Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo pobeda protiv ludih Iraca...
    Ma kad vidim kakve ce reprezentacije u baraz, tesko cemo mi moci ako prodjemo dalje... Nama ce valjati samo ako izvucemo raspale Cehe, Crnogorce, eventualno Hrvate jer slabo igraju, i u najgorem slucaju Irce. Smatram da su Turska i Bosna bolji od nas u trenutku, Turci jaki na svim pozicijama podjednako,a Bosna u veznom redu je neverovatno dominantna, a kako i nece biti, kada u ekipi imas jednog Pjanica, Misimovica, Salihovica i Medunjanina.. O napadu ne zelim ni da raspravljam...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kakav osjecaj,ovo je nesto nevjerovatno.Vratiti se posle 0:2,imati snage i zelje,ne posustati ni jednog momenta je najvaznije.I da su izgubili niko rijec ne bi smio da kaze.Navijanje za 10,pjevalo se i bodrilo bez prestanka po provali oblaka.Ako neko misli da je ovo slucajno grdno se prevario,nema toga ko ce se naigrat’ u PG!

      Boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka
      sigpic

      Comment


      • Cestitam Vlatko!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Ali mene je impresionirala izjava Terzica selektora zenske reprezentacije kada je na poslednjem time outu rekao MOZEMO DA IZGUBIMO,ALI NE I DA SE PREDAMO. Znaci kada bi svi postovali ovu recenicu,mislim gde bi bili,zaista ovu recenicu cu pamtiti dokle sam ziv. Iskreno ovde u fudbalskoj reprezentaciji niko ne igra srcem,pogledajte zensku repreznetaciju,pogledajte kako samo himnu pevaju,kapa dole devojkama,po meni jednine koje igraju svim srcem za srbiju

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            Cestitam Vlatko!
            Hvala

            Cestitke Bosancima,protiv Francuske nema sto da se izgubi,a moze masu da se dobije
            Sto se Srbije tice nekako ocekivan remi,a sad bez prevelikog komplikovanja protiv Slovenaca nadam se ;)

            Uzasan potez Runija,stvarno mu ono nista nije trebalo i nadam se da ce biti zestoko kaznjen,vec se prica o cak divje utakmice na Euru.Nesto losiji ulazak u utakmicu,Kol i Jang su nas razbijali po strani,Jang je bio taj za kojeg nije bilo rjesenja i oba gola su njegova.Zverotic fantasticno reagovao na kraju poluvremena,malo je pomogao i Kejhil i Hart to nije mogao da brani.
            U drugom poluvremenu mnogo bolja igra,nisu Englezi mogli cesto ni da se sastave sa loptom,jedan penal nad Jovetom nije sudjen,posle je kaznjen za simulaciju potpuno zasluzeno,a od kad je Runi iskljucen i posto su Velsani odigrali za nas na sve ili nista i isplatilo se.Milo mi je zbog Andrije jer je stvarno zasluzio i on da bude heroj,nadam se samo da sudar sa stativom nije izazvao neku tezu povredu.
            Dzudovic doktor,kakva partija danas,a Jovanovic je pokazao kad je usao u drugom poluvremenu koliko je dobar i koliko nam treba da igra.Jovetic i Vucinic nisu mnogo pokazali mada su dosta pretrcali i borili se,a Vukcevic je Dzonsu zurku napravio,pasao je travu jednom samo tako Inace Dzons je genijalan,fenomenalna partija!

            Mnogo je uradjeno za ovih 5 godina,reprezentacije za koju su mnogi mislili da ce biti topovska hrana i da ce sluziti za poboljsanje gol razlike postala je itekako ozbiljna reprezentacija koja ce izaci na crtu i velesili i ostati neporazena.Jendo je odigrati na 0:0,a nesto sasvim drugo dati 2 gola Englezima posle 0:2,veliko,ogrmno srce i zelja da se igra za reprezentaciju,tako i treba!
            sigpic

            Comment


            • evo bas gledam snimak na rtcg...inace jermenija uz crnogorce najprijatnije iznenadjenje...jermeni su treci ali igraju prelepo,brzo,moderno...imaju skor 5 2 2 (21:8)...svaka im cast
              Cuj prvi maj

              Comment


              • ako kojim slucajem izgubimo u parizu onda nam prestoji sljedece:
                da je u barazu dobiti CG,hr,čehe da im objasnimo neke stvari
                srbija koliko god igrala lose ako dodju do barazu tu su favoriti, nebitno skim igrali
                i naravno danska/portugal - ;) ;) ;).......... ljepota

                Comment


                • Da se revansirate Portugalcima...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Da se revansirate Portugalcima...

                    ma sve je moguce ;).................nedo bog ponovo da ih izvucemo, nezz ko je gori oni ili danci

                    Comment


                    • Normalno zahvalio bih se i Zlatku Kranjčaru jer je i on zaslužan za ovo. Ovo je zajednički uspjeh svih nas
                      Brnovicu
                      sigpic

                      Comment




                      • Odlicna akcija i golcina Pjanica.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Brnovicu
                          Brna je legenda, novi pep. To su ljudi koji su nesebicni i na terenu i van njega. Igrajuci zadnjeg veznog nikad ga nije sramota bilo da trci za druge. A znao je da igra fudbal...

                          Sve je lose pocelo od kiksa Kascelana. Nije presjekao loptu koja mu je bila u noge, nego cak proigrao tako Engleze, koji nocas nisu nista prikazali... Ama nista.

                          Comment


                          • Milo mi je zbog njega bas,znas i sam sto se pricalo posle smjene Cica i kako je dosao na mjesto selektora,eto im sad!

                            Evo golova





                            Komentator

                            Montenegro deserved that!!!!! It's a country celebrating! What they lack in numbers, they make up in power, passion and pride!
                            I evo sto kazu

                            http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...England-2.html
                            sigpic

                            Comment


                            • Mogli su da pricaju samo neznalice... jedan od najboljih fudbalera u poslednje tri decenije. Igrao je za dvije Jugoslavije. Bio clan one najjace manje Jugoslavije i cak golom ovjekovjecio onu najvecu pobjedu naseg fudbala, u barazu protiv Madjarske. Cetiri godine je sa timom, bio pomocni trener... Ovo lako moze biti pocetak jedne velike trenerske karijere.

                              Comment


                              • Svaka čast.

                                A Hart u kupus

                                Samo ne znam kako je Vejn dobio crveni, šta je sada uradio?

                                P.S. Ono što si citirao komentatora, jesi li to preveo ovog Arapina ili ...?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X