Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise je "zadavim ili zadavim sa kesom" nego koljacki ali ok
    sigpic

    Comment


    • Ma sve ti to slično
      Daviš kesom, mislim davi...lol..
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ocena na IMDB-u je sranje, jer medju najbolje ocenjenima nikad nema neki vrhunski autorski film i retko koji film koji ne dolazi sa zapada....tu se film tretira kao zabavna roba koja opušta gledaoce, gde filmovi sa teškom i poučnom tematikom jednostavno nemaju šanse...
        sigpic

        Comment


        • Ja obicno udjem u imdb top 250 filmova sa najboljom ocenom i onda pogledam. Evo na prvom mestu je Bekstvo iz Sosenka sto je po meni stvarno mnogo jak film, posle idu Kumovi pa Sindlerova lista, stvarno odlicni filmovi. E sada postoje neki filmovi koje ja smatra zaista dobri a imaju ocenu oko 8 ili manje ali dobro. Beautifull mind ima manje od 7.5 cak, Shutter island je oko 7.5 ali ja sam jedan od tih koji gleda film na osvnou ocene, i do sada od ovih sa jakom ocenom nisam zazalio nijedan sto sam gledao.
          Neko mi je od vas preporucio onaj Butterflly effect, ja se odusevio filmom stvarno, a opet ocena mu je niska. Eston Kucer pokidao, steta samo sto mu je to jedina dobra uloga koju je imao.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma dje moze biti IMDB ozbiljan kriterijum.. pa njima je Betmen u vrhu.

            ... Betmen

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Braco mila kako sutra ima da pogledam Interstellar i Bornov Indetitet, verovatno sam jedini na forumu koji voli lik i delo Jasona Bournea

              Takodje i Colateral sa Tomom Kruzom, i njega gotivim ko brata
              Jeste da sam gledao deset puta al kakve veze ima.

              Contratiempo odlican!
              Nisi jedini
              I Borna i Collateral gotivim mnogo. Planirao sam ovih dana opet da pogledam ovaj sa Kruzom.

              Gledao najzad Once Upon A Time in the West. Filmcina
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Dajte neke preporuke za domace filmove u poslednjih 10ak godina
                Last edited by Mr. Wolf; 29-12-17, 14:19.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Film je naprotiv potcenjen.

                  Svaki film dovoljno govori koliko je pogodjena publika time, ali mislim da ovaj film isao u tom smislu malo presiroko pa zbog toga takva ocena. Pitanje je koliko njih uopste shvata film, vide nesto skroz neobicno sto im se cini da je glupost i po automatizmu ga nagrde.
                  Prvo, 70% publike nije ni blizu da dogna o čemu se tu opšte radi; drugo, u Americi debilni producenti su u strahu za uložene novce film reklamirali kao horor (?!?), treće, od "ciljne" publike mnogi će biti uvređeni pretencioznošću™, ma šta se time podrazumevalo kada je film u pitanju. Na kraju, kada se bazen gledalaca pretvori u baricu, ocena je još i sjajna.

                  Indikativna je i ocena na nešto ubedljivijoj skali nego što je IMDB;

                  https://www.rottentomatoes.com/m/mother_2017/

                  Za mene to je neprikosnoveno prvi film godine a možda i decenije, a ako Lorensova ne dobije Oskara za glavnu žensku ulogu, akademici™ slobodno mogu da si nabiju statuu tamo gde sunce ne sija™.

                  BTW, njegov Fountain za mene je i nadalje najbolji ljubavni film koji sam ikada u životu video, nikad niko na taj način i toliko snažno nije uspeo da dočara šta znače reči predanost, pripadanje i privrženost. Šta zaista znači biti nečiji. Dušom i telom.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ljudi jel moze neki link za Star Wars Episode VI Return of the Jedi (1983) na pirate bay sam nasao ali nece da se skida
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Originally posted by dzoni gp View Post
                      Ljudi jel moze neki link za Star Wars Episode VI Return of the Jedi (1983) na pirate bay sam nasao ali nece da se skida
                      http://1337x.to/torrent/504276/Star-...Rip-x264-YIFY/

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Prvo, 70% publike nije ni blizu da dogna o čemu se tu opšte radi; drugo, u Americi debilni producenti su u strahu za uložene novce film reklamirali kao horor (?!?), treće, od "ciljne" publike mnogi će biti uvređeni pretencioznošću™, ma šta se time podrazumevalo kada je film u pitanju. Na kraju, kada se bazen gledalaca pretvori u baricu, ocena je još i sjajna.

                        Indikativna je i ocena na nešto ubedljivijoj skali nego što je IMDB;

                        https://www.rottentomatoes.com/m/mother_2017/

                        Za mene to je neprikosnoveno prvi film godine a možda i decenije, a ako Lorensova ne dobije Oskara za glavnu žensku ulogu, akademici™ slobodno mogu da si nabiju statuu tamo gde sunce ne sija™.

                        BTW, njegov Fountain za mene je i nadalje najbolji ljubavni film koji sam ikada u životu video, nikad niko na taj način i toliko snažno nije uspeo da dočara šta znače reči predanost, pripadanje i privrženost. Šta zaista znači biti nečiji. Dušom i telom.
                        Zato je Skorseze jedan od najvecih. U ovako poznim godinama daju mu 50 miliona da snima religijski film i reklamiraju ga kao ono sto i jeste Dobije i neke top glumce. Onaj Adam Drajver je strasan glumac. Mada kapiram da je do sad dobio veliku bazu hejtera i nepostovalaca lika i dela, obzirom da glumi u Star Vorsu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Jbg, Daren mlađi i od mene.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Black Mirror je na torentima, fuck yeah
                            sigpic

                            Comment


                            • Pogledao Dunkirk...
                              Prvo što mi je zasmetalo jeste muzika u pozadini koja konstantno prati film...u pojedinim trenucima ona ne služi ničemu. Stvara nepotrebnu tenziju i bukvalno iritira
                              Druga stvar koja opasno škripi jeste scenario, kojeg bukvalno i nema...Karakterizacija likova ne postoji...
                              Što se glume tiče korektno odradjeno.
                              Ono za šta se mora odati priznanje jeste vizualni deo, koji je odradjen besprekorno...zaista uživaš u svakom kadru...

                              Falilo mi je nešto konkretnije, nešto što će me prodrmati, izazvati neku reakciju, emociju...ništa...
                              Daleko je ovo od najboljeg ostvarenja godine...Razočaran sam
                              Last edited by Heartbreak; 29-12-17, 20:55.
                              sigpic

                              Comment


                              • Stvarno se ovde moze svasta procitati...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X