Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije, u pitanju je legenda britanskog sportskog novinarstva, ako se ne varam... I nije svaka cast. Igrali smo lose, u grcu. Da nije bilo Brne te je tokom meca rastao, i pravio izmjene, rotacije, ..., ne bi se ovo dobro zavrsilo. Tu Englesku smo trebali pospremit' bar 2:0, ali sve im se poklopilo nocas, a nama nista.

    Comment


    • kakvo cudo u podgorici. bilo bi super da na prvenstvo odu svi koji mogu iz ex-yu. jedna je stvar sigurna, ko god crnogorcima da dođe u dodatne, bit ce to 50:50.

      po sadasnjoj listi nositelji u kvlama ce biti hrvatska, danska, bosna, crna gora a nenositelji turska, irska, ceska i estonija. ako portugal bude drugi oni ce biti nositelji
      svedska ce biti najbolja druga, cini se. kad bi usli u bataz bili bi 3. nositelj. dakle umjesto danske ili portugala pa bi nenositelji ostali isti. ako srbija uđe u baraz bit ce nositelj i onda ce crna gora izgubiti status nositelja.
      od nenositelja je estonija definitvno najpozeljnija. mislim da bi najbolje bilo izbjeci tursku ali su jake i irska i ceska. zanimljivo da je hrvatska ove godine vec igrala i sa cesima i sa ircima.
      eto ako crna gora dobije estoniju, trebali bi na prvenstvo.
      Last edited by ajmooooooo!!!; 08-10-11, 01:29.

      Comment


      • sta vam je ..............dizete te gorce do neba
        pa jedna bjelorusija dobije francuze u parizu, pa remizira sa tim istim franzucima kuci.......pa ih opet nema na mapi

        molite boga da nedobijete portugalce ili dance......... ;)

        Comment


        • Ta Bjelorusija je i veca i Bogatija zemlja od CG. U Evropi postoje 42 drzave vece od CG... I ta Bjelorusija nije ucestvovala na nekom velikom takmicenju ko zna od kad, a mi mozda ocemo.

          Comment


          • Vladaneeeeeeeee!!!! Odgovori mi na post.... kakvu to sad seriju gledaš?

            Nego, nema Nash-a da kritikuje Dekija.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
              kakvo cudo u podgorici. bilo bi super da na prvenstvo odu svi koji mogu iz ex-yu. jedna je stvar sigurna, ko god crnogorcima da dođe u dodatne, bit ce to 50:50.

              po sadasnjoj listi nositelji u kvlama ce biti hrvatska, danska, bosna, crna gora a nenositelji turska, irska, ceska i estonija. ako portugal bude drugi oni ce biti nositelji
              svedska ce biti najbolja druga, cini se. kad bi usli u bataz bili bi 3. nositelj. dakle umjesto danske ili portugala pa bi nenositelji ostali isti. ako srbija uđe u baraz bit ce nositelj i onda ce crna gora izgubiti status nositelja.
              od nenositelja je estonija definitvno najpozeljnija. mislim da bi najbolje bilo izbjeci tursku ali su jake i irska i ceska. zanimljivo da je hrvatska ove godine vec igrala i sa cesima i sa ircima.
              eto ako crna gora dobije estoni, trebali bi na prvenstvo.
              Ovo je rang lista po kojoj se gleda ko ce biti nositelj:

              http://www.world-results.net/uefa/ranking.html#2011

              CG nema ni 1% sanse da bude nositelj jer je samo Estonija i Armenija iza njih a tesko ce ijedna od ove dvije ekipe uci u baraz mozda samo Estonija i takodjer ce i Bosna tesko biti nosioc jer su ispred nas Hrvatska,Danska,Srbija,Irska a moguce je da nas prestignu Ceska i Turska u zadnjem kolu tako da se mi moramo nadati da od ovih 6 ekipa 3 ne udju u baraz da bismo mi bili nosioci.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by edohz View Post
                sta vam je ..............dizete te gorce do neba
                pa jedna bjelorusija dobije francuze u parizu, pa remizira sa tim istim franzucima kuci.......pa ih opet nema na mapi

                molite boga da nedobijete portugalce ili dance......... ;)
                ne znam ko koga dize ali je na osnovu rezultata jasno da bi crna gora bez problema izbacila bosnu. dok su oni odigrali 2 remija sa engleskom koju vodi jedan capello, pobijedili jaku svicarsku bosna se brukala u albaniji i rumunjskoj a od francuza glat izgubili kuci. dok su "bosanskoj" skupini postoje 2 lake reprezentacije (albanija i luksemburg) dotle u "crnogorskoj" skupini svi timovi imaju tezinu.
                Last edited by ajmooooooo!!!; 08-10-11, 01:38.

                Comment


                • Sta se Bosna brukala u Albaniji , sta pricas ? :S

                  Tu smo utakmicu odigrali nerijeseno , s tim da smo trebali da dobijemo , ali nismo imali srece .

