Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraju krajeva ovo sto kaze Sarac kad se pregovara sa igracem top klase kakav je Teo vrlo je lako da se pojavi neko i kaze moja je obaveza da isplatim Tea. Dakle dolazak jos nekog privrednika ili sponzora koji hoce da iskesira za kvalitet, dobije covek reklamu, satisfakciju... Mozes nekog da molis za odredjen iznos nece ni da cuje, ali kad cuje na meti je Teo sam ce da pozove i kaze, vidi on je moja briga. Sve zavisi od slike koja se napravi, a pravi se zapravo napravljen je vec hajp. Na kraju ce biti bezobrazno nam dobro ide javilo se vise subjekata koji hoce da podrze brend Crvena Zvezda

    Comment


    • Gist i play (Jovic) taj treci moze biti samo neko od povratnika Simonovic npr. I to bi bilo to.

      KC nije ni u kakvim kombinacijama jer ga nemas gde.

      U 15 ce biti jos Nenadic, Radanov.

      Ristic,Jovanovic, pozajmice ili raskidi ugovora,

      Keselj je svakako bivsi i nece se produzavati ugovor.
      Last edited by Šarac; 05-07-19, 11:08.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Nam


        Tih extra 1.5 miliona nije problem i ovde tebe podrzavam bez ikave ironije ili zajebancije.

        Ljudi se pitaju odakle pare za ove igrace, koje su tu cifre vrte , odakle nam isl.

        Evo objavio je ovaj grcki insajder koji je povezan sa BDO agencijom odakle dolazi Gist da je cifra 1 milion $ za dve godine ugovora.Nasi mediji i grobarski spinovi napisu da je to 1 mil eur, sto je vec samo po sebi dosta vise od 1 mil $, ali ako cemo u sitna crevca, Gist ce biti placen 866,000 eur, sto je malo vise nego sto je imao Bjelica za dve godine, a uz Bat i ostale troskove bice MILKO = Gist.

        Nama na ovaj tim fali jos JOVIC ili Teo, niko drugi. Hajp je stvoren, prodaju se sezonske daleko iznad ocekivanja, medijska paznja oko KK na svim drustvenim mrezama je tri do cetiri puta veca nego prema FK klubu a tamo je u toku prelazni rok i takmicenje u evropi pocinje za manje od 7 dana. Potpisom Teodosica dobijamo jos 2.000 extra sezonskih, mada ni to nije neka cifra koliko ce klub moci da zaradi na ulaznicama kada pocne EL.

        Dolazimo do tih 1.5 miliona sto predlazes da se ulozi, a ja verujem da tih 1.5 milion moze da se vrati vrlo lako.
        Realnost je da cemo imati 17 utakmica kao domacin. Neka imamo prosek od 10.000 prodatih ulaznica na 17 utakmica kao domacin, to je 170.000 prodatih ulaznica, po ceni od 7 eur prosek.to je 1.200.000 eur samo od ulaznica ( aba i KLS ne racunam).
        Da li je realno da svaki od ovih navijaca potrosi makar 1 eur po utakmici na kokicu ili koka kolu, rekvizit? Evo neka na ovih 17 utakmica svaki navijac ostavi samo 10 eur u zbiru za sve utakmice, to je 1.700.000 eur samo od prihoda van ulaznica. Mozda svima ovo izgleda smesno, ali ono sto si stalno protezirao, da mi moramo ici gore, da , tacno je da EL sve vise ide ka NBA i da nasi navijaci moraju to prihvatiti kao realnost.

        Arena ili PIonir, pa Arena svakako sada donosi tu ekstra zaradu, ono sto i sam kazes , pare su tu, Covic je bacio udicu tim istim navijacim evo vam proizvod , sada je na vama da ga platite i da gledate.

        Zamisli samo da kojim cudom Teo potpise, pa KKCZ mora ona dva standa od 5 kvadrata da zameni za 4 standa od 200 kvadrata,da 200 ljudi stoji u redu da kupuje proizvode, vrlo lako se to multiplicira i vrati nazad u budzet kluba.

