Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Nije to što ja ne znam da koristim torente, već što mi TV ima neku dodatnu čar, teško je opisati.
    Nikad nisam ni sumnjao da li znaš, napisao sam čisto rekreativno.

    Što se tiče aktivacije HBO, samo ih nazovi reci ime i prezime i kraj priče.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Pa zar ti Zola nece reci ID ako ih pozoves i das br ugovora? Ja sam za trece lice zvala pre izvesnog vremena za ID i dali uz br ugovora. Uostalom das im adresu, maticni, krvnu grupu ako treba -.-

      tt
      Sređeno.

      Samo što sa njima uvek mora da ima neka zaebancija. Neće da mi stigne mail da potvrdim registraciju.


      Originally posted by miloolja View Post
      Zola, na TOP TVu je juce krenuo Most... Bron/Broen..u 18 h bila druga ep..ako nisi skinuo preko torenta do sada [emoji3] Ja evo sad odgledala ovu danasnju..pa je skidam sutra do kraja. Neverovatno kakve sam fejlove imala sa ovom serijom.

      tt
      Videh i ja danas da ima Most. Ja sam stigao do pola prve sezone preko torenta, taman ću da nastavim na TOP-u.
      Ovde je bar normalan termin.
      Da ako je konačno odgledam. Nešto mi se baš ne da ta serija.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ako ima neko da nije gledao:

          http://www.imdb.com/title/tt2024519/

          Muzika je

          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Da, ako ima neko da nije gledao, obavezno da ga pogleda...




            Originally posted by bice View Post
            Kakav glas ima ovaj iz Beca dzelat, opasan glumac.
            Opasan glas ima dzelat, da, da... a i stas bogami... Sebastian Kavaca



            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Američki folk?

              @bici
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Američki folk?

                @bici
                Da, da. Pretezno bluegrass.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Loveless



                  Još jedan brutalan film Zvjaginceva. Kao i obično, prosta i svedena priča, ispričana crno belim rečnikom. Gledaocu je prepušteno da se snalazi u surovom realizmu nesretnih i duboko oštećenih likova čija emocionalna osakaćenost kao i obično uništava one najnevinije.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Loveless



                    Još jedan brutalan film Zvjaginceva. Kao i obično, prosta i svedena priča, ispričana crno belim rečnikom. Gledaocu je prepušteno da se snalazi u surovom realizmu nesretnih i duboko oštećenih likova čija emocionalna osakaćenost kao i obično uništava one najnevinije.
                    Deluje interesantno, novija ruska kinematografija ume s vremena na vreme prijatno da iznenadi, drama je žanr gde najviše briljiraju, na mene je ovaj ostavio baš snažan utisak

                    http://www.imdb.com/title/tt3560686/?ref_=fn_al_tt_1
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • The Last Jedi odgledala sam u subotu, u bioskopu, naravno.

                      Dopao mi se, mnogo dešavanja, koja brzo smenjuju jedne druge na platnu, uz sjajne novo-stare muzičke teme.. (neću dalje da komentarišem).
                      Kao što je svojevremeno Lukas rekao... muzika Džona Vilijamsa odprinosi i daje taj poseban šmek i tajni začin ovoj franšizi.

                      Otvoreno je toliko novih tema (nemuzičkih ), da prosto ne mogu da verujem da će se ova trilogija tek tako završiti ili se otvara put nekoj novoj trilogiji... ostaje da vidimo.

                      Adam Drajver, koliko god da nema baš neku dragu njuškicu, odigrao je maestralno, uz simpatičnu Dejzi Ridli i naravno čuveni bratsko-sestrinski dovjac Hamil-Fišer

                      Preporuka za bisokop, naravno.
                      Jel čuješ Vladane?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kad ga spomenu vec, Kajlo Ren je mozda jedan od najantipaticnijih SW likova ever, ali vrv ima najjacu moc, zaustavljanje blastera u mestu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Deluje interesantno, novija ruska kinematografija ume s vremena na vreme prijatno da iznenadi, drama je žanr gde najviše briljiraju, na mene je ovaj ostavio baš snažan utisak

                          http://www.imdb.com/title/tt3560686/?ref_=fn_al_tt_1
                          Dobri su Rusi meni, i stari i novi

                          Overiću svakako.

                          A od istog autora ako nisi odgledao Povratak i Progonstvo je obavezna lektira. Ja jedino još Elenu nisam pogledao.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jel čuješ Vladane?
                            Pa jel ti neznaš?
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Ne...sta?

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa on nije odgledao nijedan film iz franšize Star Wars.

                                Olja, Olja...
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X