Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenadic,Ristić i Keš su bivši,Radanova bi ostavio mozda nesto nauči od iskusnijih ali mu davati 20 min u Aba! Ako dodje Teo garantujem 6000 sezonskih će da plane!

    Comment


    • RSB ili neki sportski portal bi trebao da uradi anketu da li bi kupili sezonsku kad bi Teo postao novi igrac Zvezde. Da vidimo direktnu korelaciju izmedju Tea i lojalne masovnosti (sezonci)...

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ja ovo potpisujem. Ovakav tim ( bar imena u timu ) zaslužuje da se uzme sezonska i isprati kao gospodin u Areni uz vrhunsku košarku.

        Još ako krene pobedama i uz lepu igru mislim da će se ponovo tražiti karta više iako "najvatreniji" neće opet dolaziti ili sam ja vezano za njih nešto propustio !?



        Oni su udostijili ostale semenkare i simpatizere svojim prisutvom na ukupno 4 utakmica u protekloj sezoni u svom punom sastavu. Ono kada su slali decu ne racunam, jer su ih poslali po zadatku da kao tu smo ali bez obelezja i ostalih rekvizita.

        Mislim da imaju odnos prema KK klubu kao nuzno zlo, nijednim svojom akcijom ne pozivaju navijace da dodju i kupe sezonske dok za FK klub se pravi akcija sutra da se skupi 20.000 sezonaca.

        Ali ajde, verovatno ce dolaziti na utakmice kda ne bude igrao FK u evropi kada se ne budu termini poklapali a u zavisnosti u kojo ligi bude fk igrao tako ce se i termini preklapati.

        Koliko vidim po rasporedu sezonskih karata u areni, njima ce se ocigledno staviti ona tribina iza klupa jer tamo ne moze da se kupi nijedna sezonska.

        Covic ima u obzir koliko su oni znacajni za ambijent na tribinama i dovlacenje jos nekih navijaca kada su oni prisutn i kada nisu.

        Moje licno misljenje je da su simpatizeri napravili mnogo bolji ambijent u PO u obe serije bez njih nego sto je bila utakmica u finalu sa njima protiv KKP, ali ajde siroka tema.

        Comment


        • svojevremeno smo Antićev dolazak pravdali sa:
          ''...a kome će lopta kad nam se stisne guza na gostovanju favoritima...?''

          a sada imamo isti problem...ali sa jedno 5 igrača...
          kome leptejebo...?

          šta to či-niš Nebojša...ludaku jedan.

          Comment


          • Po meni ako se desi da Teo potpise izlazimo lagano na cifru od 5000-6000 sezonaca u to sam siguran. KK radi ozbiljan posao ove sezone produzeni su glavni igraci iz prosle sezone strucni stab ostao isti dovedeno 4-5 iskusnih igraca (od kojih su 2 povratnici i znaju sta je Zvezda) i sad cekamo tu bombu na 1 koja ce sve to da poveze , ako se krene lepo mislim da ce hajp da bude ogroman i da ce se puniti arena svaku tekmu.

            Comment


            • Sto se Arene tice, Grba rece da nema trika da dozvoli skidanje sedista u prvom prstenu. Da ce svaku polomljenu stolicu naplacivati.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Sto se Arene tice, Grba rece da nema trika da dozvoli skidanje sedista u prvom prstenu. Da ce svaku polomljenu stolicu naplacivati.

                Gde je to izjavio, on se pita u Areni kao i ja sto se pitam, Kako je dosao na to mesto tako ce ga i skloniti, Delije su jaci od drzave samo posalju poruku tamo gde treba, ima i da im namirise sektor ako zatreba.

                Comment


                • Ako budu najverniji na prvom prstenu na najboljim mestima, onda nista nismo naucili. Golubarnik kao i svuda ako hoce tu kao organizovano navijanje. TU stane dosta ljud, najskuplja mesta, davati ih tako za dzaba je suludo. Plus sto ti ljudi nece hteti onda da se zabadaju, bice, tj moze da bude i stvar prestiza da budes tamo, pa nek se slikauu za instagrame, fb i ostala sranja. Jbga ako hoce pare, tako mora...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Gde je to izjavio, on se pita u Areni kao i ja sto se pitam, Kako je dosao na to mesto tako ce ga i skloniti, Delije su jaci od drzave samo posalju poruku tamo gde treba, ima i da im namirise sektor ako zatreba.
                    Zvao je Tegija u Arenu, snimali su tamo emisiju, pa je govorio o svemu sta ce posle EP za kosarkasice uraditi u Areni kao pripremu za Evroligu, uz tu konstataciju da nece skidati stolice..

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Zvao je Tegija u Arenu, snimali su tamo emisiju, pa je govorio o svemu sta ce posle EP za kosarkasice uraditi u Areni kao pripremu za Evroligu, uz tu konstataciju da nece skidati stolice..
                      Pa gde mu je centralni semafor sa led ekranima, sinoc gledam kosarkasice nema semafora, a bio je za vreme El, ovi iz Arene se hvalili da je njihovo vlasnistvo? Daj link te emisije ako ima bas bih voleo da cujem sta je pricao. Ne znam da li bi izdao ijedan termin da mu nije kosarke.

                      @losmisk, sve si u pravu, taj sektor je najbolji za gledanje, cena je 10 eur, i treba da ide ljudima sa najdubljim dzepom, ali sezonske se prodaju tako da su coskovi arene za ljude sa sezonskom za tribine pionir, plavu i belu lozu iz pionira su prebacili na nivo 2 na suprotnoj strani od klupa, parter b i 4 su iza koseva, gde ce delije da idu, iza koseva kada dodju smetaju ljudima barjaci, ako ih pustis na gornji nivo gde bi i trebali zbog najjeftinije karte, kazu daleko smo od terena,nema pristiska how yes no. A tribina na severu 50 metara od terena, tamo moze ali arena moraju biti do zapisnickog stola.
                      Last edited by Šarac; 05-07-19, 12:33.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Gde je to izjavio, on se pita u Areni kao i ja sto se pitam, Kako je dosao na to mesto tako ce ga i skloniti, Delije su jaci od drzave samo posalju poruku tamo gde treba, ima i da im namirise sektor ako zatreba.
                        Jebem ti takvu državu.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Jebem ti takvu državu.
                          A ti kao da tebi to nije jasno ili se pravis da si Kostunica.

                          Pa oni na severu ne dozvoljavaju da nijedan organ bezbednosti ove drzave udje na tribine, o cemu mi dalje pricamo,
                          sagradili su delija shop na prostoru koji ne moze mi niko ubediti da je predvidjen urgbanistickim planom...... sve se plasim da imaju gradjevinsku dozvolu za novi shop

                          I sada ce Grbovic njima da uredjuje kako ce i gde oni da budu na tribinama,

                          Comment


                          • Srecan Gist svima koji slave

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Gist izgleda potpisao. Definitivno možda i najveće pojačanje za sada.
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Auu lebe mekani, pakuj Tea tok je tu u BG-u a moze i Jovic, sto da ne. Nece se bacih tih 500-600k. Samo ce morati da se nazuljaju fino za te pare ovde
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X