        Cekam tvoju dalju razradu kako da se obezbedi 1.5 m a da nije kod AV na kanabetu, samo se plasim upisa, zabole me da finansiram ja KKCZ njegovo je da obezbedi pare a ja cu tih 1.000 dinara da ostavim za kladionicu i sedim u istoj i cekam DJenku u plusu za novih 1.000 dinara. Ako ce tako da vecina razmislja, onda vracaj Gista, kakav Teo i Jovke, neka igra sin onda , mi za bolje i nismo.
        Pa nikako. Sa eventualno Teo ili Jovic pricom dobijas temelj sa svim igracima i ulaganjima da privuces gledaoce ali i nove sponzore. Onda ce svi hteti da udju u kolo i da budu deo te price. Koliko je to u realnosti ne znam, ali svakako moze dopuniti taj extra budzet. Nema tu filozofije, uradjeno je sve do marketinga, do Zvezde, dighnut je hajp i svi ce hteti nadam se biti deo te price.

        Aktivno raditi na marketingu pojednih igraca, stampati majce, dresove, solje izvoziti i preko u dijasporu i praviti jedan veliki brend i da senavijaci sto vise povezu sa klubom. Zvezda nema navijace samo u Srbiji i svi ce hteti bar nekim delom da budu deo te Zvezde. Sponzori bi se trebali dodatno javiti, maksimalno koristiti igrace koje imas a koji su vecina vec povezani sa Zvezdom da se prodaja svega razvije na neki visi nivo.

        Trosenje u Areni je isto bitno, tu treba napraviti odredjena mesta i privuci razne ugledne ljude, da ne kazem one sa dupljim dzepom, da se sto vise istrose. Ko najvise potrosi kad dodje na tekmu, pa ljudi sa decom i to treba uzeti u obzir, a ne da se pravi Sever Marakane. Sad se moze kompezovati nesto slabije navijanje sa igracima koje imamo...

        Mislim jos od prosle sezone da se marketing znacajno poboljsao i treba biti maksimalno aktivan i dosadan. Ovo je sad dragi Zvezdasi biti ili ne biti na najvisoj sceni, dal smo za to ili nismo. Svako treba da bude deo ovoga ako zelimo da da budemo deo evropske elite, ovo je taj test!!!
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Na kraju krajeva ovo sto kaze Sarac kad se pregovara sa igracem top klase kakav je Teo vrlo je lako da se pojavi neko i kaze moja je obaveza da isplatim Tea. Dakle dolazak jos nekog privrednika ili sponzora koji hoce da iskesira za kvalitet, dobije covek reklamu, satisfakciju... Mozes nekog da molis za odredjen iznos nece ni da cuje, ali kad cuje na meti je Teo sam ce da pozove i kaze, vidi on je moja briga. Sve zavisi od slike koja se napravi, a pravi se zapravo napravljen je vec hajp. Na kraju ce biti bezobrazno nam dobro ide javilo se vise subjekata koji hoce da podrze brend Crvena Zvezda

          Ovo je jedino sto tera navijace. To smo imali kada smo usli u EL, pa i sezonu posle prve, 14.000 prosek smo imali, karte bile skuplje nego sto ce za ovu sezonu biti, to nas tera dalje, daj samo pobede daj da haramo evropom. Dodje Krka 1.500 u Pioniru? a cena ulaznica 3x manja. Ista situacija i sa FK rasla je euforija, usli u LE, sledece sezone usli u LS red do autokomande za komplet ulaznica od 100 eur, dodje JSL 3.000 ljudi?

          Sinoc je jednom trenutkuna Rsb bilo 700 clanova i 430 gostiju cekajuci potpis nekog od igraca u 23h, dok u isto vreme na fk topicu bilo 100 clanova i 50 gostiju? Cekaj bre, FK prelazni rok, pocinju kvalifikacije za manje od 7 dana, a nama EL pocinje za 3 meseca hoce ljudi da izginu sto ne pocinje vec sutra.

          Nas to tera kada se uzelimo necega, a klub ako je pametan to mora da iskoristi kako god zna i ume.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Gist i play (Jovic) taj treci moze biti samo neko od povratnika Simonovic npr. I to bi bilo to.

