Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odličan je It's a Wonderful Life
    Gledao ga u boji duduše, jer jbg - kad već ima. Fascinantni su mi onako dobri snimci za te starije filmove svakako.

    Ja juče odgledao Mou gaan dou, postavljao ga neko ovde skoro.
    Vrhunski. Razmišljam se da pogledam drugi i treći deo, ali ne znam o kolikom padu kvaliteta se radi.
    Enivej, meni bolji od The Departed, mada sam njega gledao baš odavno, ubrzo kad je izašao.

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Ko je strpljivo cekao Poslednjeg Dzedaja, danas moze da gleda
      Pogledao i super sto nisam isao u bioskop.

      Nakon VII epizode sam se generalno oladio tako da nisam ni imao velika ocekivanja, mada primeti se odmah dosta nedoslednosti i koliko je traljav uradjen film. Bas ima dosta rupa u prici i puno navlacenja od strane scenarista da bi dobili malo toga. Procitao da JJ Abrams rezira IX epizodu, pa aj ok. Valjda ce da ispadne bolje. Jeste da sam propustio epizodu VIII da pogledam u bioskopu, sa epizodom IX necu to da uradim ma kakav god film bio.

      Comment


      • JJ Abramsu treba zakonom zabraniti da radi na legendarnim fransizama.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Kakav je smor The Last Jedi
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            JJ Abramsu treba zakonom zabraniti da radi na legendarnim fransizama.
            Trebalo bi mu zabraniti da diše, koliko je stvari uništio do sada.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Odgledao Star Wars, i drago mi je sto sam u vreme kad je prikazivan u bioskopu bio u obavezama pa nisam stigao da ga odgledam i da, kao sto Ricma rece, platim kartu.
              Film pun twistova da te glava zaboli. A sta reci o Finovom plotu koji je apsolutno suvisan i zali Boze onih 20tak minuta CGI i potrosenog novca. Jedino sto mi se dopalo bila je
              Spoiler
              prestona dvorana Vrhovnog zapovednika, jedna od najboljih koje sam video na filmu
              i
              Spoiler
              astralna projekcija Luka Skajvokera i njegova smrt
              . Slabo za drugi film u triologiji. U originalnoj triologiji Imperija je bila najbolji film. Za sada mi je prequel serijal mnogo bolji od ovog. Mnogo toga treba da se dogodi u sledecem delu da bi se utisak popravio.
              Ono sto je najgore u svemu je da se hajp oko fransize vestacki dize, klincima je ovo samo jedan od superherojskih filmova, jedino zaludjeni roditelji mogu na svoju decu da prenesu pravu strast prema galaksiji udaljenoj daleko, daleko. Tako ce Dizni da izmuze kravu da ce ona na kraju lipsati sama, krunski dokaz je Dzon Favro koji ulazi u spinoff pricu, ja stvarno ne znam sta je sledece, verovatno Vins Von kao otac Han Soloa.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Odgledao sam sinoć The Shape of Water.

                O jebem te fudbale ko uze Oskara za najbolji film.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Posto je pukao na box office-u, pojavio se na omiljenoj pijaci....

                  Annihilation


                  http://rarbg2018.org/torrent/y1qfen6
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Posto je pukao na box office-u, pojavio se na omiljenoj pijaci....

                    Annihilation


                    http://rarbg2018.org/torrent/y1qfen6
                    Uf, uf...? Citao sam neke kritike za film koje su bile izrazito pozitivne i afirmisuce. Bas me cudi da je ovako prosao?
                    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                    Comment


                    • Danas je se počeo prikazivati u Ujedinjenom Kraljevstvu a relativno skoro i u Americi, tako da je za očekivati da će preskočiti budžet.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ko nije gledao (a medju njima sam i ja, imam ga cekiranog) https://m.imdb.com/title/tt1827487/ na Cinemaniji u 18h.
                        Pobednik u Kanu i dobitnik mnogih nagrada

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odlican Ceylanov, kao i svaki!
                          Zasnovan je na istinitoj prici.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne mogu sad da proveravam, al cini mi se da je za Annihilation bilo planirano da samo kratko bude prikazivan u bioskopima posto je Netflixov film.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ko nije gledao (a medju njima sam i ja, imam ga cekiranog) https://m.imdb.com/title/tt1827487/ na Cinemaniji u 18h.
                              Pobednik u Kanu i dobitnik mnogih nagrada

                              tt
                              Nije pobednik u Kanu...osvojio je Grand Prix, a Zlatnu palmu je te godine uzelo Drvo života Odlican fim svakako...bolji mi je od Winter Sleep-a, za koji je tri godine posle uzeo palmu, valjda su hteli da isprave nepravdu koja mu je načinjena
                              Last edited by Heartbreak; 12-03-18, 20:09.
                              sigpic

                              Comment


                              • A izvinjavam se na dezinformaciji...bio je nominovan za Zlatnu palmu te 2011.
                                Ali u svakom skucaju film koji je osvojio 19 nagrada i skoro duplo jos nominacija po raznim festivalima.
                                Nisam ga jos odgledala.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X