Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Nastavak filma Ring izlazi pocetkom Februara, uvek promase sa tim nastavcima, verujem da ni ovaj nece biti pogodak.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Izasao scr

        http://www.imdb.com/title/tt4034228/
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Mislim da Vladan neće to gledati, ako se ne varam nije gledao ni jedan SW

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Aaaa napokon!

              Odavno ih nisam gledala.. vesela družina, jedna od omiljenih NY

              Last edited by miloolja; 24-01-17, 00:10.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jbt ovo je ladno Djankarlo Espozito

                Covek i zaboravi ko sve glumi u ovom filmu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Mislim da Vladan neće to gledati, ako se ne varam nije gledao ni jedan SW
                  U pravu si, zaista nijesam odgledao ni jedan dio SWa niti cu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    U pravu si, zaista nijesam odgledao ni jedan dio SWa niti cu.
                    И даље ниси образложио зашто

                    Comment


                    • Jesam jos prije par mjeseci, samo mi je sad tezina da trazim te postove

                      U svakom slucaju mislim da je to nekako naivno i djecije, da su mi prodali pricu kad sam bio mali kapiram da bih sad bio fan, posto sam to propustio, ne vidim svrhu da sad gledam. A inace natezem malo Sandua i Erika sa ovim potenciranjem, e momci, bljuju li svjetleci macevi vatru ili barem neki laser huehuehuehue

                      La La Land drugo gledanje, jos bolje. Soundtrack je perverzija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Мислим да сам писао, ал' ајде да поновим, ја сам један од ретких који нисам одгледао као клинац, па ми се опет свидео. Није ми сада омиљени филм, али се радујем сваком наставку. Како год, твој избор

                        Comment


                        • Mozda i odgledam nekad, nije iskljuceno
                          Npr. bas sam skoro odgledao Back to the future i svidjelo mi se bas, prvo sam igrao Telletaleovu igricu pa onda gledao filmove. Harija Potera sam odgledao prije dvije godine mozda i isto mi je sasvim ok.

                          Inace Cezel ako ubode i sa First Manom lagano ce mi biti omiljeni reditelj.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa ja se uopste ne primam na taj tvoj "otpor", cak ga i razumem. Ja nisam gledao Indijanu Dzons i ne planiram. Big deal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisi gledao Indija, sta nije u redu s tobom covjece

                              Ja nisam gledao ni jedan dio Die Hard inace, ali jesam svaki Death Wish i awesome je, da je neko drugi glumio a ne Bronson, bilo bi smece. Sem prvog dijela koji je vrhunski kako god okrenes.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sprdas da nisi gledao makar Die Hard kec?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X