            KC nije ni u kakvim kombinacijama jer ga nemas gde.

            U 15 ce biti jos Nenadic, Radanov.

            Ristic,Jovanovic, pozajmice ili raskidi ugovora,

            Keselj je svakako bivsi i nece se produzavati ugovor.
            Sve ok, ali na koju foru ima mesta za Simonovica a za KC-a nema? Obojica pokrivaju istu poziciju. Za Ristica i Jovanovica se slazem, mada bi za Ristica bilo bolje da odigra sezonu u fmp, jer ima u tom decku napadackog potencijala i talenta. Uz kvalitetan rad bi on mogao za sezonu-dve da bude dobar domaci centar u rotaciji.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pa nikako. Sa eventualno Teo ili Jovic pricom dobijas temelj sa svim igracima i ulaganjima da privuces gledaoce ali i nove sponzore. Onda ce svi hteti da udju u kolo i da budu deo te price. Koliko je to u realnosti ne znam, ali svakako moze dopuniti taj extra budzet. Nema tu filozofije, uradjeno je sve do marketinga, do Zvezde, dighnut je hajp i svi ce hteti nadam se biti deo te price.

              Aktivno raditi na marketingu pojednih igraca, stampati majce, dresove, solje izvoziti i preko u dijasporu i praviti jedan veliki brend i da senavijaci sto vise povezu sa klubom. Zvezda nema navijace samo u Srbiji i svi ce hteti bar nekim delom da budu deo te Zvezde. Sponzori bi se trebali dodatno javiti, maksimalno koristiti igrace koje imas a koji su vecina vec povezani sa Zvezdom da se prodaja svega razvije na neki visi nivo.

              Trosenje u Areni je isto bitno, tu treba napraviti odredjena mesta i privuci razne ugledne ljude, da ne kazem one sa dupljim dzepom, da se sto vise istrose. Ko najvise potrosi kad dodje na tekmu, pa ljudi sa decom i to treba uzeti u obzir, a ne da se pravi Sever Marakane. Sad se moze kompezovati nesto slabije navijanje sa igracima koje imamo...

              Mislim jos od prosle sezone da se marketing znacajno poboljsao i treba biti maksimalno aktivan i dosadan. Ovo je sad dragi Zvezdasi biti ili ne biti na najvisoj sceni, dal smo za to ili nismo. Svako treba da bude deo ovoga ako zelimo da da budemo deo evropske elite, ovo je taj test!!!
              Upravo tako. Ja sam cvrsto resio da kad ne mogu da odem na utakmicu (malo dete, obaveze, bla bla) uplatim preko doniraj i dominiraj cenu ulaznice, kao da sam tamo. A ako Teo dodje odvajam deo plate i uplacujem svaki mesec koliko mogu.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Gist i play (Jovic) taj treci moze biti samo neko od povratnika Simonovic npr. I to bi bilo to.

                KC nije ni u kakvim kombinacijama jer ga nemas gde.

                U 15 ce biti jos Nenadic, Radanov.

                Ristic,Jovanovic, pozajmice ili raskidi ugovora,

                Keselj je svakako bivsi i nece se produzavati ugovor.
                Ne mogu Nenadic i Radanov biti u 15,mogu biti samo 16 i 17 igraci

                Comment


                • Za sve u zivotu je potrebna umerenost. Hajp je kategorija bez pokrica generalno. Trendovi pune Arenu. Imam utisak da je prva opcija na pleju Jovic, medjutim ukoliko se iole ukaze sansa za Teom naravno da bi ga svako pojurio. Zamisli MTS ili bilo koju drugu firmu koja bi iskesirala za Tea vandredno, kako bi se menadzment te kompanije hvalio, koliko bi puta kada se u Areni pojavi reklama te kompanije prva pomisao navijaca na reklamu bio upravo Teo a ne nijedan proizvod koja ta kompanija nudi. Jednostavno svako voli da bude na lovorikama.
                  Licno ocekujem i neki odlazak posle svih potpisa.
                  Sto se tice FK-a pa koliko ljudi da prati tu temu posle objave da je trava koja se postavlja tri puta gora od ove koja je skinuta, da se kazni u radovima loze na zapadu ili sta vec, a da tu losu poruku salju neposredno radnicii koji su angazovani na tim poslovima. Na kraju sve ovo oko KK u ovoj nedelji sluzi za masu da ubije vreme do Suduve i pocetka kvalifikacija.
                  Licno se radujem povratku KK u zizu interesovanja.
                  Da li je realno po danasnjim trndovima da KK ima 5 000 sezonaca ?

