onaj gol koji je postigao i nije bas njegovom zaslugom,ali tada je prosao na polovinu Engleza dodao loptu Beciraju i sacekao da mu ovaj vrati,sutirao i lopta uz pomoc,cini mi se Jonesa,zavrsava iza ledja nemocnog Harta.Kascelan je bio mozda i najgori na terenu,ali nema veze,oprastamo mu.Ipak je bio dio pisanja istorije.Pekovic je odlicno obavljao defanzivne zadatke,imao je onaj fantastican udarac koji je Hart uz velike muke izbacio u korner.Kod drugog gola on je u slavlju preskocio ogradu istoka i presao kod navijaca Ali i Simon je bio mozda i najbolji na terenu.U 9.minutu je imao odlican prodor po lijevoj strani.Izrolao je tri ili cetri englaska igraca.Jonesa je legao na travu,a i ostali nisu bolje prosli.Imao je nekoliko odlicnih prodora,sutirao je sa distance,borio se do zadnjeg daha.Odusevio me je sinoc.Jovetic nije bio na svom nivou.Ne moze se reci da je bio los,ali nije bio onaj na kog smo navikli u reprezentativnom dresu.Damjanovic je ubacio svjezinu kada je usao.Pokusao je one polu-makazice,zavrsile su malo preko gola,ali je bio ofsajd.Vucinic je jos jednom dokazao da je genije.Nije postigao gol,ali je bio odlican.Borio se kao nikad do sad.Uzivo na terenu se moglo vidjeti kakav je majstor kada prima loptu.Mnogo puta je on rjesavao meceve i ne mozemo biti ljuti na njega.Nije postigao gol u zadnja cetri meca u nacionalnom dresu,ali zato ocekujemo da proradi u barazu.Beciraj se borio kao da igra za svoju zemlju,ali nije izostala i pored malo losije partije Fatosa pjesma o njemu-Beciraj,Beciraj,Fatos,Fatos Beciraj A Delibasic je covjek koji je cekao svoj trenutak i docekao ga je.Mogao je da nastrada pri postizanju gola,ali nije ga bilo briga.Udario je loptu glavom i zakucao se rukama u stativu.Srecom,prosao je dobro.Svaka cast majstore,ti si heroj Crne Gore
                      A Englezi...Od njih su me odusevili Teri,Parker i Hart.Runi me je razocaro svojim ponasanjem i dobio je veliki broj zvizduka nakon crvenog kartona.
                      Englaski navijacu su bili fantasticni.Nakon utakmice smo zajedno sa njima slavili po kaficima.Totalno su opusteni i veseli.Doslo ih je oko 1.500,a 1.200 je dobilo ulaznice.Prije meca su bili zajedno sa nasim navijacima,cak su i odigrali fudbalsku utakmicu na Starom Aerodromu.
                      Jos jednom,svaka cast momcima.Oni su ponos Crne Gore

                      Comment


                      • Evo drugog gola Estonije

                        Comment


                        • Sada smo pokazali kakav sam tim, vidi se kvalitet, i ne moze vise niko da zbija sale na nas racun,a to sam imao prilike cuti od mnogih(niko sa foruma,da neko ne shvati pogresno).
                          Momci su sinoc odigrali odlicno,i zasluzeno idemo u baraz.
                          Svaka cast momci!!!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ljudi,sta mislite o ovom golu Estonije?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Nemam pojma, ja mislim da je regularna userska golcina

                              Comment


                              • I ja to mislim

                                Bilo kako bilo,nasi bi morali da se skoncentrisu na Slovence a ne da kukaju zbog Konstantinovog gola!

                                SELEKTOR reprezentacije Srbije 2 dana pred meca gubi vreme i stvara tenziju dajuci razne izjave o Estonskom golu...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X