Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Za hardkodovanje koristim mkvmerge, prilično je jednostavno. A što se tiče prevoda, to ne bih znao. I ja sam tražio svašta, ali nisam našao način.
    Originally posted by Zarkov View Post
    Subtitle Edit: File -> Export -> VobSub (sub/idx)

    Ako to nije dovoljno, kao što meni nije kad koristim za gledanje preko top boxa i starijeg tv-a, onda idx fajl i video provučem kroz mkvtoolnix.
    Hvala puno momci, od ovoga ne može jednostavnije, a radi kao sat i završi se za par minuta.

    Comment


    • "There are three things I love in this world: Kylie Minogue, small dimples just above a woman's buttocks... and the fear in a man's eye when he knows I'm about to hurt him."

      Kakva misao Hahahahaha sto godina nisam gledao ovaj film

      Comment


      • Notorious (1946)

        Keri Grant i Ingrid Bergman

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako je došlo do toga da za vašu pesmu "Pukni zoro" svi misle da je "stara srpska pesma iz Prvog svetskog rata"?

          - Šta ja znam. Srbi su epski po filozofiji i vole kad je nešto legendarno, epski. Nije nikako u redu da je takvu stvar napisao netko iz Ljubljane sa pivom u ruci koji čak nema ni inspiraciju ni u čemu nego je samo izvršio zadatak. Potpuno nepristojno izgleda za takvu stvar. Pa su krenuli da se stvar svira po kafanama, na rođenjima, sahranama, svadbama, odlascima u vojsku, šta ti ja znam, i pred sve važnije utakmice ljudi su pomislili da je naverovatnije to neka stara narodna iskopana od nekog.. Čitao sam da ju je napisao neki poginuli srpski ratnik negdje na Solunu Gvozdenom puku. Nitko ne zna kako se on zove niti gdje je on umro nego je netko valjda našao tu pesmu zapisanu. To me zabavlja jer čini tu pesmu većom nego za što je bila rađena. Bila je rađena samo za film. Nekad ti se otme pesma. Puno je veća od mene i kao da više nije moja. Toliko ju je narod prihvatio i kao da više nije moja – svi je svojataju. Skurvala mi se pesma.

          https://noizz.rs/kultura/magnifico-z...ame&position=0
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • LOL - Lorens, Bardem i Aronofski "nominovani" za Zlatnu Malinu
            sigpic

            Comment


            • The Founder odlican.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                The Founder odlican.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                To bese onaj McDonaldsu,jeste dobar je

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  To bese onaj McDonaldsu,jeste dobar je
                  Jeste taj... Dobra prica, i na kraju izvisi moral, biznis je biznis jbg ...

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Den of Thieves nije loš, Butler opet razvalio

                    Comment


                    • Izasle su nominacije za Oskara:

                      http://www.imdb.com/oscars/nominatio...fea_acd_nav_i3
                      sigpic

                      Comment


                      • Uh tu je i ovaj politicki bot, Meril Strip, ako dobije nece se zivjeti od njene patetike
                        sigpic

                        Comment


                        • Voleo bih ovako:

                          Film - Three Billboards...

                          Glavni glumac - Geri Oldman

                          Glavna glumica - Frances

                          Sporedni glumac - Sam/Woody/Defoe

                          Sporedna glumica - Allison

                          Rezija - Del Toro/Nolan
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ko da gledam nominacije za Golden Globe po drugi put

                            Comment


                            • Meni promakao taj o McDonaldsu film, a iskreno mi se i ne gleda.

                              Mozda ga turim na listu kroz nekoliko godina cisto ako nemam sta da gledam ili mi se druge stvari sa liste ne gledaju.

                              Comment


                              • Meril Strip se zadovoljava nominacijom ovaj put jer joj je to prioritet Mada ko ce ga znati.
                                Velika je to glumica, ali na te njene "izlete" mislim da niko odavde ne gleda blagonaklono.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X