Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Niro ima jednog za glavnu ulogu i jednog za sporednu, premrsavo za takvog glumca koji ima nenormalne uloge. Jbt za Taxi Driver i Deer Hunter nije dobio Oskara, a znamo kako je glumio u Cape Fear i Awakenings,za King of Comedy nije ni nominovan bio, kao ni za Goodfellas. Morali su vise da mu daju. Morali su i Martinu pa mu dadose za Departed a ima masu bolje filmove, zato se nadam sad ce bar prebiti nepravde koje su napravili De Niru. Prebili su jednom i Pacinu pa sto ne bi i njemu
    sigpic

    Comment


    • Sto se tice ostalih glumaca,meni se ne svidja kako glumi Ben Aflek,filmovi su mu bezveze...

      Comment


      • Oskar za najbolju sporednu ulogu nije oskar za zivotno dostignuce i treba se dodeliti na osnovu nominovane uloge u filmu.

        Sto se Afleka tice on je bolji scenarista i reditelj nego glumac...ima vec oskara za scenario, Argo mu je dosta uspesan i film bi bio dosta bolji da nije sebe ubacio vec angazovao nekog drugog
        sigpic

        Comment


        • Slazem se, zato je Pacino trebao prije da dobije za Scarface ili Dog Day Afternoon nego za Scent of a Women, a De Niro da dobije za one sjajne uloge koje je imao, Skorsese za Raging Bull, Goodfellas, Taxi Driver, Aviator prije nego za Departed, zato kazem prebijanja uvijek ima i uvijek ce ga biti . No akademija je takva i jedenostavno Denzelu, Nikolsonu i Henksu ce davati lakse Oskara nego nekim drugim, da me ne shvatite pogresno to su sve sjajni glumci ali se tacno vidi da kod nekih lakse, a kod drugih to masu teze ide. Sto se mene tice najvise su De Niro, Pacino, Frimen i Krou osteceni kod Oskara. Ali mi je malo glupo da Volc ima vise ili isti broj Oskara od zivih legendi. Krou nisu dali za A Beautiful Mind, sto vise da pricamo.
          sigpic

          Comment


          • Akademija ne voli Italijane! ;)

            Comment


            • Oskar je tako precenjena stvar

              p.s. Di Kaprio jos nema Oskara
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • I onda dodje Meril Strip sa 17 nominacija i po**** se po svima
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • To sto De Niro ne uzima ozbiljne uloge u poslednje vreme je normalno jbg. Usao je u godine.
                  Ovaj film je dobro odradio, mada nije neka bas ozbiljna uloga.
                  http://www.imdb.com/title/tt0780511/

                  Ali stvarno, 17. nominacija, pa za ovo je nominovana : http://www.imdb.com/title/tt0458352/
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Slazem se, zato je Pacino trebao prije da dobije za Scarface ili Dog Day Afternoon nego za Scent of a Women, a De Niro da dobije za one sjajne uloge koje je imao, Skorsese za Raging Bull, Goodfellas, Taxi Driver, Aviator prije nego za Departed, zato kazem prebijanja uvijek ima i uvijek ce ga biti . No akademija je takva i jedenostavno Denzelu, Nikolsonu i Henksu ce davati lakse Oskara nego nekim drugim, da me ne shvatite pogresno to su sve sjajni glumci ali se tacno vidi da kod nekih lakse, a kod drugih to masu teze ide. Sto se mene tice najvise su De Niro, Pacino, Frimen i Krou osteceni kod Oskara. Ali mi je malo glupo da Volc ima vise ili isti broj Oskara od zivih legendi. Krou nisu dali za A Beautiful Mind, sto vise da pricamo.
                    Upravo!Omiljeni mi je glumac pa ne znam koliko sam objektivan,ali taj covjek je opljackan
                    Di Kaprija da ne pominjem...ja ne znam sta vise on treba da odglumi da dobije Oskara.
                    Cim pocnem da uporedjujem koliko Oskara imaju pojedini glumci,odma se iznerviram

                    Ja pojma nemam o glumicama i ne znam koliko koja ima Oskara..Da me neko ne shvati pogresno,mnogo je slabija konkurencija medju glumicama pa je i normalno ako se neka okitila sa hiljadu nagrada.
                    Jbm ti prebijanja i nadoknade.Sto se glumaca tice,ako je neko iznio neku ulogu i zasluzio nagradu za istu onda mu je daj.Kod reditelja,producenata itd je drugacije...tu uvijek ima nekakvih lobiranja i tu se uvijek nesto petlja.

