Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by altlosta View Post


    Kubik drva it is. ;)
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Mozes slobodno da posaljes googlu a ne meni http://answers.yahoo.com/question/in...0193705AAh2Gsa ;) savet za ubuduce

      Comment


      • Originally posted by altlosta View Post
        Mozes slobodno da posaljes googlu a ne meni http://answers.yahoo.com/question/in...0193705AAh2Gsa ;) savet za ubuduce
        Ja sam mamin sin, nisam navikao da se maltretiram kako bih dosao do odgovora, volim sve na gotovo. Nemoj da zaboravis da me podsetis za drva tamo negde u septembru, oktobru.


        EDIT: Btw, gledam Memento-a 135. put, ne ume Nolan da napravi los film.
        Last edited by Ernesto; 01-03-12, 15:04.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Pa umesto sto si se ovde raspisao mogao si samo tamo, cak i lakse
          Mozda ipak malo ranije da ti javim, da mama stigne na vreme da iscepa, mozda nece zena uspeti tako brzo kako si ti zamislio..

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Vladane,ja juce zavrsio sa snimanjemNapravio kolekciju najboljih starih crtaca sa Nikolom Simic,Djuzom Stojiljkovic i drugim legendama..+ stare Diznijeve sa legendarnom Mikijevom radionicom
            Imam ja to odavno svaki Disneyev na DVDu i naravno svaki animirani koji valja,imaju posebno mjesto u mojoj kolekciji
            Skoro sam skinuo i sve Nindza Kornjace sa legendardnom sinhronizacijom
            sigpic

            Comment


            • ja Nindze imam sve..svih legendarnih 65 epizoda a imas li miikijevu radionicu?


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • E nemam Mikijevu,nije je bilo u katalogu,a nisam ni trazio da skinem
                Trazio sam Gokua sa onom starom sinhro ali ni to nisam nasao
                sigpic

                Comment


                • a imas li Mazu i Lunju?


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Imam,skinuo sam sa starom sinhro sa nekog share sajta,nadjem na rapid serbia ili warez sve to
                    sigpic

                    Comment


                    • Vidi ovo dvoje al' su se razmahali, nema me par sati i odmah neke papazjanije

                      Originally posted by altlosta View Post
                      Ok, za ovo ce neko da mi plati dreamy verujem da nije namerno, a ti Vladane ovako da me nasamaris Em sto milijarditi put prica- ne mirisu se na pocetku, pa su onda "primorani" da provode vreme zajedno, pa onda neko nesto skonta pre ovog drugog, pa se drugi naljuti, pa onda prvi vija drugo; jos je pride ovde ponovo zenski lik pacenica i jadnica, a on cool naravno
                      Sva sreca pa nisam izgubila bas 2 sata ili koliko vec traje, posto sam premotavala..
                      dreamy isto pretpostavljam da je bila preokupljena drugim stvarima, kao sto je i meni odmah film dobar cim imam cime da parim oci ali meni nije on izvukao situaciju, ne bih se previse bunila, ali ne ide na moju listu Malo mi je losija verzija Chace Crawforda, a ni on nije na listi Kako god, sto u glavu je za nju.
                      Ne znam sta ti nije jasno? Niko nije rekao da je to filmcina, nego da nije dosadan, da opusta, i da je onaj baja opasan Ne znam sta si ti ocekivala, svi ti filmovi su na istu foru.. satro ih ne volis, a sve do jednog si gledala Nije mi ovaj bas isti kao Chace, mada i on mi je naravno na listi. Ti si onaj tip sto voli one poput Westwicka, meni je on NULA naspram Chace-a A pratis i seriju, naravno, nisi blentava kao ovaj Vladan.

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Ma sta nije namjerno pa ona ne zna za bolje
                      Greys joj je super,najdraza joj je Ogovarusica,tek je sad edukujem,pa zar ne mislis da WYN korak naprijed?
                      LAC masterpiece!
                      Auuu koliko pojma nemas. Greys jeste super, Gossip takodje.. Ne slusam coveka kojem je Dr.House sranje, to mi je nekako sasvim dovoljno da zaokruzim tvoj ukus kada su serije u pitanju VAzno da je TBBT extra, a Friends i ostalo to ne valja nista, TBBT je presmesna, u pm!

                      Originally posted by altlosta View Post
                      Rekao si drugaciji je, svidece ti se, stv nznm odakle ti ta fiks ideja. Prvo sebe edukuj pre nego krenes dalje Cuj simpatican, ima fora Oba su krš, nznm gde si bas nasao ta dva da poredis, ali onaj mi je bolji posto tamo ona bar nije jadnica, vec on ne sad zbog ravnopravnosti polova ili tako nesto, vec zato sto je ovo da je zensko u 98% slucajeva, smorilo..
                      Ovo si mu lepo rekla, ali ni meni nije jasno kako ti se taj vise dopao, a on je tek klasican Lepo ja kazem, satro ne voli, a sve ih napamet zna
                      Isto kao i Vlajko sto se sece na Serenu Van der Woodsen. Provaljen je.

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Dreamy ce brzo zaboravit' Gossip i Greys,sad samo kvalitetne stvari gleda Boss je skinut
                      Jbt, stvarno bih mogla malo da te poducim. Pojma ti nemas
                      Originally posted by Vladan View Post
                      Skinuo sam odavno Hot in Cleveland i Cougar Town ali nemam pojma kakve su
                      Ahahhah, ovo sam zapravo i cekala. Kao GG ne valja, ali skunuo sam Cougar Town.. ahhahahahahha
                      ....

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Imam,skinuo sam sa starom sinhro sa nekog share sajta,nadjem na rapid serbia ili warez sve to
                        moramo se nalazit za to


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Fim sam gledao par puta... Nista posebno.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Fim sam gledao par puta... Nista posebno.
                            Jao, jao, jao... ko te ne zna, skupo bi te platio!
                            ....

                            Comment


                            • a jesil gledo tarzana
                              kad jeono jedan oni krokodil zinijo na njega daga pojede
                              a tarzan mu metijo neko drvo u usta
                              zajeboga ko rus itlera





                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici

                              Comment


                              • Originally posted by dreamy View Post
                                Jao, jao, jao... ko te ne zna, skupo bi te platio!
                                Dao sam mu sansu! Toliko imam dobru dusu, da nisam htio da ga otpisem nakon prvog gledanja!

                                Comment

                                Working...
                                X