Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojavio se dobar snimak za Split
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Najzad Shyamalan da snimi nesto dobro posle duzeg vremena.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • A sta je to Salaman snimio dobro ikad ?

        Jedino sto mu je priblizno je Village.

        Salim se, mada bas onako antipatican lik.
        sigpic

        Comment


        • Dobri su mi Sesto culo i Unbreakable. Bar nisu smece koje je snimao prethodnih 10ak godina

          Ni meni nije simpatican. Ali sto voli da se gubi sa kamerom
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Vrv spadam u manjinu kojoj je Sesto culo i taj famozni obrt bas antiwow, a Unbreakable sam vidis iskreno i zaboravio da je on radio. Da, to i Village su dobri.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Vrv spadam u manjinu kojoj je Sesto culo i taj famozni obrt bas antiwow, a Unbreakable sam vidis iskreno i zaboravio da je on radio. Da, to i Village su dobri.
              Bio sam klinac kad sam gledao Sesto culo, mozda ima i do toga zasto mi je ostao u lepom secanju. Village takodje gledao davno, secam se da sam ga iskljucio na pola, mozda cu probati nekad da ga pogledam do kraja, za sad me ne privlaci.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Da, ekstremno je spor cak i nedinamican poprilicno ali je ok. Ne vrhunski, ne nista epohalno ili sl ali uz Unbreakable vrv nesto najozbiljnije sto je snimio.
                sigpic

                Comment


                • The Founder

                  Keaton kao i uvijek odlican.

                  Ali prica, odlicno ispricana.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Odgledao Split od Shajamalanananlaalsa kako god i film je cist prosek, ali je zato McAvoy glumcina.

                    Comment


                    • Ne znam da li da gledam onaj novi Svarcenegerov Aftermath.
                      Odgledao sam pre neki dan Colateral Beauty, i nekako mi mnogo 2 filma tako teske tematike za kratak vremenski period. Jedino ako je vrhunski, jel gledao neko?
                      Colateral je dobar - odlican.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Švarci igra u filmu sa tako teškom tematikom?
                        Last edited by miloolja; 09-04-17, 21:57.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja more... ceka zenu i cerku koja je inace trudna da stignu avionom. Znaci treba da postane deda uskoro. I taj avion se srusi nepaznjom jednog od operatera, i naravno svi poginu. I onda prica prati njega i tog lika cijom je greskom doslo do nesrece.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • http://www.imdb.com/title/tt1675192/

                            Kakva filmcina, sram me bilo sto ovo tek sad gledam, sram me bilo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Švarci igra u filmu sa tako teškom tematikom?
                              Ovo je sasvim ok isto, Arnold pod stare dane pokazuje emociju, ozbiljnost, neto sam mislio da je nemoguce da se desi

                              http://www.imdb.com/title/tt1881002/?ref_=nm_flmg_act_8
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                http://www.imdb.com/title/tt1675192/

                                Kakva filmcina, sram me bilo sto ovo tek sad gledam, sram me bilo.
                                Kako objasnjava Senon u tom filmu .

                                Ako se uhvatis Shotgun Stories mozda, da znas da te ocekuje totalno drugaciji film, dosta sporijeg ritma, jako nedinamican, ali je ok da pogledas kao pocetak saradnje Nikols/Senon.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X