Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mislim da se za Simanu trazi klub ...ko ponudi najvise taj ce ga i dobiti ...po meni on ide 99%

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      nije da ne verujem ali pratim trziste i poznajem situaciju poprilicno ...ne vidim druze koji kvalitetan plej bi mogao da dodje za 500-600 k a da je slobodan i voljan da dodje kod nas ...ima s li ti neka imena koja bi eventualno bila u opticaju
      koji su slobodni agenti a da vrede....
      Od stranaca pratimo Grejndzera koji ce raskinuti sa Baskonijom i ovog pleja sto je potpisao za Fener pa se povredio na pocetku sezone
      Teodosic u Virtusu javlja Sportando

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Znao sam da je loš čovek. Samo nemojte ono "da si ti na njegovom mestu". Da sam ja ili bih izabrao keš i EL - CSKA, ili kuću Oly/Zvezda. On bira Virtus ej.

        Mada Italija je Italija, serem, otišao bih i ja u Virtus

        Comment


        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
          Znao sam da je loš čovek. Samo nemojte ono "da si ti na njegovom mestu". Da sam ja ili bih izabrao keš i EL - CSKA, ili kuću Oly/Zvezda. On bira Virtus ej.

          Mada Italija je Italija, serem, otišao bih i ja u Virtus
          Virtus[emoji1787][emoji1787]
          E ako je izabrao
          Fala kurcu vise

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Imaš Oly gde te vole, imaš CSKA i Vatutina, imaš Zvezdu gde bi postao legenda i odeš u Virtus. Stvarno katastrofa. Ali ga nikada nisam ni voleo pa mi drago.

            Bolje da se pravi kompaktan tim nego da sve oči budu uprte u njega + pritisak koji ide uz to.

            I opet da kažem. Cirbes i Dženkins su zvezdaši, nije zvezdaš neki Teo. Nebitno koliko su puta igrali, Cirbesu je svaki drugi story o Zvezdi.
            Last edited by Cassius Clay; 13-07-19, 10:34.

            Comment


            • Teodosic potpisao za CSKA, Virtus a ocekuje se da potpise i za Zvezdu.

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Da ode u CSKA ne bih reč rekao. Hoće titulu, hoće da se takmiči, dobar keš, racionalno. Poznat teren poznato sve.

                Comment


                • Ma ima 32 godine, uzece kes i to brutalan kes, uzece i EK i onda ce igrati El sledece godine. Teu sve najbolje u karijeri i u zivotu. Sada da se fokusiramo na dostupne igrace. Granger bi bio pun pogodak, bas bi legao na ovaj tim.

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Ma ima 32 godine, uzece kes i to brutalan kes, uzece i EK i onda ce igrati El sledece godine. Teu sve najbolje u karijeri i u zivotu. Sada da se fokusiramo na dostupne igrace. Granger bi bio pun pogodak, bas bi legao na ovaj tim.
                    On ako osvoji nešto ove i naredne godine, poješću šešir!
                    "Mnogo buke nioko čega" !
                    Drago mi je što nije kod nas, a nije mi baš ni milo što je u reprezentaciji!

                    Comment


                    • batica je ladno izabrao da igra evro kup, ok nas problem sto smo se lozili, selektor probao da nam otme kuzmica nije uspeo ovog sto se prodaje za saku dolara je uspeo... idi bez one fraze sve najbolje i nikad ne dolazi, imao si priliku ocigledno nisi covek od reci vec onaj koji bi d.. e prodao, ne deklarisi se kao zvezdas jer to nisi i nadam se da ces kad tad gostovati u pioniru... ajmo jovke pokazi da nisi kao ovaj

                      Comment


                      • Ne znam koji mu je to keš ponudio Virtus koji CSKA nije... Kao Virtus i EL ambicije, CSKA je poznat da je bez ambicija u EL i Oly, sad će neki Virtus koji ne igra ozbiljnu košarku 15 godina od sledeće na f4. I dave se u novcu. Da, kako da ne

                        Comment


                        • Koji ‘ladan tus. Pljus! Ali dobro, koliko je veliki kao igrac, toliko je mali kao covek. Nesto slicno kao njegov buduci trener. Pih...

                          Comment


                          • Mnogo smrdi cela situacija....

                            Comment


                            • Koja je to logika ima 32 godine i zaradjenih 30 milki doloresa i to mi je malo treba jos da se jure pare koda bi ovde besplatno igro.
                              Putuj da te Zvezdaske oci vise ne gledaju a mi cemo naci pleja uzdam se ja u Covu.

                              Comment


                              • Preterujete s tim pljuvanjem. Ono sto je uradio za repku je za postovanje. Ovo sto nece u Zvezdu pokazuje da je simpatizer kluba i nista vise. Znaci legenda reprezentacije zauvek a sto se tice Zvezde obican simpatizer, koji ni nq koji nqcin nije doprineo naeem klubu.

                                Nije ni prvi ni poslednji koji je izabrao novac pre nekih "emocija". Treba prebaciti ovu pricu, idemo dalje imamo timcinu i naci cemo pleja dostojnog ostatka ekipe.

                                Comment

                                Working...
                                X