Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lakostice, Tom Kruz biznismen, maco men, odjednom se seti da treba da voli, pa srece neku devojku, pa bla bla bla, ne secam se tacno, bio sam naduvan i posle pola sata smo ga promenili, zaista gej film, gej skoro kao Danijel Pavlovic.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Lakostice, Tom Kruz biznismen, maco men, odjednom se seti da treba da voli, pa srece neku devojku, pa bla bla bla, ne secam se tacno, bio sam naduvan i posle pola sata smo ga promenili, zaista gej film, gej skoro kao Danijel Pavlovic.
      To je bila Vladanova preporuka!
      Bas je los film... Jbg, ne zna vise ni Vujadin sta je dobro a sta nije
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Koji je film u pitanju, zivo me interesuje? Ako je Vladanova preporuka, ne moze biti totalno los. Moze da bude prosecan kao neki koje mi je slao, ali los nema sanse. Potpisujem
        ....

        Comment


        • Ne znam, nisam ni siguran da je Vladanova preporuka. Opet nisam ni siguran da je totalno los, ne razumem se toliko u film, laik sam, samo kazem da je gej limunadica. Kako se zove film Ivane ?
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Asprilja dobro se secam da si TRAZIO gej limunadicu! Nemoj sad da izvrtim strane pa da ti linkujem dokaz Bila je neka prica preporucite mi film da gledam SA DEVOJKOM, zna se kakve tematike se gledaju sa novopecenom devojkom, znaci tebra iskljucivo gej limunadice.
            ....

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Koji je film u pitanju, zivo me interesuje? Ako je Vladanova preporuka, ne moze biti totalno los. Moze da bude prosecan kao neki koje mi je slao, ali los nema sanse. Potpisujem
              Spomenuo je Tomicu, advokata, devojcicu...

              Trebalo bi da je "The firm"

              http://www.imdb.com/title/tt0106918/

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Pa pretpostavljam da je mislila na efekte i desavanja jer to je sinonim za sf. Prica iz tog filma je unikatna. Kad mi je ortak preporucio taj film i kad sam video da je sf smorio sam se, jer ne volim sf filmove ali prevario sam se.

                I, je l` ti se svidja film?
                Pa to, ljudi ne kontaju sta je sf, narvno da ima sr stvari, kao i u svakom zanru, ali ne mora se uvek zasnivati na efektima, kostimima i akciji. Naucna fantastika je sve sto je u sferi nauke a nije jos dokazano, pa i samo diskusija o tome.. Svidja mi se, volim takve filmove, iako ima nekih malobrojnih delova konverzacije koja i nije bas kvalitetna, ali to je zanemarljivo.

                Originally posted by asprilja View Post
                Lakostice, Tom Kruz biznismen, maco men, odjednom se seti da treba da voli, pa srece neku devojku, pa bla bla bla, ne secam se tacno, bio sam naduvan i posle pola sata smo ga promenili, zaista gej film, gej skoro kao Danijel Pavlovic.
                To zvuci kao Jerry Maguire, mada se ne secam da ti je to neko preporucio.. Sem ako nije Vanilla Sky, to se secam da je neko spomenuo, ali koliko ja pamtim nije takva prica u filmu, a i ne bih rekla da je "gej", probaj da ne duvas toliko, mozda ces bolje skapirati

                A Ivan se bre samo vadi, nema on pojma koji film, samo da nije on Njegova preporuka je bila najgora u svakom slucaju

                Comment


                • Ne Drimi, trazio sam neki film da gledam sa devojkom, samo da ne bude gej limunadicam, izvrti strane. Lakosti sam trazio, ona razume moj filmski neukus, skinuo sam 2,3 njena filma i jos neka 2,3 na random sto su preporucili i posle sam zaboravio ko je sta preporucio, a sramota me bilo pred devojkom da ulazim na forum i pustio taj neki i bas je bila bedica
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • E taj "The man from Earth" je bio skoro na BE92, uhvatio sam od sredine i nisam se odvojio do kraja. Nema veze sa naucnom fantastikom. Istripovana je prica i to je to. Preporucujem svakome...
                    sigpic

                    Comment


                    • E jeste Vanila skaj, prolivaja od filma, ne bih rekao da je do psihoaktivnih supstanci, nono.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Mystic river i 7 sam gledala, nisam Black Swan.
                        Evo sad cekam da se skine Goodfellas, sljedeci bi trebalo da bude neki od Altlostinih, ali ne mogu da nadjem normalan torent, ovi koje sam nasla nece ni za 10 dana.
                        Ako ne, bice Black Swan.
                        Hvala. ;)

                        A i ti Asprilja, od svih filmova koje smo ti predlozili nasao taj gledati.

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/news/ni23928451/

                          posle ovoga mi se FOX samo tako zgadio , treba ih zatvoriti samo tako , 3 serije mi unistise
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Pametan potez Foxa,serija je cisto da se odgleda,morali su mnogo vise posto je ideja odlicna.
                            Ali zato Breaking Bad ubija,maestralno
                            sigpic

                            Comment


                            • znaci i ja sam to nedje konstatovao... Odlicna ideja, odlicno ime, ..., ali je samo tako nezainteresovano odradili. Nenormalno da jedna takva ideja je bacena.

                              Comment


                              • Ne znam ,meni je serija odlicna , za Housae se znalo ali mi krivo Alcatraza jer ce sada odraditi ovu sezonu cisto samo da prodje i onda kraj , glupost ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X