                  li

                  Comment


                  • Radanov je jedva prosle sezone bio u 15, treba decku dati neki tim da ode da igra. Ovo je smesno ako ostane. Isto mislim i za Ristica. Samo neke ozbiljnije pozajmice i ako moze preko kao Jovanovic.

                    Nema smisla da sede na klupi, ili da igraju neke ABA meceve, nekada..i cekaju KLS da dobiju 10m+
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Sve ok, ali na koju foru ima mesta za Simonovica a za KC-a nema? Obojica pokrivaju istu poziciju. Za Ristica i Jovanovica se slazem, mada bi za Ristica bilo bolje da odigra sezonu u fmp, jer ima u tom decku napadackog potencijala i talenta. Uz kvalitetan rad bi on mogao za sezonu-dve da bude dobar domaci centar u rotaciji.

                      Zato sto Simonovic kosta dva puta manje, uzeo bi poziciju Keselja iz ove dve sezone, zena mu pred porodjajem, nije ni onda hteo da ide od nas ali je dobio neverovatan ugovor od Zenita koja ga je obezbedila bas prilicno. Dobar je za svlacionicu, ne bi trazio minute, ono KEselj pozicija. KC je preskup a ako pogledas nas roster na svakoj poziciji imacemo po tri igraca, kc bi morao nekog sa pozicije dva ili tri da izbaci. Imao je prilike jer mu je ponudjen ugovor na dve godine, odbio je tu cifru smatrao da moze vise negde drugo da uzme, nasi su ga hteli. Nije hteo mi smo uzeli to sto smo uzeli i izvrsili selekciju kakva jeste.
                      Na mestu playa ce biti zverka , zamena je Djenka, Davidovac pa tek onda FC3
                      Sa napomenom da Deda ce moci da ide od 1 do 3 po potrebi,
                      Pozicije 4 i 5 su dobro poznate.
                      2 i 3 su kombinacije nasih igraca koji su vec tu Beron, LAZIC, Nenadic
                      Dobric,Stratos Radanov.

                      Ristic se nije pokazao ni kao faktor u KLS ligi a ne u EL, po svemu sudeci je slobodan.

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Za sve u zivotu je potrebna umerenost. Hajp je kategorija bez pokrica generalno. Trendovi pune Arenu. Imam utisak da je prva opcija na pleju Jovic, medjutim ukoliko se iole ukaze sansa za Teom naravno da bi ga svako pojurio. Zamisli MTS ili bilo koju drugu firmu koja bi iskesirala za Tea vandredno, kako bi se menadzment te kompanije hvalio, koliko bi puta kada se u Areni pojavi reklama te kompanije prva pomisao navijaca na reklamu bio upravo Teo a ne nijedan proizvod koja ta kompanija nudi. Jednostavno svako voli da bude na lovorikama.
                        Licno ocekujem i neki odlazak posle svih potpisa.
                        Sto se tice FK-a pa koliko ljudi da prati tu temu posle objave da je trava koja se postavlja tri puta gora od ove koja je skinuta, da se kazni u radovima loze na zapadu ili sta vec, a da tu losu poruku salju neposredno radnicii koji su angazovani na tim poslovima. Na kraju sve ovo oko KK u ovoj nedelji sluzi za masu da ubije vreme do Suduve i pocetka kvalifikacija.
                        Licno se radujem povratku KK u zizu interesovanja.
                        Da li je realno po danasnjim trndovima da KK ima 5 000 sezonaca ?

                        li
                        100-120e je karta za godinu dana da gledas ovo, po meni je 6-7k neka realnost. Iskreno kazem, pa bar da kupe ljudi i od preko karte kao neki vid pomoci. Ako na sve ovo ne bude 5k+ karata i bude oko 3k..onda dzabe krecimo.

