Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Siguran sam da sada Englezi znaju i da ce dobro upamtiti gdje je Crna Gora!Onakva atmosfera i na stadionu i u gradu je vidjena prvi put u nasoj zemlji i vjerujem da je pred nama jos mnogo velikih trenutaka!
    Sada smo korak blize EP i nikome nece biti lako protiv nas!

    Comment


    • Njega nece biti zbog zutih kartona, pa da vidim kako cemo bez njega u Mariboru, verovatno ce Lane igrati tu...
      Боље да стави Сулејманија него њега, и он је као Пантелић.

      Morao je Lane igrati od pocetka.Pa covek reseta mreze i razbija sa Anderlehtom a dobija priliku samo 6-7 minuta?Takodje,ne znam sta jos treba da se desi pa da selektor stavi Pantelica na klupu...
      Па решета мреже у Андерлехту, кад год игра за репрезентацију не може три метра поред гола да шутне а камоли у гол.

      Pantelic je veliki ratnik na terenu!!
      Он нема појма да игра па онда трчи као будала по терену, не зна ни сам где бије, да би испало као да се он бори и оставља срце на терен.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        buraz jbt pa on se toliko trudi da treba da se i ugledaju na njega,nece ga gol,ali brate igra srcem 100%!
        pa trudi se on,gine i ratnik je,sve to stoji ali treba da da gol,treba da igra fudbal...pa ako nam je samo srce na terenu bitno,daj da zovemo onda nekog iz vojske,specijalca i on je ratnik i ostavio bi srce za zemlju...pantelica menadzeri guraju,ima u srbiji barem jos 40 takvih centarfora koji nemaju nikog da ih progura...meni treba ubojiti centarfor,koji zna fudbal,makar se ne trudio 100 posto ali nek zna da igra,nek da gol...primer berbatov
        Cuj prvi maj

        Comment


        • O Pantelicevoj igri moze da se prica, ali o borbenosti i voljnom momentu ne nikako! Nije on mogao sinoc nista protiv ona dva italijanska stuba, jednom kada se izvukao uspeo je vise nego solidno da sutne glavom iz jako teske pozicije. Ali, pritiskao ih je celu utakmicu, istrcavao cak i na golmana, onaj ko to ne vidi je isuvise ostrascen!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • "One of the greatest things that struck me was the Montenegro fans clapping our national anthem.

            That in itself tells you something and you can see the joy of these people. The country has a population of 650,000 and the result has been fantastic for them..."
            Graham Taylor for BBC

            "Montenegro are guaranteed a play-off place now too. The scenes in Podgorica are cracking - the home fans are acting like they've won the World Cup. Superb scenes." BBC

            Ovo sve govori

            Comment


            • ceska-spanija
              POSED LOPTE-19%-81%
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Vladaneeeeeeeee!!!! Odgovori mi na post.... kakvu to sad seriju gledaš?

                Nego, nema Nash-a da kritikuje Dekija.
                Nisam gledao utakmicu pa ne znam kako je igrao, ni on ni bilo ko drugi. Ako je odigrao jednu dobru, to ne ponistava zadnjih 7-8 godina.

                Kako Sulejmani nema karakteristike spica kad je covek to igrao u Herenvenu, mladoj reprezentaciji i ponekad u Ajaksu na vrhunskom nivou? Sigurno da bi od ovih sto imamo bio troduplo bolji na toj poziciji a najbolji je kao poluspic.

                Pantelica nemojte hvaliti vec se svi napijte od srece kad ode iz reprezentacije, valjda cemo i to docekati.
                Last edited by Casiraghi; 08-10-11, 13:42.
                sigpic

                Comment


                • S obzirom da sam slavio rodjus nisam bas nesto pratio BIH vs LUX ali ono sto sam vidio je odlicno.. sada smo rastereceni i vjerujem da mozemo uzeti 3 boda u Francuskoj ukoliko nam sudije to budu dozvolile..

                  Hrvati i Srbi kiksali i pogorsali sebi situaciju..

                  Comment


                  • volio bi da dobijemo francuze u parizu a da hrvatska ocima nevidi euro.......................samo zbog pojedinaca koji bosnu ocima nemogu, nezzz u cemu je problem, mozda vam je krivo sto je bih sad u rangu sa hrvatskom....,,,,,,, samo znam da mi igramo za prvo mjesto dok vi sebe dizite do neba, pa ce vas ljudi redovno na zemlju spustati

                    bosna,srbija,cg..................idemo na euro 100% ;)

                    Comment


                    • Valjda ce Tole da odresi kesu , sad je vreme, ionako Slovencima ovaj mec ama bas nista ne znaci. A nama mnogo. Mnogo ce fudbal da izgubi ukoliko reprezentacije tipa Estonija, Jermenija odu u plejof.

                      Inace, svaka cast Crnogorcima za postovanje Engleske himne, samo mogu da kazem svaka cast, to se zove postovanje, za razliku od nas koji zvizdimo himnama.

                      Comment


                      • e da i mi u zenici smo himnu luksemburga ispratili aplauzom, a to smo uradili i utakmicu prije sa bjelorusijom...............samo tako mozemo u evropu ;)

                        Comment


                        • Rusijа pobedilа Slovаcku u fenomenаlnom mecu juce. Strelаc je bio igrаc CSKA, Alаn Dzаgoev. Odlicnа igrа Rusа, nije se ponovio scenаrio iz Mаriborа 2009. g. kаdа su se poklopile srаmnа sudijskа krаdjа i mаnjаk srece. Rusiji je dovoljаn bod u duelu sа Andorom u Moskvi аko Republikа Irskа pobedi Jermene, zа koje ne verujem dа ce lаko prodаti kozu jer i oni imаju sаnse zа bаrаz. Koliko ce sаmo biti nаvijаcа ruske reprezentаcije nа EP 2012, mozdа i vise nego nаvijаcа ukrаjinske.

                          Comment


                          • Originally posted by edohz View Post
                            volio bi da dobijemo francuze u parizu a da hrvatska ocima nevidi euro.......................samo zbog pojedinaca koji bosnu ocima nemogu, nezzz u cemu je problem, mozda vam je krivo sto je bih sad u rangu sa hrvatskom....,,,,,,, samo znam da mi igramo za prvo mjesto dok vi sebe dizite do neba, pa ce vas ljudi redovno na zemlju spustati

                            bosna,srbija,cg..................idemo na euro 100% ;)
                            decko, daj se saberi.

                            Comment


                            • A zamislite da se umesto sa Estonijom borimo sa Rusima za drugo mesto Pa već bi stizale ponude Slovencima tipa, novi mercedes A klase, vila na Crnom moru, €100k za postignut gol itd.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                                decko, daj se saberi.
                                Jesi li se ti sabrao od onog sinosnjeg soka koji ste dozivili u Atini,cuj Hrvati izgubili,kako to?!

                                Comment

                                Working...
                                X