Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstore, to je privatna firma, stvorena da u buducem vremenu generise prihode. Ako ocjene da (powerhouse Red Star or Partizan) generise vise prihoda, pravi bolju atmosferu ima bolje uslove taj tim ce dobiti wc.
    Taj princip da sampion ide vazice u slucaju ako su Zv ili Par ako opet bude Igo onda ce se izmisliti novi zahtjevi.
    Slucaj Igokea: sampion reglarnog dijela ide zajedno sa finalistom ili pobjednikom po u EL.
    Takva su pravila bila. Pa su izmislili kako lafo nemaju halu, nemam pojma sta u sustini nisu htjeli tim iz Laktasa u EL. 100x Djordi napomenuo kako zeli klubove iz milionskih gradova sa infrastrukturom. Na taj uslov ce da zazmuri sve dok ne postanu profitabilni i svoje ucesce bude placao neki manji tim. Onog momenta kad stvore dovoljnu bazu navijaca (konzumenata) postanu profitabilni, zatvaraju ligu.
    Last edited by Victor BG; 12-07-19, 10:37.

    Comment


    • Ima to logike sto si napisao, ali da im je to bio cilj onda bi veroatno pod onu zvezdicu stavili da prioritet ima tim iz ABA lige a ne sampion ABA lige. Ovako, sigurno postoji razlog sto su tako napisali.

      Comment


      • Slucaj Igokea: sampion reglarnog dijela ide zajedno sa finalistom ili pobjednikom po u EL.
        Takva su pravila bila. Pa su izmislili kako lafo nemaju halu, nemam pojma sta u sustini nisu htjeli tim iz Laktasa
        Nekoliko puto se ponavlja ovo za Igokeu a zapravo nije skroz tačno . Tačno je da su pravila menjana ali to se desilo u toku takmičenja , ne po završetku . Igokea je izgubila od kkp , mi smo dobili Radnički i to je to. Da li bi Igokea igrala EL da je dobila kkp , nikad nećemo saznati

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Nekoliko puto se ponavlja ovo za Igokeu a zapravo nije skroz tačno . Tačno je da su pravila menjana ali to se desilo u toku takmičenja , ne po završetku . Igokea je izgubila od kkp , mi smo dobili Radnički i to je to. Da li bi Igokea igrala EL da je dobila kkp , nikad nećemo saznati
          100% je bilo da pobjednik regularnog dijela (lige) ide sa osvajacem PO ili finalistom ako se prvoplasirani nadje u finalu. To nema trika da sam zaboravio. Nisam guglao pa je moguce da si u pravu ali...

          Comment


          • Bilo je, ali u propozicijama aba lige a ne evrolige. Gresku je napravilo rukovodstvo aba lige koje je pogresno protumacilo evroligaske propise.

            Comment


            • Ako neko zna... Koliko bi kostalo klub carter linije za Evroligu? Ili koliko sve to kosta uopste, red velicina...

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                100% je bilo da pobjednik regularnog dijela (lige) ide sa osvajacem PO ili finalistom ako se prvoplasirani nadje u finalu. To nema trika da sam zaboravio. Nisam guglao pa je moguce da si u pravu ali...
                Bilo , ali u toku takmičenja promenjeno iz razloga koje je @mmajstor naveo

                Comment


                • Je l' stig'o plej?

                  Comment


                  • Ja mislim da će ubrzo da obelodane da je Jovic potpisan na 2god,imam neki osećaj

                    Comment


                    • Bravo cigani

                      http://www.kkcrvenazvezda.rs/#

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Ja mislim da će ubrzo da obelodane da je Jovic potpisan na 2god,imam neki osećaj
                        Isto

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Kakav je to osecaj ako mozete da opisete

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ima to logike sto si napisao, ali da im je to bio cilj onda bi veroatno pod onu zvezdicu stavili da prioritet ima tim iz ABA lige a ne sampion ABA lige. Ovako, sigurno postoji razlog sto su tako napisali.
                            Pa razlog bi morao biti takmicarski tj. da se stavi do znanja da ce se nagraditi osvajac takmicenja i da takmicenje ima na znacaju i dalje. Inace koji je smisao (sem da si u prva 4 i obezbedis EC sigurno) da se boris za titulu ako ti to nece garantovati da ces igrati EL (po starom nacinu na osnovu ugovora, a po novom na osnovu prioriteta da ABA dobija jedan od ta 3 jednogodisnja WC).

                            Comment


                            • Mislim da je Jovic blizu da produzi ugovor sa Bajernom....

                              Comment


                              • Evo neka mi neko objasni zasto je upravnik BDP Jug Radivojevic dao popust od 10 % na sve karte tog pozoriste za clanove FK CZ.
                                Jug Radivojevic je inace veliki zvezdas i zaljubljenik u KKCZ clan i skupstine ili UO ne mogu da se setim.


                                Ono sto svakako nije bitno da je stalni clan BDP i glumica Jelisaveta Orascanin Teodosic.

                                #mislite o tome

                                Comment

                                Working...
                                X