                        Znam da ima ko ne moze dati,ali ima dosta ljudi koji mogu. Slati sezonske ako treba na Antartik.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • LosmiSK
                          Pa ako bude kao sto kazes 6-7k sezonaca, to je pun Pionir sezonaca. To se nikada nije desilo. Doduse sad se hala renovira i bice veci kapacitet... Ako bude pun kapacitet Pionira smao sezonci to je pola Arene u startu. Dakle bice 8-9 hiljada karata u slobodnoj prodaji za Arenu.
                          Last edited by suptil; 05-07-19, 11:31.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Za sve u zivotu je potrebna umerenost. Hajp je kategorija bez pokrica generalno. Trendovi pune Arenu. Imam utisak da je prva opcija na pleju Jovic, medjutim ukoliko se iole ukaze sansa za Teom naravno da bi ga svako pojurio. Zamisli MTS ili bilo koju drugu firmu koja bi iskesirala za Tea vandredno, kako bi se menadzment te kompanije hvalio, koliko bi puta kada se u Areni pojavi reklama te kompanije prva pomisao navijaca na reklamu bio upravo Teo a ne nijedan proizvod koja ta kompanija nudi. Jednostavno svako voli da bude na lovorikama.
                            Licno ocekujem i neki odlazak posle svih potpisa.
                            Sto se tice FK-a pa koliko ljudi da prati tu temu posle objave da je trava koja se postavlja tri puta gora od ove koja je skinuta, da se kazni u radovima loze na zapadu ili sta vec, a da tu losu poruku salju neposredno radnicii koji su angazovani na tim poslovima. Na kraju sve ovo oko KK u ovoj nedelji sluzi za masu da ubije vreme do Suduve i pocetka kvalifikacija.
                            Licno se radujem povratku KK u zizu interesovanja.
                            Da li je realno po danasnjim trndovima da KK ima 5 000 sezonaca ?

                            li
                            Po ovim cenama nije realno, nema toliko zagrizenih spremnih da odvoje 100eur unapredn ali ako bi KK dogurao do 3.000 do pocekta sezone i ako krenu rezultati do nove godine kada krenu polusezonske mozda taj broj da se dostigne.

                            U Marcus sezoni smo imali 4.250 sa polusezonskim ali da ne zaboravimo taj broj se podigao kada smo usli u top 16 po prvi put.
                            Arenu smo tri puta rasprodali u roku od sat vremena ( Real, Galatasaray,Barselonu) pre toga u reg delu Olimpijakos.

                            Da ne pricam kako smo mogli puniti arenu u sezonama posle toga kada smo morali igrati u Pioniru, mnogo para je tu izgubljeno.
                            Last edited by Šarac; 05-07-19, 11:31.

                            Comment


                            • Covic presao igricu! Mada i ono pljuvanje sa Alimpijevicem nije na mjestu jer je tu prilicno jasna situacija bila. Godinama prije toga je klub rastao, ali tada smo morali zatvarati rupu od 2m a kako finansija nije uplivalo dovoljno, rasprodao se tim da bi se prezivjelo a i tada je doveden jedan Rocesti, Feldin, Lesor (to sto je drvo jebga ali je bio top mladi centar) i bili smo najbolji u ABA i bili smo ok u EL i imali smo zicer za majstoricu i pored onolike kradje. Pa evo prosla sezona, koliko skroman tim al TIM, pobucali su ABA stim da je bilo dobrih stucanja u PO protiv Partizana a EC nije bio los ali moglo je bolje, sad je piatanje koliko bi nas taj uspjeh u EC kostao u PO.
                              Sve u svemu ovo sad je zaista za svaki respekt. Jesu dva igraca koja nisu u takmicarskom ritmu ali su dovedeni u julu pa ce moci da se spreme za sezonu. Djenka je dobro poznat borac i pozitiva, Gist jebga je Gist i sad kad postavimo pleja i kad se krene sa radom treba podrzati te momke ali i klub. Necu da pisem o ocekivanjima jer zaista niko ne moze tacno da zna sta sve moze da se desi ali ako bi sve bilo top i svacija uloga rjesena kako treba onda ovaj tim moze da se bori za PO do zadnjeg kola.
                              Za pleja spominju tri imena, bilo koje od njih da dodje imace savrsen roster da njime komanduje i jednostavno olaksan posao. Delije nek nam je sa srecom!

