Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vredelo bi ici u Poljsku i Ukrajinu. Bas bi se stedelo za tu priliku.

    Comment


    • Nadam se samo da necemo biti za BIH ili CG...pa da idemo svi lepo na EP
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Veoma je moguce da Svedska izgubi od Holandije.Sa Irskom bi se moglo igrat.Nisu oni neka nepobjediva reprezentacija,a i bolja Engleska nije mogla uzeti tri boda Pod Goricom,pa nece ni oni pobjedu.
        Srbija ima tezak zadatak,ali ipak mislim da oni dolaze do pobjede,jer je Slovenija vec ispala i nece imati neku zelju za pobjedom ;)

        Comment


        • Mislim da Srbija neće imati problema sa Slovencima. Evo kako čitam,i stadion će biti prazan pa ni slovenačkih navijača neće biti tako da će se to mirno riješiti u korist onih koji imaju šanse da idu na EP.
          SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

          Comment


          • Gde si to procitao?

            Comment


            • Pa ni Wels nije imao potrebu za pobjedom pa savladase Svajcarce ;)
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • A ako Bosna kojim slucajem ode u baraz (a nadam se da nece) da li cemo biti nosioci? Po trenutnom rankingu (22.) smo nosioci ali su nesta govorili da se nece taj racunati

                Comment


                • http://www.world-results.net/uefa/ranking.html#2011

                  Gleda se ova lista,a mi vrlo tesko mozemo biti nosioci
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by VICTORY View Post
                    Mislim da Srbija neće imati problema sa Slovencima. Evo kako čitam,i stadion će biti prazan pa ni slovenačkih navijača neće biti tako da će se to mirno riješiti u korist onih koji imaju šanse da idu na EP.
                    Pa to ne mora nista da znaci,jednostavno moramo uci kao da nam je finale u pitanju,mislim da ce Slovenci igrati maksimalno,sve u svemu ocekujem pobedu...

                    Comment


                    • Turci i Cesi ako pobjede preci ce nas,danas je selektor cini mi se govorio o tome

                      Danska(Portugal),Hrvatska(Svedska,zavisi ko je najbolji drugi),ispred nas su Irska i Srbija ako prodju

                      Samo je CG slabija od nas
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma niste samo vi ispred nas,tu su i Turska i Ceska ako dobiju preci ce nas...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Gde si to procitao?
                          Pročitao na jednom forumu, bio i link tu. I sad kad sam pošao naći taj link da ti ga kopiram ovdje, nigdje tih postova. Vjerovatno je dezinformacija, pa je sklonjeno.
                          SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Gde si to procitao?
                            Dule a što moraš da smaraš sa ovim pitanjima? I mene si isto tako nekoliko puta?

                            Čuo je čovek, čuo sam i ja ;)
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Dule a što moraš da smaraš sa ovim pitanjima? I mene si isto tako nekoliko puta?

                              Čuo je čovek, čuo sam i ja ;)
                              Ma to ne trebaš ni pročitati, dosta je logično, i mi kad smo onomad izgubili sve šanse na Marakani smo igrali pred 1000 - 2000 Poljaka i 100 naših, tako ne vjerujem da će i njih biti više od 1000 mada su sve ulaznice davno rasprodate a naši imaju zabranu. Ubjeđen sam u prolaz 100% ne samo u Sloveniji nego i na EP
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Nikada se nismo dobro snalazili kada je bilo za "biti ili ne biti" pa se tako pribojavam i ovaj put da necemo dobiti Slovence...

                                Comment

                                Working...
                                X