Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OBESITE SE SVI NA CELU SA PIZONOM!

    Bravo za BIH i za Edina Dzeku!Samo napred!
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Mi bi jedva Andoru na nasem terenu dobili

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Da
        sta onda ovaj na areni lupeta da bih ide dalje ako pobedi france, a jos svedi vodfe protiv holandije?

        Comment


        • Znaci posmatrao sam Stankovica bas onako sa posebnim zanimanjem i ne mogu da verujem koliko ga boli ona stvar za sve! Koliko samo puta je imao priliku da izvrsi pritisak na protivnickog igraca na sredini ali jok,on trckara ,j#be se njemu... Da ne pricamo koliko su mu precizna dodavanja i kako prosperitetne ideje ima sa loptom.MRS iz reprezentacije i ti i Jovanovic!

          Comment


          • Па ако победе Французе ваљда су први на табели ...
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Svaka akcije ide na Kolarova i njegov centarsut sa leve strane, bukvalno svaka, i pokusavaju nesto iz kontre, pa ne moze tako

              Comment


              • Ma bolje da gledam Domacine ozeni se,tu bar imam sta da vidim,nego ove nase Bizmarke(bilmeze) za fudbal
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  Па ако победе Французе ваљда су први на табели ...
                  da da vidis u pravu si, meni se ucinolo da je rekao bi bih kao najbolje drugoplasirana isla, a u stvari bi bili prvi na tebeli

                  Comment


                  • To covjece,Francuzi su sahranjeni u prvom poluvremenu

                    Comment


                    • Lepo kaze statistika, Slovenci tesko primaju gol, ali ga tesko i daju. Boga mi tesko da cemo ovde nesto da uradimo.

                      Comment


                      • Toliko o tom Jorgacevicu, a svaki nas golman bi ovo primio jer su svi kiksare i ostaje gledati ko moze vise toga da odbrani. Lopta leti 10 sekundi jbt.

                        Ocaj, ali sta da se radi. S obzirom na to da nijedan nas selektor ne bude 2 ciklusa na klupi, Zonpi 99% leti i moze da ga spasi samo neki ludi preokret. A ko da preokrene? Krasa nije u formi, Pantelic i Zigic nisu ni za sta, Tomicu nece dati sansu a mogao bi sigurno nesto da uradi u ovakvoj formi. Ajde da ispostujemo ovih 45 minuta jer je to fudbal ali to je to.
                        sigpic

                        Comment


                        • naci vadi retarda mrdju i naci ubacuj brata pantelu tipa odma

                          Comment


                          • ne bi ni imao nista da ne prodjemo dalje, al da onaj fosil tole ode tipa odma

                            Comment


                            • Kako odigrano prvo poluvrijeme , stvarno ne mogu da vjerujem . Francuzi bez suta na gol U PARIZU za 45 minuta , mi imali jos par stopostotnih sansi , hajmo momci jos samo poluvrijeme !
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ljudi razbili smo Francuze u prvih 45 min...imali su i oni jednu 100% sansu...a osim toga nisu nista pokazali...totalno razbijeni...idemo izdrzati jos 45min...idemooooo

                                Comment

                                Working...
                                X