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Nam


                                Tih extra 1.5 miliona nije problem i ovde tebe podrzavam bez ikave ironije ili zajebancije.

                                Ljudi se pitaju odakle pare za ove igrace, koje su tu cifre vrte , odakle nam isl.

                                Evo objavio je ovaj grcki insajder koji je povezan sa BDO agencijom odakle dolazi Gist da je cifra 1 milion $ za dve godine ugovora.Nasi mediji i grobarski spinovi napisu da je to 1 mil eur, sto je vec samo po sebi dosta vise od 1 mil $, ali ako cemo u sitna crevca, Gist ce biti placen 866,000 eur, sto je malo vise nego sto je imao Bjelica za dve godine, a uz Bat i ostale troskove bice MILKO = Gist.

                                Nama na ovaj tim fali jos JOVIC ili Teo, niko drugi. Hajp je stvoren, prodaju se sezonske daleko iznad ocekivanja, medijska paznja oko KK na svim drustvenim mrezama je tri do cetiri puta veca nego prema FK klubu a tamo je u toku prelazni rok i takmicenje u evropi pocinje za manje od 7 dana. Potpisom Teodosica dobijamo jos 2.000 extra sezonskih, mada ni to nije neka cifra koliko ce klub moci da zaradi na ulaznicama kada pocne EL.

                                Dolazimo do tih 1.5 miliona sto predlazes da se ulozi, a ja verujem da tih 1.5 milion moze da se vrati vrlo lako.
                                Realnost je da cemo imati 17 utakmica kao domacin. Neka imamo prosek od 10.000 prodatih ulaznica na 17 utakmica kao domacin, to je 170.000 prodatih ulaznica, po ceni od 7 eur prosek.to je 1.200.000 eur samo od ulaznica ( aba i KLS ne racunam).
                                Da li je realno da svaki od ovih navijaca potrosi makar 1 eur po utakmici na kokicu ili koka kolu, rekvizit? Evo neka na ovih 17 utakmica svaki navijac ostavi samo 10 eur u zbiru za sve utakmice, to je 1.700.000 eur samo od prihoda van ulaznica. Mozda svima ovo izgleda smesno, ali ono sto si stalno protezirao, da mi moramo ici gore, da , tacno je da EL sve vise ide ka NBA i da nasi navijaci moraju to prihvatiti kao realnost.

                                Arena ili PIonir, pa Arena svakako sada donosi tu ekstra zaradu, ono sto i sam kazes , pare su tu, Covic je bacio udicu tim istim navijacim evo vam proizvod , sada je na vama da ga platite i da gledate.

                                Zamisli samo da kojim cudom Teo potpise, pa KKCZ mora ona dva standa od 5 kvadrata da zameni za 4 standa od 200 kvadrata,da 200 ljudi stoji u redu da kupuje proizvode, vrlo lako se to multiplicira i vrati nazad u budzet kluba.

                                Cekam tvoju dalju razradu kako da se obezbedi 1.5 m a da nije kod AV na kanabetu, samo se plasim upisa, zabole me da finansiram ja KKCZ njegovo je da obezbedi pare a ja cu tih 1.000 dinara da ostavim za kladionicu i sedim u istoj i cekam DJenku u plusu za novih 1.000 dinara. Ako ce tako da vecina razmislja, onda vracaj Gista, kakav Teo i Jovke, neka igra sin onda , mi za bolje i nismo.
                                Ja ovo potpisujem. Ovakav tim ( bar imena u timu ) zaslužuje da se uzme sezonska i isprati kao gospodin u Areni uz vrhunsku košarku.

                                Još ako krene pobedama i uz lepu igru mislim da će se ponovo tražiti karta više iako "najvatreniji" neće opet dolaziti ili sam ja vezano za njih nešto propustio !?

                                Comment

                                Working...
                                X