                    Sto se Afleka tice On treba da batali glumu jer je mnogo bolji kao scenarista.Inace nem nista protiv nejga,cak mi je i mio
                    Last edited by powerslave; 14-01-13, 15:10.

                    Comment


                    • Velika je sramota i sto Leo nije dobio Oskara, trebao sam da ga stavim jutros ali jbg nije bilo spavanja pa mozak nije radio kako treba no dobice ga valjda, on je jos mlad iako iza sebe ima toliko legendardnih radova. Nema ga ni Bred, a znamo kakve uloge ima.
                      Pa to i mene malo nervira a kapiram i da nervira obrazovane clanove akademije da dodje De Niro probisvijet koji ni srednju nema i objasanjava glumu
                      Ali ga Krou sigurno nije dobio samo i iskljucivo zato sto je godinu ranije uzeo za Gladijatora, a godinu prije toga bio nominovan i za Insajdera, mnogo bi mu bilo dva puta zaredom da uzme Oskara, morao je Denzel Training Day je strasan film i Denzelova uloga je fenomenalna ali realno smijesna u poredjenju sa Raselom u A Beautiful Mind, to je jedna od najboljih gluma svih vemena.
                      A Aflek i Gir su mi taman isti, nidje emocije. Koliko Dejmon zna da glumi toliko Aflek pojma nema.
                      sigpic

                      Comment


                      • Veceras u 21:20 Prva Tv, "Bornov identitet", jedan od najboljih filmova te tematike u istoriji! Mozda preterujem jer obozavam Dejmona
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Velika je sramota i sto Leo nije dobio Oskara, trebao sam da ga stavim jutros ali jbg nije bilo spavanja pa mozak nije radio kako treba no dobice ga valjda, on je jos mlad iako iza sebe ima toliko legendardnih radova. Nema ga ni Bred, a znamo kakve uloge ima.
                          Pa to i mene malo nervira a kapiram i da nervira obrazovane clanove akademije da dodje De Niro probisvijet koji ni srednju nema i objasanjava glumu
                          Ali ga Krou sigurno nije dobio samo i iskljucivo zato sto je godinu ranije uzeo za Gladijatora, a godinu prije toga bio nominovan i za Insajdera, mnogo bi mu bilo dva puta zaredom da uzme Oskara, morao je Denzel Training Day je strasan film i Denzelova uloga je fenomenalna ali realno smijesna u poredjenju sa Raselom u A Beautiful Mind, to je jedna od najboljih gluma svih vemena.
                          A Aflek i Gir su mi taman isti, nidje emocije. Koliko Dejmon zna da glumi toliko Aflek pojma nema.
                          A jesi gledao Americku lepotu sa Kevinom Spejsijem u glavnoj ulozi film je sniman pre 15 godina,covek je sabio sa glumom isto kao i u Dezurnim krivcima?

                          Comment


                          • Bornov identitet svake sedmice ima na tv jbt , na rtl-u ili novoj ga stalno prikazuju
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              A jesi gledao Americku lepotu sa Kevinom Spejsijem u glavnoj ulozi film je sniman pre 15 godina,covek je sabio sa glumom isto kao i u Dezurnim krivcima?
                              Ne znam ima li toga ko nije gledao taj kultni film

                              Spejsi glumcina, covjek sabija

                              sigpic

                              Comment


                              • Ali ona scena u Americkoj lepoti,kada cale gleda sina kroz prozor kod Kevina u kuci,mislio da mu je sin peder a ono njih dvojica se opustaju uz smesnu travu

                                Comment

                                Working...
                                X