Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Dajte nesto za razbribrigu i mozak na ispasi..bez glupih americkih i tinejdz fimova... plizzzz
    Moze i starije. Fala.

    tt
    Bolje od mnogih filmova

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Dajte nesto za razbribrigu i mozak na ispasi..bez glupih americkih i tinejdz fimova... plizzzz
      Moze i starije. Fala.

      tt
      Code:
      http://www.imdb.com/title/tt1702042/
      Last edited by torpedo; 04-01-18, 16:08. Reason: f

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Dajte nesto za razbribrigu i mozak na ispasi..bez glupih americkih i tinejdz fimova... plizzzz
        Moze i starije. Fala.

        tt

        Klown
        The Little Death

        Američki svakako nisu. Tinejdz...hmm, to je već za debatu.
        Ali su svakako za relaksaciju.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Dajte nesto za razbribrigu i mozak na ispasi..bez glupih americkih i tinejdz fimova... plizzzz
          Moze i starije. Fala.

          tt
          Klown
          Four shades of brown
          The Icelandic dream
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Dajte nesto za razbribrigu i mozak na ispasi..bez glupih americkih i tinejdz fimova... plizzzz
            Moze i starije. Fala.

            tt
            I Served the King of England - 2006
            The Women on the 6th Floor - 2010
            Soul Kitchen - 2009
            Certified Copy - 2010
            Welcome to the Sticks - 2008
            Life Is Sweet - 1990
            Another Year - 2010
            12:08 East of Bucharest - 2006
            The Grand Seduction - 2013
            Y Tu Mamá También - 2001
            Tales from the Golden Age - 2009
            Perfect Strangers - 2016
            Things to Come - 2016
            Kolya - 1996
            Amarcord - 1973
            Day for Night - 1973
            Le Dîner de Cons - 1998

            Na Pink World Cinema u 23:00 - Breaking the Waves - 1996
            Daleko od razbibrige, ali odlican film.
            Last edited by Arnel.S; 04-01-18, 16:53.
            sigpic

            Comment


            • E pa, hvala momci svaka cast, kao i Arnelu na ovolikom trudu, sada cu sve da pregledam cega sve tu ima, jer dok ne udjem u film, tj pustim ga... cesto pojma nemam sta je, pogotovu od ovih malo starijih

              To hocu da kazem da im se ne zna broj koliko sam ih odgledala do sada

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Olja, evo jedan američki za kuliranje. Pogledao sam ga silom prilika, al me prijatno iznenadio.

                http://www.imdb.com/title/tt2194499/?ref_=nv_sr_1
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Bravo momci! Bravo!

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Klasicna holivdska zabava, superheroj je covjek. Sve u svemu lagano da prodju dva sata, mozak na otavu.
                    Najgori film katastrofe koji sam ikad gledao. Verovatno najneoriginalnije delo u istoriji filmske umetnosti. Mislim da ne postoji ni jedna rečenica u čitavom (ne)delu koja nije već korišćena u nečem sličnom na praktično isti način.

                    Ljudi zaslužili zelenu medalju, retko je pronaći nešto što je reciklirano baš 100%.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt1691916/

                      Uh film koji zamalo nisam iskljucio posle 20ak minuta, a to bas rijetko radim, ali nastavih i onda je popravio utisak, a na kraju ipak nije bio klasicni klise, sto je dobro i sto je dodatno popravilo utisak. Moze se pogledati svakako, samo da se pregura taj pocetak i klasicne americke tinejdz glupacice
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobar film i fantasticni Vudi Harelson, za ovo lagano moze Oskar

                        http://www.imdb.com/title/tt2378507/
                        sigpic

                        Comment


                        • Gledao juče Still Alice, hteo sam da ga skinem kad je bio aktuelan, međutim izgubio se u moru nekih drugih, i posle zaboravio na njega. Odlični Juliane Moore i Alec Baldwin, i dosta dobra priča o suočavanju sa jednom od najopakijih bolesti današnjice, Alchajmerom. Snažno i emotivno, svaka preporuka!
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ne znam prati li ko Golden Globes, ali evo ga najveci majstor, Kirk Douglas Jos je ziv Jedva prica ali i dalje baca posalice Isto je masu bolji bio prije 2-3 godine... bice da je nesto bolestan.

                            Comment


                            • Kad Opra krene sa pricom o silovanju crnih zena i rasizmu, kao i o tome kako su zene sirom svijeta zlostavljane, pa cijela sala krene aplauz... onda znas da je pravi momenat da se mijenja kanal.

                              Nemo' zajebavat, Opra... dobro je sto si ti tu da nam na to ukazes. Bel'ale tamo

                              Edit: Gary Oldman! Bravo majstore! Navijao sam za njega i DDL-a... i protiv Hanks-a naravno.
                              Last edited by powerslave; 08-01-18, 03:55.

                              Comment


                              • I ja se nadam da ce Oldmen da dobije Oskara u martu, sto znaci da ce DDL da ostane praznih saka iako bih podjednako i on voleo da zavrsi karijeru sa Oskarom.

                                Handmaid's Tale bolji od Stranger Things?

                                Vazi...

                                Da ne spominjem sto se Mr. Robot nije ni nasao medju nominovanima za najbolju seriju. Koja lakrdija od nagrada...

                                Comment

                                Working...
                                X