Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj nikad brisati ko je preveo. Nek se zna nečiji trud, naročito prevodi od Bambule.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Pa ajde prevedi ti neki film i neka neko ukrade to i stavi na neki sajt kao svoj, pa da vidimo kako ces se osecati posle..

      Prijevodi online inace najbolje mesto za titlove

      Comment


      • Kad završi titl kod mene na HDD mogu s njim da radim šta god hoću, a na sajtu uredno piše kome idu zasluge za prevod.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sve si lepo Olja rekla za Loveless

          Mimo svega ovog što je rečeno, meni je jak utisak ostavila ona scena na samom kraju, gde u trenerci ruskog olimpijskog tima, izlazi na traku za trčanje, jasno aludirajući na sve one koji su odgovorni za trenutno stanje Ruskih olimpijaca...a pecnuo je vala i političku situaciju sa Ukrajinom...
          Nema šta, ume da bude baš surov i realan...tu mu se i najviše divim...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ovde https://titlovi.com/ ćeš naći većinu titlova, sa odgovarajućim frame rate-ovima (najčešće je to 23,976 fps), ako nema titla u odgovarajućem frame rate-u, skini i instaliraj Subtitle edit, vrlo zgodan alat za titlove u kome možeš da brišeš određene linije (tipa "preveo: gOxY88" ili "preuzeto sa titlovi.com", te me uvek nerviraju ), pomeriš sve titlove unapred ili unazad za koliko želiš - preciznost ide do hiljaditog dela sekunde , ili konvertuješ u odgovarajući frame rate.
            Ovo znam, nego ne mogu da nađem naše titlove za novu sezonu Black Mirror-a, izgleda da još niko nije izbacio.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Pogledao s engleskim prvu epizodu četvrte sezone.

              Ovi ljudi su jebeno genijalni i divim im se do bezumlja. Ne umem da pronađem reči kojima bih ih dovoljno ishvalio.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Odgledala sam SW i meni se bas svideo, ima jedna scena koja mi je bas WTF
                Spoiler

                kad Leja poleti kroz svemir i tako prezivi, mogli su to malo pametnije da rese


                ali ostatak filma mi je bas dobar, brzo mi je proslo vreme, znaci niti u jednom trenutku mi nije bilo dosadno
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • http://www.imdb.com/title/tt1615160/?ref_=tt_urv
                  Bas sam prijatno iznenadjen ovim filmom, jedan od boljih akcionih filmova u poslednje vreme, mozda bas zbog toga sto nema CGI kao sto imaju vecina danasnjih akcionih filmova. Mislim film nije samo akcija, daleko od toga u stvari.

                  Comment


                  • Sad da se gleda Geostorm

                    The House bas dobra zajebancija
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sad da se gleda Geostorm

                      The House bas dobra zajebancija
                      Geostorm prosek film u najbolju ruku. Cak mi ni vizuelno nista posebno ne odskace od Day after tomorrow koji je klasa iako je snimljen pre deset godina.

                      Par put sam potpuno odlutao koliko me smorilo u odredjenim momentima. Generalno dobra ideja ali lose, klasicno holivudski odradjeno, bez imalo smeka.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Le professionnel sam gledao posle nekog vremena... Znam za Stiva 4-5 godina i znam da se pojavljivao u filmu, ali kad razmislim malo i kada sam ga video malopre, ludak neprevaziđen. Nije reč izustio, ali se pojavio. A 3 godine kasnije zavrišio je ispred helihoptera isto kao Belmondo u filmu.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Geostorm prosek film u najbolju ruku. Cak mi ni vizuelno nista posebno ne odskace od Day after tomorrow koji je klasa iako je snimljen pre deset godina.

                          Par put sam potpuno odlutao koliko me smorilo u odredjenim momentima. Generalno dobra ideja ali lose, klasicno holivudski odradjeno, bez imalo smeka.
                          A taman se nameracio da gledam, smor

                          Nista barem da odgledam Terminator salvation u Blu-ray, nikako nisam gledao u nekom dobrom formatu. Samo CAM mrtvi

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Geostorm prosek film u najbolju ruku. Cak mi ni vizuelno nista posebno ne odskace od Day after tomorrow koji je klasa iako je snimljen pre deset godina.

                              Par put sam potpuno odlutao koliko me smorilo u odredjenim momentima. Generalno dobra ideja ali lose, klasicno holivudski odradjeno, bez imalo smeka.
                              Klasicna holivdska zabava, superheroj je covjek. Sve u svemu lagano da prodju dva sata, mozak na otavu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dajte nesto za razbribrigu i mozak na ispasi..bez glupih americkih i tinejdz fimova... plizzzz
                                Moze i starije. Fala.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X