                  Btw. Francuska je tu istu Englesku tukla u sred Londona , pa ako je Engleska mogli izgubiti od njih kuci ne znam sto mi ne bismo mogli .
                  Last edited by Dale; 08-10-11, 01:41.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                    ne znam ko koga dize ali je na osnovu rezultata jasno da bi crna gora bez problema izbacila bosnu. dok su oni odigrali 2 remija sa engleskom koju vodi jedan capello, pobijedili jaku svicarsku bosna se brukala u albaniji i rumunjskoj a od francuza glat izgubili kuci. dok su "bosanskoj skupini postoje 2 lake reprezentacije (albanija i luksemburg) dotle u "crnogorskoj" skupini svi timovi imaju tezinu.
                    Imas sjajno poredjenje to je za nepovjerovat.Prvo ne vidim u cemu je brukanje u dva meca protiv Rumuna uzeti 3 boda i Albancima 4 boda,ne spominjes da smo uzeli Bjelorusiji 6 bodova koja je uzela Francuskoj 4 boda sto nas po tebi dovodi do zakljucka da smo mi velesila za Francusku ali vidi cuda nas su Francuzi dobili,a to da je Albanija laka reprezentacija pitaj Portugalce slobodno sta misle o tome.A ako ne dobijemo Francuze i budemo morali u baraz nadam se da cemo izvuci Hrvatsku pa da vidis koliko smo "lagan" protivnik.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Sta se Bosna brukala u Albaniji , sta pricas ? :S

                      Tu smo utakmicu odigrali nerijeseno , s tim da smo trebali da dobijemo , ali nismo imali srece .

                      Btw. Francuska je tu istu Englesku tukla 0-2 u sred Londona , pa ako je Engleska mogli izgubiti od njih kuci ne znam sto mi ne bismo mogli .
                      niste u stanju bili tuci albaniju, to je brukanje. 3:0 u rumunjskoj, to je brukanje. doma niste mogli nsita francuzima, to je isto slabo.

                      Comment


                      • Pa neka je , sve bruka do bruke , a u utorak igramo za prvo mjesto , svaka nam cast .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Imas sjajno poredjenje to je za nepovjerovat.Prvo ne vidim u cemu je brukanje u dva meca protiv Rumuna uzeti 3 boda i Albancima 4 boda,ne spominjes da smo uzeli Bjelorusiji 6 bodova koja je uzela Francuskoj 4 boda sto nas po tebi dovodi do zakljucka da smo mi velesila za Francusku ali vidi cuda nas su Francuzi dobili,a to da je Albanija laka reprezentacija pitaj Portugalce slobodno sta misle o tome.A ako ne dobijemo Francuze i budemo morali u baraz nadam se da cemo izvuci Hrvatsku pa da vidis koliko smo "lagan" protivnik.
                          svasta si ti tu nabubao ali izostavljas cinjenice, koje sam ja vec naveo. sa bilicem nas moze svako dobiti ali sa kranjcarom bi vas glat dobili. kao i ostale.
                          bilic moze molit Boga da izvuce estoniju ili da danci i svedi izgube u zadnjem kolu a latvija pusti da im damo 3-4 gola, to je jedina sansa tom preplasenom ziherasu. a obecavao je, steta.

                          Originally posted by Dale View Post
                          Pa neka je , sve bruka do bruke , a u utorak igramo za prvo mjesto , svaka nam cast .
                          ja bi volio da bosna prođe, ali smirite strasti. nikad u ni jednom sportu niste nista napravili i vi ste zadnji koji bi nekog smjeli prozivati. omalovazavati krajnje simpaticnu ekipu crne gore je bas lose.
                          Last edited by ajmooooooo!!!; 08-10-11, 01:55.

                          Comment


                          • Pa ko ovdje proziva ?

                            Ovdje si ti jedini koji prica price sta bi bilo kad bi bilo i to i ja sam samo odgovorio na onaj tvoj post gdje si rekao da je bruka ne dobiti Albaniju u gostima i izgubit od Francuske kuci ..


                            HAha , vidim da si editovao post i rekao da sam omalovazavao Crnu Goru , stvarno nemam rijeci , u ova 3 posta nisam ni spomenuo CG , a kamoli da sam ih omalovazavao , strasno . Ako si mislio na nekog drugog onda oke , jer nisam pratio sta ste gore pisali , ali si ipak mene citirao .
                            Last edited by Dale; 08-10-11, 01:58.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                              svasta si ti tu nabubao ali izostavljas cinjenice, koje sam ja vec naveo. sa bilicem nas moze svako dobiti ali sa kranjcarom bi vas glat dobili. kao i ostale.
                              bilic moze molit Boga da izvuce estoniju ili da danci i svedi izgube u zadnjem kolu a latvija pusti da im damo 3-4 gola, to je jedina sansa tom preplasenom ziherasu. a obecavao je, steta.
                              Ma naravno vi ste velesila,ali samo imate loseg trenera inace bi harali Europom.Za tvoju informaciju Susic ima manje trenerskog iskustva nego Bilic i sigurno nije bolji trener od Slavena.Samo ima jedna razlika izmedju Bosne i Hrvatske,nas svi podcjenjuju kao sto su CG u ovim kvalifikacijama a vi sebe dizete u zvijezde kao da ste Brazil a onda mnogo boli kad vas neko klepi kao Grcka pa malo dodjete sebi,a osim Modrica i Srne nemate igraca za kojeg se moze reci da predstavlja nesto bitno u europskom fudbalu.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • [QUOTE=edohz;618098 sta vam je ..............dizete te gorce do neba
                                pa jedna bjelorusija dobije francuze u parizu, pa remizira sa tim istim franzucima kuci.......pa ih opet nema na mapi

                                molite boga da nedobijete portugalce ili dance......... ;)[/QUOTE]

                                nemoj se praviti lud.
                                a onaj idiotizam koji ste prosipali nakon pobjede nad hrvatskom u kosarci? to smo isto zaboravili, jel? ili "manijaci ucili hrvatee da plivaju po miljacki"? non stop spominjete kako cete pobijedit hrvatsku, crnu goru itd. kazem, skulirajte malo.
                                Last edited by ajmooooooo!!!; 08-10-11, 02:12.

                                Comment

                                Working...
                                X