Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbte dosli smo dotle da se ozbiljni igrace nude preko novina preko. Nisam pratio, Covi opet dali da bude kordinator na Kosovu?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by From downtown View Post
      Stvarno ne shvatam poentu ovih upisa? Ne shvatam prozivanje bilo kog clana foruma koji sa nama podeli odredjene informacije. Ako se nekom ne svidjaju upisi odredjenog clana, fino ga blokiras i uzivas. Zaista mederacija treba da sankcionise bilo kakve oblike provokacije. Prvo upozorenje pa sankcionisanje.

      Edit: nemam nista protiv tebe da se razumemo, prosto ne vidim poentu.
      Pusti coveka, nije provokacija nego legitimno pitanje.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Nisam navikao na ovoliku skromnost kolega
        Samo realno , on je i onako imao želju da igra pred punim tribinama ludih navijača i decibeloima koji probijaju bubnu opnu, pa da mu ispunimo...valjda će da doplati nešto da zaigra u najdražem dresu
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by From downtown View Post
          Stvarno ne shvatam poentu ovih upisa? Ne shvatam prozivanje bilo kog clana foruma koji sa nama podeli odredjene informacije. Ako se nekom ne svidjaju upisi odredjenog clana, fino ga blokiras i uzivas. Zaista mederacija treba da sankcionise bilo kakve oblike provokacije. Prvo upozorenje pa sankcionisanje.

          Edit: nemam nista protiv tebe da se razumemo, prosto ne vidim poentu.
          I agree!
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Gde si bre ti? Uvalili nam Lazu dok se ti brckas po Maldivima
            Tu sam, završio sa brčkanjem i luftiguzovanjem. Čituckam šta se pisali i vidm da je većina oduševljena prelaznim rokom. Za sada radimo dobar posao.

            Mišljenja sam da se sprema i neki odlazak zbog koga će doleteti milionče. Željko će sigurno ponovo pomoći.
            Last edited by Karamazov; 05-07-19, 18:25.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Samo realno , on je i onako imao želju da igra pred punim tribinama ludih navijača i decibeloima koji probijaju bubnu opnu, pa da mu ispunimo...valjda će da doplati nešto da zaigra u najdražem dresu
              A realno nece igrati za napolitanke i caj Dodji Malkome na 2 godine ugovor, odigraj sezonu 15p, 8as, posle zabodes negde milku za sezonu mi uzmemo obestecenje i izgrlimo se i volimo do kraja zivota. Kratka ali slatka ljubavna prica

              Comment


              • Lovacke price prelaznog roka. Iskreno mislim da ce se svaka pozicija pokriti u narednih 7 dana. A od petka mislim vazi novi rezim cena sezonskih karata - prestaje pretprodaja.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Tu sam, završio sa brčanjem i luftiguzovanjem. Čituckam šta se pisali i vidm da je većina oduševljena prelaznim rokom. Za sada radimo dobar posao.

                  Mišljenja sam da se sprema i neki odlazak zbog koga će doleteti milionče. Željko će sigurno ponovo pomoći.
                  Ako stigne ponuda za bilo kog igraca od milion suskece ili zvecece monete naravno da ce doci do prodaje.

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Ako stigne ponuda za bilo kog igraca od milion suskece ili zvecece monete naravno da ce doci do prodaje.
                    ali ništa ispod cigle...da ne kvarimo niz za prospekte.
                    posle bi nam nudili i 800K ako ne i manje.

                    malo više bi voleo da Deda odigra ovu sezonu u KKCZ,
                    nego što bi isto voleo da ga transferujemo za ozbiljno preterane novce
                    u tim gde će sigurno imati manju minutažu i ulogu od one koju je do sada izboksovao kući...i pored okolnosti da nie baš mladac ali ako ovog leta nabije neke sajle po rukama i istetovira neke bodljikave žice...pa još pri kraju sezone krene opet da vadi stvar...skajiz delimit.
                    Last edited by Wingwalker; 05-07-19, 20:24.

                    Comment


                    • Sto se tih procena oko obestecenja tice. Covic je mag, tako da apsolutno ne brinem oko toga. Naravno da bih voleo da klinci odigraju jednu sezonu EL u Zvezdi. Pricamo nacelno za neke stvari. Ako je iznenada za Gudurica stigla NBA ponuda zasto ne bi stigla neka ponuda za nekog naseg prospekta. Ipak je kod nas pravilo da kicmu tima cine domaci igraci tako da od toga nece biti odstupanja. Veca je verovatnoca da sledece godine dodje neka ponuda za neke od nasih igraca nego ove. Ove mozda za Odza mada ako dobije pasos i on je nas.

                      Comment


                      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                        Opraštamo ti ružnu prošlost.

                        Moj brat Šarac opet precizne postove piše.

                        Delije su vojska jača od svih opozicionih partija. Naravno da će biti kako oni kažu. Mnogi ne kontaju da oni nisu Vučićevi plaćenici nego oni reketiraju Vučića na neki način, on da može razbio bi ih i postavio svoje poltrone.

                        Jbg, ne mere
                        Urke, da ti jos koji put ponovim: Arkanov nakot zvan "Delije" je kriminalna organizacija nastala sa ciljem kontrole - ako treba, ici ce na proteste - ali poslovi po tribinama nece prestati.
                        Zajebi to cija su govna uticajnija - ista su i sa jedne, i sa druge navijacke strane i od njh nema nista normalno.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Dakle, Jovic na kecu. Kec, kec uleteo kec iz Nis-a... Kad se sve sabere i oduzme sve ovo ulazi u budzet koji ipak nije basnoslovni kako se unaza 72 sata konkurencija ponadala

                          Comment


                          • Hm, prodje petak bez "buke"m:/

                            Comment


                            • Pa sto ih policija ne apsi, necu ja izigravati drzavu. Nego kazem da su faktor, jesu, drustveni, bili i ostali, navijaci Crvene Zvezde i Partizana. Neki nekada vise neki nekada manje, ali to je odje vec tisuc ljeta.

                              Ko bi bio taj plej vise, nesto ne bih Jovica voleo, iako je super igrac. Bolje rizikovati sa malo jeftinijom varijantom.

                              Comment


                              • šta bi sa Dilejnijem...jel razmislio?

                                Comment

                                Working...
                                X